Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

11 minut temu

elektryka sklep

17 minut temu

wakacje last minute

32 minut temu

Budowa domu

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupujecie książki?

10 lut 2018 - 21:01:00

Macie swoje ulubione, sprawdzone miejsca z dobrymi cenami, w których kupujecie książki? Zamawiacie przez internet czy wolicie normalne, stacjonarne księgarnie?



Gdzie kupujecie książki?

11 lut 2018 - 09:14:44

są księgarnie gdzie sa przecenione książki .

Gdzie kupujecie książki?

11 lut 2018 - 09:34:51

Ja kupuję gdzie się da gdzie jest taniej. Czasami fajne pozycje można kupić w kioskach z przeterminowanymi czasopismami, czasem w hipermarkecie w koszu z promocją :D Uwielbiam książki papierowe.

Gdzie kupujecie książki?

01 mar 2018 - 18:29:58

polecam ***



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-01 18:30 przez Niika79.

Gdzie kupujecie książki?

04 mar 2018 - 00:14:28

najczęściej kupuję przez internet ;) na stronie internetowej wydawnictwa Znak można przykładowo znaleźć naprawdę dużo promocji, więc polecam tam zajrzeć ;)

Gdzie kupujecie książki?

06 mar 2018 - 21:14:40

wole stacjonarnie ale niestety nie zawsze mam czas i mozliwość.
Niestety CENY często działają na korzyść internetu.
Na empiku kupuję tylko w promocjach bo bez nich ceny z kosmosu

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupujecie książki?

28 mar 2018 - 14:43:55

Ja jak mieszkałam w Polsce to chodziła do antykwariatów, jak chciałam kupić książki, albo do empiku, choć tam jest dość drogo. Teraz żyjąc w UK przerzuciłam się na zakupu online, mam swoją ulubioną polską księgarnię nazywa się Rewolucja, tam zawsze uda mi się znaleźć coś ciekawego i wysyłka jest niedroga. Ostatnio w zasadzie więcej słucham książek, bo kupuję audiobooki :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie kupujecie książki?

28 mar 2018 - 18:46:19

ja szukam na caneo i w sumie zamawiam gdzie najkorzystniej, jest parę takich księgarni internetowych

Gdzie kupujecie książki?

05 cze 2018 - 11:37:47

Przez neta głównie, ale mamy też na osiedlu małą księgarnię, ale rzadko coś udaje mi się tam znaleźć. :) Za to można pogadać o książkach i czasami coś specjalnie zamówią.

Gdzie kupujecie książki?

05 cze 2018 - 12:03:45

mam na sprzedaz fajne tytuly :)
10zł kazda, polecam

Gdzie kupujecie książki?

20 cze 2018 - 17:34:46

Zwykle Bonito. Mają bardzo konkurencyjne ceny.

Gdzie kupujecie książki?

30 lip 2018 - 06:58:36

Tam, gdzie jest promocja ;) Najczęściej przez Internet

Gdzie kupujecie książki?

30 lip 2018 - 10:33:47

polecam merlin.pl

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupujecie książki?

12 gru 2018 - 09:41:59

Wszystko zależy od tego jakiej książki szukam.
Jeżeli chce kupić nową książkę, która niedawno była wydana to udaje się do Empiku/Matrasa stacjonarnego lub online.
Jeżeli szukam starszej książki, która jest już trudno dostępna w księgarniach lub jest już niemożliwa do zdobycia to wybieram antykwariat internetowy. Antykwariaty oferują książki używane, ale mają bardzo szeroki wybór i zazwyczaj posiadają starsze wydania książek, które akurat szukasz. Czasami w antykwariacie można nawet spotkać tzw "białe kruki", które mają sporą wartość. Moim ulubionym antykwariatem jest antykwariat internetowy, który prowadzi również sprzedaż online co mi pasuje: https://www.antykwariat-amicus.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karta Mój Empik? tak - nie....