Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

31 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@e-wroblewsk możesz płacić kartą, albo za pomocą przelewy24, banalnie proste :)

@bryska5 jak coś nowego zamówisz wrzuć fotki :)

@e-wroblewsk możesz płacić kartą, albo za pomocą przelewy24, banalnie proste :)

@bryska5 jak coś nowego zamówisz wrzuć fotki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 11:23 przez grysik.

Jeżeli płaci się za pomocą przelewy 2,to jakaś prowizja jest pobierana za przewalutowanie polskiej złotówki na dolara amerykańskiego @grysik

Jeżeli płaci się za pomocą przelewy 24,to jakaś prowizja jest pobierana za przewalutowanie polskiej złotówki na dolara amerykańskiego @grysik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 21:09 przez e-wroblewsk.

zweryfikowana
Posty: 615
Ostrzeżenia: 1/5

zamawiałam już jakiś czas temu więc nie podam linków
sukienka kremowa OK
koszula o rozmiar/dwa rozmiary za duża, ale ok


sukienka różowa prześwituje

spódnica OK

moja mama od dawna zamaowia z ali glownie torebki troszke ciuszkow i bizuterii jak narazie 1 koszula tylko byla shitem, czasem cos jest mniejsze niz napsaane ale jakosciowo i cenowo super

Zamawiałam mnóstwo biżuterii - jeszzcze nigdy się nie zawiodłam! :D
Też zamawiałam koszulę ze zdjęć powyżej (żółta w serduszka) i polecam brać o 2 rozmiary mniejszą niż się nosi normalnie :D Noszę S/XS, ale bałam się, że może wrzeczywistości rozmiary są mniejsze, więc dla pewności zamówiłam M i pływam w tej koszuli...

Witajcie,

ja poszukuję legginsów jak na załączonych fotkach.
chodzi mi o taki materiał bardziej gumowy, żeby nie farbował. raz udało mi się kupić, ale chciałąbym nowe a sklep już nie istnieje.
Szukam też legginsów ala skóra które mają na tyle podwójne szycie.
oczywiście fotki pocodzą z szafa.p:)



@ciuszkolad6
podasz link do spódnicy? :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

płacić się normalnie przelewem, numer karty, potrzebne informacje i bank przelicza Ci walutę, ja kupuje w dolarach

Czego wymagacie za tak smieszne pieniadze w dodatku robione w masowej ilosci przez tania sile robocza wiec i bez dokladnosci tylko aby bylo. Chcecie jakosci to inwestujcie w Gucci, D&G albo Prade.

Ale ona taka miała być :D Specjalnie jest tak zrobione, moja koleżanka taką ma :) mimo, że śmiesznie wygląda jest bardzo spoko, w szczególności jeśli siada się w ławce czy gdziekolwiek i chłopcy nie mają na co popatrzeć :)

Imishio - myślisz, że ktoś ma na tyle pieniędzy, żeby inwestować np. w Gucci, serio? Poza tym zwykłe ubrania, które kosztują z np. Szachownicy za 40 zł są dobrej jakości tak samo jak te z lumpeksów czy właśnie "od Chińczyków" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 23:34 przez bunnykillers.

Tia... w tym przypadku sprzedający akurat sam pokazuje jak szmatka wygląda w rzeczywistości ;)


ło matko okropna sukienka w rzeczywistości :/ już wolę dodać kilka zł, pójść na bazar czy do jakiś sieciówek i kupić coś porządnego :)

Przede wszystkim Chinki mają w porywach 160cm wzrostu i noszą rozmiar XXS- XS więc na nich te ciuchy wyglądają ZUPEŁNIE inaczej, po 2 jakość jest o niebo słabsza niż wydaje się na zdjęciach - często na zdjęciu jest starterowy model a potem szyje się już tańszy odpowiednik na masową skalę i taki finał.

Polecam niskim dziewczynom sukienki - zwykle są całkiem ok, ale płaszcze czy często swetry pozostawiają wiele do życzenia, że o wymiarach błędnych nie wspomnę :/ Trochę loteria

Ja nic tam nie zamawiałam, ale widziałam realne zdjęcia na grupach, na fb i te obrania wyglądają bardzo tandetnie /;

Bielizna
<moderacja>link


Real (trochę lipne zdjęcie :P):



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 20:58 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ramoneska Aliexpress- warto?