Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta trza imprezę księżycową przenieść przed uderzeniem asteroidy. Jak tam będziemy to Ty mi śliwowicę, a ja Ci truskawki skołuję wekowane z uprawy prawie naturalnej nuci

Kosmiczny Bóg to tylko Lolo i basta.
To jest potęga!On jest po prostu nie z tej ziemi.
Nikt tak nie potrafi podróżować po bezkresnych pustyniach
Wszechświata-nawet bez rakiety.

A na imprę księżycową zalecimy rzecz jasna.
Chcecie to z Marsa chłopów paru dowieziemy...,
coby weselej było?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 01:19 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Tyle że to kobiety są z Marsa tak naprawdę, cytuje fragment monografii doktora ufonautyki Jana Pająka gdzie obca istota wyglądająca jak my przepowiada mu "Od nienawiści, idei kobiet z Marsa czyli przejęcia władzy przez kobiety on ochraniać będzie was" Wszyscy mi wypominają że straszę ludzi dniem końca czyli 12/13 października 2017, ale czy żadna z was nie zauważyła pewnej analogi? To znaczy świat wg kalendarza Majów miał się skończyć w 2012 roku, a może im(Majom) chodziło o nazwę tej asteroidy która nosi nazwę 2012 TC4. Tzn szamani majów przepowiedzieli nazwę asteroidy a nie rok końca. Poczytajcie to już jest końcówka http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/astronomowie-ostrzegaja-ze-w-pazdzierniku-2017-roku-asteroida-2012-tc4-moze-sie-zderzyc-zi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 16:54 przez Lolo889.

Cytat
malmie
@CzerwoneUsta trza imprezę księżycową przenieść przed uderzeniem asteroidy. Jak tam będziemy to Ty mi śliwowicę, a ja Ci truskawki skołuję wekowane z uprawy prawie naturalnej nuci
Jestem za:D

Lolo ty jeszcze na ziemi nie w kosmosie??my już plan mamy, a ty dalej przynudzasz:P

Lolo podsyłasz jakieś linki które mówią, o tym, że szanse na zderzenie to 0,00055%.
Każdy człowiek ma 50% szans na to czy przeżyje następny dzień. Pół na pół, przeżyje lub nie a ty z jakąś drobinicą wyskakujesz.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta już się ustawiłyśmy co i jak, a teraz tylko jakoś dociąpać ;)
Statystycznie słabo to wygląda, ale szanse są :D

@malmie damy radę:D lolo ma wszędzie i wszystko "obcykane" to rakietę nam może jaką przemyci, a jak nie to zawsze "proca gigant" zostaje, jedno pociągniecie i jesteś na księżycu...no i można bilety sprzedawać, no może nie za kasę ale pomysł jestidea

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta taa rakietę przemyci ... trza budować procę gigant i już, aby się tylko ta asteroida nie pomyliła w Księżyc nie walnęła ;) bo już nie wiem co gorsze: czy w Ziemię, czy w Księżyc.

@malmie to zależy gdzie będzie lolo, ona leci do niego po materiał genetycznynuci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta może przygarną go na Marsa hahahahah nawet nie będą wiedzieli jakiego skarba mają ... skarb, którego na cel wzięła asteroida, bo chce materiału genetycznego haha władca asteroid :D

@malmie powinni, taki przystojniak na Marsie z asteroidą przy boku, mieszanka wybuchowa...jak sam nie wybuchnie to innych wysadzi;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
...jak sam nie wybuchnie to innych wysadzi;)
No to trzeba Lolka wysłać z kursem na asteroidę - ona dostanie materiał genetyczny, a Lolek da upust swoim chuciom i wybuchnie ... i uratuje Ziemię :) Będzie wilk syty i owca cała, każdy swoje dostanie.

@malmie i problem rozwiązany, oby lolo tylko nie stchórzył ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta zapewne dowiemy się wkrótce jak to asteroida została unicestwiona ... pewnie w październiku Lolo rozwali ją i ... zostanie bohaterem ;)

@malmie napewno zasługę przypisze sobie i swoim nadludzkim mocom, taki supertrollololo po gumisiowym soku;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobiety wysysają nasze męskie DNA