Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Materiał dowodowy, ŚP Andrzej Domała i doktor Jan Pająk

Fragmenty z monografii Kosmiczna układanka

"Kobiety na Nea są tak piękne że nawet najbrzydsza z nich jest piękniejsza od najładniejszej ziemianki"

"Pan stojący w sali do którego zwracano się z wielkim szacunkiem Nathanie albo Sathanie nie pamiętam bo wibrowało mi w uszach. Owy Nathan(Sathan) nakazał pięknej blondynce aby uprawiała ze mną stosunek seksualny(mój pierwszy zresztą w życiu) było mi tak dobrze że nie można tego porównać z czymkolwiek"

"Wszystkie kobiety na Nea są długowłosymi blondynkami są mniejsze od mężczyzn i wszystkie mają około 170 cm wzrostu"


"W odróżnieniu od ziemskich kobiet nie przeżywała seksu jak ziemianki, ona robiła to bezwiednie jakby na rozkaz tego pana Nathana(Sathana) który nadzorował wszystko"

"Kobiet na Nea jest więcej niż mężczyzn"

"Moja partnerka seksualna z Nea powiedziała mi smutną rzecz podczas drugiego uprowadzenia na ich planetę. Kobiety mają tam mniej praw niż mężczyźni tak jak wszędzie w kosmosie i służą głównie do zaspokajania potrzeb seksualnych i prac typowo urzędniczych. Kobiety stojące troszkę wyżej w hierarchi wysyłane są na misję dywersyjne. Wg mojej partnerki seksualnej z Nea, Nathan(Sathan) i Ufonauci eksperymentowali ze skrajnym niewolnictwem kobiet na Ziemi dlatego zmieniali teksty Koranu(Islam) na Ziemi, podobnie jak w chrześcijaństwie"

"Kobiety na Nea chodzą w białych tunikach jak w Rzymie za czasów Cezara, kobieco mogą ubierać się tylko na Ziemi podczas misji dywersyjnych"

"Humanoidki to istoty kształtów kobiety ziemskiej.Wyglądają jak nieudana kobieta trochę skarłowaciała od bioder w dół. Natomiast od bioder w górę posiadają one kształty normalnej kobiety. Ta nieudana wersja kobiet wysyłana jest na misje rozpoznawcze do bardzo odległych terenów wszechświata. One nie odżywiają się w ogóle , nie używają dźwięków poza przekazem telepatycznym"

Trochę mi was żal zwłaszcza jak teraz PiS wchodzi wam do łóżek z ustawami antyaborcyjnymi, tabletek PO, zakazu cesarskiego cięcia kobieta ma rodzić po Bożemu itp itd.

Gościu zmień psychiatrę bo Cię w .... robi.

Ciekawe, a swoją drogą kiedy wrócisz tęsknie i l lovciam 0d 2013 roku za to że nagrałeś na gitarze piosenkę o ,mnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skóra. Azjatycka pielęgnacja po Polsku - nowość wydawnicza