Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 08:20:36

Śledzicie wybory w USA? na prowadzeniu niestety Donald Trump, który pewnie wygra te wybory. Nie wiem jak to możliwe, że świat tak oszalał i wybiera na Prezydenta kogoś tak nieobliczalnego. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać nasza przyszłość za rządów tego świra- to tak jakbyśmy w Polsce wybrali Korwina. Z tą różnicą, że władza w Polsce nie ma wpływu na losy świata a w USA owszem.

Co o tym myślicie?

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 08:39:56

Mam jeszcze wielką nadzieję i łudzę się,że stanie się wielki cud i nie dojdzie do wygranej Trumpa.nie

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 08:45:14

a mnie to nie interesuje.
Ameryka to ameryka my i tak mamy swoje problemy a jeśli chodzi o Świat to normalnie to wszystko jest dzięki patałachom ludziom zydom którzy maja władzę.

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 13:00:15

on robi demolkę jak u nas pis:)jak sie dorwie do władzy to ludzie będą żałować:)

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 13:28:53

Uważam,że powinno także Ciebie zainteresować. Istnieje jeszcze coś takiego jak polityka zagraniczna. W aktualnej sytuacji nie możemy już na nikogo liczyć,zadzieramy z Rosją, Francja i Niemcy odmawiają wizyt dyplomatycznych w naszym kraju. Stany Zjednoczone wbrew temu co piszesz mają na nas duży wpływ. Wystarczy,że Trump zbrata się z Putinem. W Iraku walczyli za Busha nasi chłopcy, skąd to się niby wzięło? A co z umowami zagranicznymi? Poza tym Unia właśnie wstrzymuje dopłaty dla Polski. Koniec świata.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 13:29:08

Gdyby się Polacy tak interesowali wyborami u nas... :)

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 14:13:48

Polska czy ameryka jeden czort...czasami mam wrażenie że w czasie wyborów następuje hipnoza zbiorowa i trzepanie mózgów. Trump czy Hilary, wybór amerykanów, wystarczy polska "kapusta z grochem", tu nie da się przewidzidzieć co politykowi siedzi w głowie i czym po wyborach nas obdaruje a w ameryce w takim mocarstwie to już całkiem przechlapane...pozostaje współczuć.

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 14:29:27

@ButikExclusiveGirl
Uważam,że masz sporo racji.tak

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 14:31:13

Dziękuję miło mi, niestety w tym przypadku wolałabym nie mieć racji ;)

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 14:43:03

@ButikExclusiveGirl
Również czarno widzę opcję z Trumpem.

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 14:44:32

A ja myślę że długo to on prezydentem nie bedzie zginie w jakimś zamachu albo cos podobnego na potwierdzenie ten filmik który daje do myslenia jak funkcjonuje dzisiejszy swiat

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 14:50:10

Wydawało sie, że wygra hipokrytka Hilary ale na szczęscie nie ;) Mysle, że dobrze stało się dla świata, że wygrał Trump - chłop nazywa rzeczy po imieniu i mowi jak jest naprawde. Ten wynik świadczy o tym, że USA są wciąż państwem demokratycznym. Gratulacje dla 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych :)

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 15:22:11

orange201 nazywanie rzeczy po imieniu nie oznacza, że facet będzie uczciwym i rzetelnym prezydentem, każdy ładnie mówi i obiecuje złote góry, w czasie prezydentury wychodzi u KAŻDEGO prawdziwe oblicze, i wcale nie jest idealne a wprost przeciwnie. Ludzie słuchają i chcą wierzyć w cud...życie weryfikuje ich obietnice, a problem w tym, że tak naprawdę nie startują w wyborach ludzie którzy nadają się do tego. A dlaczego? Zwyczajnie nie stać ich finansowo i nie są znani ani rozpoznawalni, nikt nie zagłosuje na biednago, nieznanego geniusza...tacy mogą co najwyżej pisać przemówienia tym na górze za drobną opłatą, tak jest w realu i pan czy pani w tym przypadku, dla mnie są tak samo wiarygodni i uczciwi, nie zagłosowałabym na żadne.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 21:07:07

Myślę, że to osławiony "amerykański sen",a pewnie za chwilkę i w innych krajach na naszym kontynencie stanie się to samo i dziwne, że mędrcy obecnie panujący nie biorą pod uwagę, że sposób głosowania zmienił się. Już nie głosuje się za "czymś", a przeciw "czemuś".
A co zrobi to pewnie sam wybrany tego nie wie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-09 21:11 przez malmie.

Trump zrobi demolkę?

09 lis 2016 - 23:14:02

Cytat
orange201
Wydawało sie, że wygra hipokrytka Hilary ale na szczęscie nie ;) Mysle, że dobrze stało się dla świata, że wygrał Trump - chłop nazywa rzeczy po imieniu i mowi jak jest naprawde. Ten wynik świadczy o tym, że USA są wciąż państwem demokratycznym. Gratulacje dla 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych :)

widziałam sondę uliczną- zobaczyłabyś tych ludzi którzy byli na jego wiecach i usłyszała co mówią to aż nie do wiary. Na Trumpa zagłosowali najbogatsi- bo obniża im podatki o ponad połowę i Ci którzy o polityce nie mają zielonego pojęcia, bezrobotni, leniwi którzy myślą, że będą mieli zieloną wyspę nic nie robiąc.. zdziwią się prędko. A czemu się interesować powinniśmy tymi wyborami? bo mamy mnóstwo powiązań z USA, na pieńku z Rosją i Francją a Putin i Trump jak wiadomo dwa bratanki- lubią się. Dla nas to nic dobrego!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wywiad z Tiffany Snow - autorką książek o Kathleen Turner