Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 09:21:37

Putin nie lubi Trumpa, ten pierwszy nie zapominajmy ze jest byłym agentem kgb wiec wie jak i co mówic by sobie zaskarbic czyjas zyczliwosc. nie ma co gdybac tylko trzeba czekac na rozwoj sytuacji. A swiatem i tak nie rzadza prezydenci czy ministrowie i premierzy swiatem rzadza korporacje i iluminaci



Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 09:31:40

@Ajkaa
Jestem podobnego zdania.
Już Putin wyraża się krytycznie o Polsce.

Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 16:55:23

Cytat
Ajkaa
widziałam sondę uliczną- zobaczyłabyś tych ludzi którzy byli na jego wiecach i usłyszała co mówią to aż nie do wiary.
Nie zapominajmy ze jest pełno rażących wypowiedzi ze strony zwolenników Hilary

Cytat
Ajkaa
Na Trumpa zagłosowali najbogatsi- bo obniża im podatki o ponad połowę i Ci którzy o polityce nie mają zielonego pojęcia, bezrobotni, leniwi którzy myślą, że będą mieli zieloną wyspę nic nie robiąc..
Na Trumpa zagłosowali przede wszystkim ci którzy chcą zmian w polityce, i są przeciwni skorumpowanemu systemowi, poprawności politycznej i ciągłemu byciu marionetką syjonistów. Zagłosowali też ludzie przedsiębiorczy i bogaci nie tylko bo obiecał obniżkę podatków - dlatego że ma usprawnić też system prawny branży finansowej. Trump dba o korzyści dla Ameryki na świecie - oferuje pomoc krajom UE ale stawia warunki, które są fair dla obydwu stron a nie tylko dla jednej.

Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 17:23:36

Czas pokaże jak będzie, jeżeli przez ten czas zrealizuje chociaż częć swoich obietnic a nie tylko pomnoży swoje bogactwo, to ameryka zyska i UE...jednak same słowa nic nie znaczą i trzeba czasu żeby zobaczyć efekty, ale nadzieja zawsze jest chociaż ponoć nadzieja to matka głupich.

Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 18:51:23

Cytat
CzerwoneUsta
Czas pokaże jak będzie, jeżeli przez ten czas zrealizuje chociaż częć swoich obietnic a nie tylko pomnoży swoje bogactwo, to ameryka zyska i UE

Jedyne co mnie martwi to jego brak doświadczenia w polityce. Liczę, że wyciągnie wnioski z błędów poprzedników i się szybko zaadoptuje na nowym stanowisku.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 19:14:06

Cytat
orange201
Jedyne co mnie martwi to jego brak doświadczenia w polityce. Liczę, że wyciągnie wnioski z błędów poprzedników i się szybko zaadoptuje na nowym stanowisku.

Heheh, nie martw się, zostanie usynowiony jak trzeba. Wnioski mu nie są potrzebne od wniosków są inni.

Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 19:55:33

Warto posłuchać -

i jeszcze to


Trump zrobi demolkę?

10 lis 2016 - 21:03:53

Ostro powiedziane, jeżeli szczere to ok, ale jeśli tylko po to żeby zjednać sobie ludzi, to moralnie nieetyczne...ale czas zweryfikuje uczciwość wypowiedzi, i oby to była uczciwa szczerość.

Trump zrobi demolkę?

11 lis 2016 - 00:09:24

zojka-m dziękuję za chęć podzielenia się dobrym materiałem ;) Ciekawe spostrzeżenia.

Trump zrobi demolkę?

11 lis 2016 - 12:51:48

ludzie o czym wy mowicie? Przeciez on chce zabrac wojska z Iraku itp. I bardzo dobrze- USA wcale nie walczy o demokracje tylko o rope (dlaczego nie jada ze swoja misja pokojowa do Korei? bo tam nic nie ma). PIS robi rewolucje, ale nie caluje w tylek Merkel, ktora zniszczyla Europe. Cieszcie sie, ze mieszkacie w Polsce, ja obecnie zastanawiam sie nad powrotem, bo u mnie strach wyjsc na ulice. Rozumiem, ze w Syrii jest wiele cierpiacych osob i nalezy im pomoc, ale do tego potrzebna jest selekcja. Pracuje w szkole i zadne dziecko, ktore trafilo do naszej placowki nie jest prawdziwym uchodzcem (niektorzy mowia tylko po rumunsku). Dlatego jezeli Trump wycofa swoje wojska, to uwazam, ze Rosja sobie poradzi z ISIS, ewentualnie wszystkie multikulti powinni im pomoc i zaprowadzic porzadek w Syrii. Wtedy wszyscy, ktorzy potrzebuja pomocy beda mieli spokoj u siebie, a pasozyty ktore chca tylko zyc na koszt panstwa nie beda mialy gdzie sie pchac, bo nikt nie bedzie widzial powodu do ich przyjecia. Tyle na temat.


Przepraszam za brak polskich znakow.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Trump zrobi demolkę?

11 lis 2016 - 20:29:20

Zrobi albo nie zrobi się okaże.

Trump zrobi demolkę?

12 lis 2016 - 10:05:24

dzisiaj usłyszałam fragment jego wywiadu w którym pytają co łączy go z jego córką z poprzedniego małżeństwa a on odpowiada, że gdyby nie to że to jego córka odpowiedziałby że seks.. patologia.

Trump zrobi demolkę?

12 lis 2016 - 11:00:00

Tramp wygrał, amerykanie wyszli na ulice a kto go wybrał jeżeli tak dużo amerykanów jest na nie?widocznie głosowali na niego;)

Trump zrobi demolkę?

12 lis 2016 - 13:59:32

Przeciwnicy Trumpa palą buty znanej marki. Dlaczego?
Rozjuszyła ich wypowiedź rzecznika firmy, który w rozmowie z "The Wall Street Journal" powiedział, że dzięki zwycięstwu kandydata republikanów "pewne kwestie pójdą we właściwym kierunku”.

Trump wielokrotnie deklarował, że jest przeciwny wielkim handlowym umowom takim jak TPP, które są korzystne dla wielkich międzynarodowych korporacji produkujących poza USA. Stąd wypowiedź LeBrettona, że "pewne kwestie pójdą we właściwym kierunku”.

Wypowiedź jednak tak zbulwersowała zwolenników Hillary, że zaczęli palić swoje buty New Balance. W sieci pojawiły się dziesiątki podobnych zdjęć i filmików. Przeciwnicy Trumpa deklarują, że już nigdy nie kupią butów ich rodzimej firmy. idea



Trump zrobi demolkę?

12 lis 2016 - 15:40:47

Tylko Polakow wszystko interesuje. Mieszkancy innym panstw nawet nie wiedza co to jest Polska, a tym bardzie gdzie lezy i co sie w niej dzieje. Dlaczego nie zajmujemy sie problemami wlasnego panstwa? Czyzby 500+ zaslonilo Wszystkim oczy i zamknelo usta??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wywiad z Tiffany Snow - autorką książek o Kathleen Turner