Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

aliexpress

13 maj 2014 - 11:38:44

cło to ruletka - raz oclą, innym razem nie więc zawsze trzeba liczyć się z tym że trafimy na "bonus".

Rozmiary są różne - niektóre przychodzą ok, inne złe a i materiał czasami pozostawia do życzenia - tak samo jak na allegro więc nie ma co się spodziewać że to coś "nadzwyczajnego i nikt nas nie oszuka".


A ceny - coraz wyższe - to już nie te czasy gdzie za ubranie płaciło się po 3-5$.. teraz coraz więcej jest chętnych na swoje zamówienia a Chińczycy ślepi i głupi nie są więc niedługo przestanie się to w ogóle opłacać ( chyba że hurtowo )

aliexpress

13 maj 2014 - 11:53:28

Cytat
formal
Ja mam kilkanaście rzeczy z ali. Dzisiaj przysłali mi spódniczkę i rozmiar wygląda jak dziecięcy. Ale wcześniej zamawiałam dwie bluzy i rozmiar jak najbardziej ok, biżuteria super. Żadnego cła nie ma, wysyłka jest w większości aukcji za darmo.
o ile się orientuje to wg prawa każdy produkt przechodzący przez granice musi być oclony i opodatkowany(wyjątek, to granice UE). Opłaty te są naliczane od wartości jak i od rodzajuproduktu.Całkowicie z opłatzwolnione są prezenty, które są wysyłane od osób fizycznych do osób fizycznych do wartości kwoty 45€. Często więc producenci w ten sposób, to wysyłają. Oznaczają przesyłkęjako prezent. Ja w ten sposób kupiłam Smartphone. Wyszedł mnie 2 razy taniej niż w Polsce. I szedł tydzien



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-13 11:54 przez anika4ever.

aliexpress

28 maj 2014 - 12:23:21

Ja sprzedaję takie ubranka na grupie na fb i stronce, niektóre są super , niektóre farbują itd.. to loteria jak teraz już wszędzie :) a ubranka naprawdę śliczne.
Sprzedawcy na paczkach piszą gift i dlatego do 150 zł chyba nie trzeba płacić cła :)
Warto patrzeć też na opinie o produkcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-28 12:24 przez ufolka.

aliexpress

28 maj 2014 - 12:51:35

Czyli jak zamówię 1 sukieneczkę albo 1 aparat (bo też mam upatrzony taki za 30 funtów) z wysyłką do UK to cła raczej nie zapłacę? Bo z tego co mi wiadomo normalnie jest tak, że jak kupuję na swój użytek to cła nie powinni mi doliczyć, tylko mam wątpliwości co do tej strony.

A gdybym miała płacić to ile takie cło wynosi? Cena aparatu 28 funtów, czyli jakieś 140 zł. Sukieneczki mam upatrzone 3-5 funtów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-28 13:56 przez incognito85.

aliexpress

23 lip 2014 - 14:26:05

Jeśli któraś dziewczyna jest zainteresowana zakupem na aliexpress to mogę zamówić na adres domowy przesyłkę :)

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

aliexpress

23 lip 2014 - 16:07:28

ja robiłam zakupy na ali. i jestem zadowolona:)
a może znacie jakieś tego typu sprawdzone strony z ubrankami dla dzieci?:)

aliexpress

03 sty 2015 - 16:38:20

czesc dziewczyny chciałabym zamowić 3 rzeczy na aliexpress, czy mogłaby mi któraś z was zmaowić bo ja sie kompletnie na tym nie znam, pieniądzer, moge wam juz przelać
prosze o wiadomosc jak jakaś chętan osoba sie znajdzie
Pozdrawiam

aliexpress

03 sty 2015 - 17:50:28

Cytat
Magda934
czesc dziewczyny chciałabym zamowić 3 rzeczy na aliexpress, czy mogłaby mi któraś z was zmaowić bo ja sie kompletnie na tym nie znam, pieniądzer, moge wam juz przelać
prosze o wiadomosc jak jakaś chętan osoba sie znajdzie
Pozdrawiam
Zamawiać Ci nie będę, ale może powiedz z czym konkretnie masz problemm że nie mozesz sobie sama zamówić?

PS. Poprzednio pisałam że planuję zakupy na ali, zamówiłam już kilka rzeczy, cła nie zapłaciłam, ale na 4 rzeczy które mi dotąd doszły:
- sukieneczka w rozmiarze 140 okazała się być w rozmiarze 104,
- zegarek przyszedł z pękniętym szkielkiem i cuchnący stęchlizną - w obu tych przypadkach zwrócili mi pieniądze i nie musiałam odsyłać rzeczy
- i 2 zakupy mi się udały, wszystko zgodne z opisem.

aliexpress

04 sty 2015 - 13:27:29

Chcialam 2 bluzki sobie zamowic roze 3d one tam po 8 dolarow sa,kompletnie sie na tym nie znam

aliexpress

04 sty 2015 - 20:14:50

Ja kupuję tam i jestem bardzo zadowolona, jedyny minus to długi okres oczekiwania na przesyłkę.

aliexpress

04 sty 2015 - 20:59:19

Cytat
Magda934
Chcialam 2 bluzki sobie zamowic roze 3d one tam po 8 dolarow sa,kompletnie sie na tym nie znam
Jak nie piszesz, z czym masz problem, to nie można Ci pomóc. Może na allegro kup ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALIEXPRESS