Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CHADA nie żyje

19 mar 2018 - 17:26:46

Nie żyje 39 letni raper, Tomasz Chada. Mimo, że nie słucham tego rodzaju muzyki to faktem jest że kolejny człowiek odszedł zbyt wcześnie. Może ta i wiele innych śmierci będzie jakiegoś rodzaju przestrogą dla fanów.

Według komunikatów które się pojawiają prokuratura bada czy był pod wpływem środków psychoaktywnych oraz czy policja lub szpital nie przkeorczyły swoich uprawnień lub nie doszło do zaniedbań.

https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/tomasz-chada-nie-zyje-zmarl-w-szpitalu-psychiatrycznym-mial-39-lat/1vx8l19


CHADA nie żyje

20 mar 2018 - 11:02:02

Nie chcę nikogo oceniać czy klasyfikować, ale ten człowiek spędził tyle czasu odizolowany w więzieniu, szprycował się sterydami i różnymi środkami psychoaktywnymi... więc trochę mnie nie dziwi koniec tej historii. Jako nastolatka słuchałam nut z jego udziałem i uważam, że był spoko. Tylko za bardzo śmierdział gangsterką.

CHADA nie żyje

20 mar 2018 - 11:25:42

wujcio google mówi, że zmarł w psychiatryku...
masakra, ale muzykę robił dobrą - też go słuchałam czasami

CHADA nie żyje

20 mar 2018 - 11:40:52

Nie znałam go.
Ale szkoda go, jak każdego człowieka, który kończy ze sobą w taki sposób

CHADA nie żyje

20 mar 2018 - 19:33:23

ale autorko co ma na celu? przepisywanie tekstów i powiadamianie o jego śmierci? czyli wszystko co krąży w necie od kilku dni... mówisz że to nie twój klimat a rozpisujesz sie o chadzie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bilet do Teatru Muzycznego w Gdyni na niedzielę 25 marca