Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Może trochę dział nieodpowiedni ale żarty się skończyły naprawdę zostało nam 2,5 miesiące życia wszystkim na tej planecie.

Przeczytajcie najpierw to

FRAGMENT MONOGRAFII UFOLOGA DOKTORA JANA PAJĄKA UWAGA Z WRZEŚNIA 1998 ROKU!! CZYTAJCIE "... Kari ubolewa nad tym że Ziemia powoli ale ustawicznie umiera. Wie to od swoje matki i nauczycieli, że pozostało nam już niewiele życia. Noc 12/13 października 2017 roku, według naszego kalendarza będzie najtragiczniejsza dla Ziemi i wszystkich ludzi. Niewielu tylko ludzi Neatańczycy i Orianie zdołają ewakuować na inną planetę, która już dawno jest do tego celu przygotowana.(Zgodnie z tym co Kari mi przekazał Orianię są rasą podobną do nas ludzi czyli rasy "Adamowej" i Neatańczyków, jednak tych ostatnich wyprzedzają technologicznie. To co my ludzie robimy z ciastem z mąki. Neatańczycy robią z czasem, natomiast Orianie robią to ze światłem. Mogą nawet magazynować światło. Nie obawiają się czarnych dziur bo jej kontrolują. Swoje ciała potrafić czynić lekkimi lub doprowadzać je do ogromnych ciężarów." Fragment monografii Doktora Jana Pająka "Kosmiczna Układanka" Wrzesień 1998 roku, możecie sami o tym poczytać i przekonać się że nie blefuje i was ja nie ściemniam.


A TERAZ UWAGA CZYTAJCIE INFO Z DNIA DZISIEJSZEGO

http://nt.interia.pl/raporty/raport-kosmos/informacje/news-12-pazdziernika-asteroida-2012-tc4-moze-sie-zderzyc-z-ziemia,nId,2421488


To już nie jakieś indiańskie ściemy jak koniec świata w 2012 roku , ale naprawdę koniec. Żegnajcie dziewczyny wyszalejcie się przed końcem świata. NASA okłamuje uderzy w nas rój asteroidów i zniszczy cały świat. A tych których ewakuują to będą elity światowe a nie zwykli ludzie jak my.

Tak naprawdę to nikt z nas nie może powiedzieć, że zostało mu 2,5 miesiące życia bo każdy dzień może być ostatni.
Koniec świata miał być już wiele razy min
1999 r, nowy wiek miał być początkiem zagłady.
21 grudnia 2012 koniec kalendarza Majów.
Średnio raz na pół roku w internecie pojawiają się informacje na ten temat.

Jeżeli naprawdę miał by być koniec świata, to my zwykli szarzy ludzie nie wiedzielibyśmy o tym a wszystkie artykuły na ten temat były by usuwane, żeby nie wzbudzać paniki.

o proszę lolo powrócił

bzdury , bzdury , bzdury !!!!!!!!!!!!!!!

Oszszsz... kurna...,muszę odkurzyć moją rakietę,pouzupełniać płyny w zbiornikach i powymieniać żarówki.
Będę gotowa.idea

Lolo jak zwykle z innej planety:)

czarownicaao haha.. .dobre, zabierzesz mnie ze sobą?help
Ja pamiętam 2000r jak straszyli końcem świata, poszłam na sylwka i wszyscy tak się napruli, że zapomnieli o tym a rano wielki kac, budzimy się i jak to? nic się nie stało? cheerstańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-30 19:40 przez LidiaAnn12.

Cytat
LidiaAnn12
czarownicaao haha.. .dobre, zabierzesz mnie ze sobą?help
Ja pamiętam 2000r jak straszyli końcem świata, poszłam na sylwka i wszyscy tak się napruli, że zapomnieli o tym a rano wielki kac, budzimy się i jak to? nic się nie stało? cheerstańczy

Jasne.Nie ma sprawy!
Rakieta jest duża i pomieści nawet po parze zwierzaków
z każdego gatunku.haha!:D

Też pamiętam tego sylwestra.
Wielki szum,a tu nic.
Wszyscy się budzą,a tu świat dalej się kręci
-tak dosłownie się jeszcze kręcił.haha!partytańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-30 21:23 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
LidiaAnn12
czarownicaao haha.. .dobre, zabierzesz mnie ze sobą?help
Ja pamiętam 2000r jak straszyli końcem świata, poszłam na sylwka i wszyscy tak się napruli, że zapomnieli o tym a rano wielki kac, budzimy się i jak to? nic się nie stało? cheerstańczy

Ale masz fajne, śmieszne włosy choć ładne i zadbane , wracając do tematu to nie jest to co było w 2000, czy w 2012. Tu macie to wytłumaczone w bardziej przystępny sposób

Co to znaczy w przystępny sposób, będzie albo nie będzie, głosik słodko banalny, no ty to zawsze musisz coś wykombinować żeby mieć publikę:P

no widzisz,widzisz jak to dobrze że ja sobie miejsce w tej rakiecie wyhaczyłam :D
do października daleko,ja przeważnie bohater jestem,.. .boję to ja się tylko sama spać :P
a tak w ogóle to zauważyliście że jak nie meteoryty to wojna, jak nie wojna to rozgniewany Bóg, ciągle tych nas biednych ludzików czymś straszą :o

A ja myślę sobie,że wcześniej,czy później ludzie sami siebie zniszczą-swoim postępowaniem,decyzjami,pędzącą techniką,cywilizacją...
Już mało brakuje.
Nie ma bata.To musi kiedyś rąbnąć.

@LidiaAnn12
P.S.:Włosy masz świetne!

Rakieta wystawiona z hangaru.
Jeszcze tylko muszę szyby umyć,żeby było widać,gdzie leci.
Dopompowałam paliwa-do Wenus wystarczy.
Zabieram wyłącznie kobietki-damy radę bez chłopów.
Oni niech lecą na Marsa.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-31 01:23 przez czarownicaao.

bieg przysłosci mona zmieniac w tu i teraz



Cytat
agata74
bieg przysłosci mona zmieniac w tu i teraz
Agata, ja tam codziennie żyję jakby miał być to dzień ostatni, na co czekać, czerpać z życia co najlepsze i tyle, marudzenie zostawiam innym, jak ktoś lubi zrzędzić to i koniec świata tego nie zmieni...lolo coś o tym wie, lubi dołować innych;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobiety wysysają nasze męskie DNA