Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 20:43:49

oj dziewczyny.. to wszystko było dla odwrócenia uwagi. obecnie się przyjmuje bardzo nieprzyjemne dla nas decyzje i potrzebny był szum, by odwrócić uwagę od tych decyzji. Szum wyszedł przedni. Pis odniósł sukces. po całości. I potęga kobiet nie ma nic do rzeczy. głosujcie w następnych wyborach na oszczędnego gospodarza, który będzie szedł do sukcesu małymi kroczkami a nie na piękne hasła. Dobrobyt nie nadchodzi nagle i nie spada z nieba. trzeba na niego długo pracować. nie głosujcie na głośne obietnice

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 21:51:53

Ktoś wreszcie odważnie zareagował, Merck wielki szacunek:)

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

07 paź 2016 - 13:54:45

Cytat
wilczek_jagody
Już możecie przestać się licytować, Rządu PIS'u odrzucił projekt ustawy. Ps. Ja głosowałam na PiS i wcale się nie wstydzę, mam prawo głosować na to co mi się podoba i wara innym do tego.

Oczywiście, że masz prawo głosować na kogo chcesz.
A ja mam prawo krytykować obecny rząd.
Projekt ustawy owszem odrzucono.
Ale w Sejmie leży kolejny "projekt obywatelski" zakazujący niektórych metod antykoncepcji.
Poza tym PiS w komentarzach do odrzucenia projektu "Stop Aborcji" odpowiedział, że pracują nad własnym projektem zaostrzającym obecne przepisy.
Tak więc niestety, co się odwlecze to nie uciecze i ja się tam przedwcześnie nie zamierzam cieszyć, bo wiem, że temat jeszcze wróci.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

07 paź 2016 - 18:54:57

Milion spraw nagle ważniejszych, a to to, a to tamto. To nie zrobione, tamto nie podpisane. Nagle przypomniano sobie, że tyle do roboty, a te protestują ... to nie nasz projekt, to nie my, to tamci. Ten projekt nigdy nie przeszedłby, to zasłona dymna dla ważnych spraw, kłamią kobiety, bo nikt nie chce karać ... a to wszystko po proteście.

Tyle się nasłuchałam, jak to mnie okłamywano i kar nie ma w projekcie, jaki ten projekt wspaniały, a tu co ? Po okresie mówienia, że zapisów o karaniu nie ma zwolenniczka tego projektu zgłasza poprawkę, aby usunąć z projektu zapis o karaniu.

Czarny Marsz brawo, popieram !

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

10 paź 2016 - 15:12:39

Cytat
malmie
Milion spraw nagle ważniejszych, a to to, a to tamto. To nie zrobione, tamto nie podpisane. Nagle przypomniano sobie, że tyle do roboty, a te protestują ... to nie nasz projekt, to nie my, to tamci. Ten projekt nigdy nie przeszedłby, to zasłona dymna dla ważnych spraw, kłamią kobiety, bo nikt nie chce karać ... a to wszystko po proteście.

Tyle się nasłuchałam, jak to mnie okłamywano i kar nie ma w projekcie, jaki ten projekt wspaniały, a tu co ? Po okresie mówienia, że zapisów o karaniu nie ma zwolenniczka tego projektu zgłasza poprawkę, aby usunąć z projektu zapis o karaniu.

Czarny Marsz brawo, popieram !
A czego lepszego się spodziewałaś...ufać można tylko sobie, nie uwierzę że jakaś obca osoba poszła tam żeby poprawić życie w polsce, robią tyle żeby ludzie myśleli że "coś" naprawdę robią....uchwalają, obalają, poprawiają,zmieniają i biorą za to kasę i tak w kółko macieja...za tyle lat można było zobaczyć jaki jest ten dobrobot który wszyscy obiecują polakom jak zbliżają się wybory, jak polak sam nie zawalczy o swoje to "gumiaka" dostanie od rządu.
A czarny marsz dowiódł że o wszystko trzeba walczyć bo rządzocy mają wszystko gdzieś, umieją tylko wzajemnie obarczać się winą, jedni oskarżają drugich i tak w kółko, kasę przez ten czas pobierają a polacy, no cóż, od wyborów do wyborów żyją nadzieją na poprawę.
Ale to temat rzeka, i tak naprawę nie lubię takich tematów...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

10 paź 2016 - 22:24:53

Cytat
CzerwoneUsta
A czego lepszego się spodziewałaś...

Tego właśnie się spodziewałam, ale poparłam, bo słuszna sprawa, ot tyle. Niech sobie gadają co chcą, mogą nawet gadać, że przez czarny protest wszystko padło, a co mnie to obchodzi jak temu wiary nie daję.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

11 paź 2016 - 20:57:26

te ustawy które mieli przepchnąć i tak przepchają czy był protest czy nie, a temat aborcji jest ważny i warto walczyć abyśmy mogły decydować o swoim ciele!

Obecnie jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi zabraniał robić badania prenatalne albo nakazywał urodzić dziecko bez głowy itd..

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

11 paź 2016 - 22:52:45

Jakby spojrzeć na to z innej strony,to pomyśl,że to nie jest tak,że to dziecko funkcjonuje jak normalne dziecko,z normalnym dzieckiem jest mnóstwo pracy,jak ktoś ma wokol sibie dzieci badz ma swoje wie o czym mowię takie dziecko potrzebuje często opieki przez całą dobę ,wiec matka siedzi przy jego łóżku i odsysa mu co dwie godziny plyn z pluc bo dziecko cierpi na mukowicydoze przyklad ,ojciec w tym czasie pracuje po 16scie godzin dziennie by zarobic na leki i rehabilitajce,poniewaz nikt nie stwarza warunkow do tego,by pomoc takimrodzinom ,panstwo zajmuje sie dzieckiem do narodzin potem to ci ludzie prosza sie o peniadze w dzien dobry tvn.Poza tym pomysl sobie,ze Ty jako matka bedziesz z tym dzieckiem cale zycie,ktore nie ulozy sobie go normalnie, nie zalozyc rodziny,bedzie niejako odtracone przez spoleczenstwo badz niezdolne do funkjonowania w nim, gdzie pomoc jakis opiekunek zeby Cu rodzice mogli jsk Ty od czasu do czasu wyjsc z domu. Pomysl takze,ze takie dziecko ma opieke rodzicow,a co jesli ich zabraknie? Jesli bedzie 30osto letnia osoba bez rodziny, ktora sie nim zajmie i co wtedy ? Prosto jest powiedziec,ze dzieci musza sie narodzic,latwo jest mowic osobom z dziciecmi sprawnymi. Sama mam w otoczeniu niepelnosprawne dziecko,ktore nie jest az tak uposledzone, z porazeniem i wodoglowiem a jest duzo problemow,i wiele przeciwnosci to nie jest takie latwe dopoki nas to nie dotkne.
A co myslisz o ratowaniu kobiety przed smiercia podczas porodu ? Tez uwazasz ze wtedy warto bedzie poswiecic Twoje bbyc moe zycie czy Twojej siostry?

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

18 paź 2016 - 17:44:50

@jaqueline1204 zgadam się z Tobą..aczkolwiek raczej nie mam na mysli ,,zwykłych'' niepełnosprawności bo to jest do zniesienia, raczej chodzi mi o stan zdrowia który prowadzi i tak do rychłej śmierci a naraża jeszcze zdrowie matki

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

19 paź 2016 - 17:43:03

Wiadomosc,bya do dziewczyny,która byla za pelnym zakazem aborcji nie do Ciebie,z Tobą się zgadzam,ale z tamtą dziewczyną nie do konca,poniewaz uwazam,ze to czy chcesz urodzic dziecko niepelnosprawne czy tez nie,decyzja powinna nalezc do kobiety,ktora potencjalnie bedzie poswiecala zycie dla tego dziecka cale zycie.
Nie chce nawet igerowac ,ale jak juz mowimy tak o naturze i o nienaturalnym wynaturzeniu jakim jest aborcja to fakt jest taki,ze te dzieci bez lekow nie przezylyby ,tak samo jak w swiecie zwierzat...
Tak powazna decyzja zwazywszy ,ze nie jestem osoba wierzaca,wiem ze mam jedno zycie i nie ma innych szans i wyjsc nie wiem czy bylabym w stanie poswiecic zycie,mowie o niepelnosprawnosciach sredniego czy wysokiego szczebla...

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

05 kwi 2017 - 12:33:46

Od czarnego protestu minęło prawie pół roku, myślicie że przyniósł on jakikolwiek rezultat? z perspektywy czasu wydaje mi się że faktycznie to była podpucha, nakręcenie kobiet żeby odwrócić uwagę od innych wydarzeń

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakiej muzyki słuchacie ??