Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 14:17

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

03 paź 2016 - 22:20:08

Spokojnie,załatwiliby to po cichu,w cywilizowanych warunkach u dobrego specjalisty.Banda nie da sobie zrobic krzywdy.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

03 paź 2016 - 23:22:13

Cytat
moniaa43
Spokojnie,załatwiliby to po cichu,w cywilizowanych warunkach u dobrego specjalisty.Banda nie da sobie zrobic krzywdy.

No jasne,że tak.
Im wolno wszystko.
Są przecież równi i równiejsi.
Za kasę można wiele w naszym kraju.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

04 paź 2016 - 00:16:28

No właśnie, stać ich na takie załatwienie sprawy...a zwykła kobieta przestaje się liczyć. Mam nadzieję że jednak rozsądek zwycięży.
Kościołom powinno się zabraniać ingerecji w takie sprawy i to na zawsze.
Jednak kobiety to odważna płeć, potrafimy walczyć o sprawiedliwość, i żeby ci od ustaw również to zrozumieli że kobieta zawsze była i jest w gorszej sytuacji od mężczyzny, nawet gwałciciel jest w lepszej sytuacji od kobiety której skrzywił psychikę i pozostawił prezent na całe życie w postaci dziecka. Dlatego napisałam że o takich sprawach nie powinien decydować rząd, decyzję o aborcji powinny podejmować same kobiety, w zgodzie z własnym sumieniem, a rząd nie jest bogiem i nie powinien decydować w takiej sprawie, a jeżeli już ingeruje w tak intymne życie kobiety to powinien zabezpieczać finansowo ofiary gwałtów i kobiety które rodzą chore dzieci...tym powinni się zajmować, jeżeli decydują za kobiety to niech wspomagają je finansowo, i to nie przez kilka lat marną zapomogą ale wsparciem które pozwoli godziwie im żyć, to właśnie powinno być priorytetem a nie odbieranie godności i prawa decydowania w tak ważnej dla jej życia sprawie.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

04 paź 2016 - 07:11:15

Trzeba cos przezyc na wlasnej skorze by zrozumiec jak to tak naprawde jest urodzic chore dziecko,ktore walczy o zycie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-04 07:11 przez marchewka33.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

04 paź 2016 - 09:31:55

Cytat
czarownicaao

No jasne,że tak.
Im wolno wszystko.
Są przecież równi i równiejsi.
Za kasę można wiele w naszym kraju.

Na takich zasadach działa aktualne prawo. Dostęp do aborcji mają niemal wyłącznie zamożniejsi ludzie. Gdy ktoś biedniejszy próbuje przerwać ciążę, to mu się odmawia, ale ksiądz z dewotami jeździ samochodem, jak to było bodaj w przypadku zgwałconej nastolatki - okropne. Co zmieni nowa ustawa? Dalej ludzie będą usuwać prywatnie, ale państwo będzie mieć haka na każdą kobietę, bo zawsze można "uznać", że ktoś poronił parę lat temu (nawet o tym nie wiedząc) i wsadzić go do ciupy albo chociaż oskarżyć i skompromitować.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

04 paź 2016 - 09:35:34

@Marlenek
Rozpaczliwa prawda-niestety.;(

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

04 paź 2016 - 13:49:42

Dziewczyny, tak na podsumowanie tematu:
Głosujcie w następnych wyborach!
Nie wiem które z Was były głosować w ubiegłym roku, czy głosowałyście w ogóle czy nie. Zapewne część na głosowaniu nie była, "bo nie było na kogo", "bo nie miałam czasu".
Efekty tego widzimy tutaj i teraz.
Elektorat prawicowy i konserwatywny poszedł. Zagłosował. I narzuca nam swoje poglądy, które za chwilę staną się obowiązującym prawem:(
W kolejnych wyborach możemy to zmienić.
Niech więc wszystkim nam utkwi w pamięci jedno z haseł czarnego poniedziałku:
Rząd nie ciąża, można usunąć.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 12:42:14

Cytat
justangel
Dziewczyny, tak na podsumowanie tematu:
Głosujcie w następnych wyborach!

Ale na kogo? Ja nie widzę opcji dla siebie, więc ostatecznie oddałabym głos na Koda/Nowoczesną, ale żeby w ogóle to miało sens, to lewa strona musiałaby się zdecydować na jedną opcję (bez PO).

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 13:29:58

Cytat
Marlenek
Cytat
justangel
Dziewczyny, tak na podsumowanie tematu:
Głosujcie w następnych wyborach!

Ale na kogo? Ja nie widzę opcji dla siebie, więc ostatecznie oddałabym głos na Koda/Nowoczesną, ale żeby w ogóle to miało sens, to lewa strona musiałaby się zdecydować na jedną opcję (bez PO).

Heeh, tego na kogo ja będę głosować w następnych wyborach to nie wiem, więc trudno coś podpowiedzieć;)
Możemy wrócić do tematu przy tej okoliczności;)

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 18:10:40

Jak to było w kabarecie? Coś o tym, że teraz nikt się nie przyznaje na kogo głosował, oglądając swoje wybory chowają głowę ze wstydu;)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 18:18:10

Już możecie przestać się licytować, Rządu PIS'u odrzucił projekt ustawy. Ps. Ja głosowałam na PiS i wcale się nie wstydzę, mam prawo głosować na to co mi się podoba i wara innym do tego.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 18:32:11

A to najlepsze podsumowanie tematu;-
Tomasz Lis @lis_tomasz
Kobiety chyba nawet się nie spodziewały jak szybko odniosą sukces. Wielka presja ma sens. I tego się trzymamy!!!
6:52 PM - 5 Oct 2016

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 18:34:07

To świadczy o tym, że jednak nie do końca jest prawdą, że co sobie Rząd wymyśli to wprowadza nie licząc się z ludźmi. Girl Power swoją drogą dało radę :)

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 19:09:36

Moje gratulacje wszystkim kobietom biorącym udział w "Czarnych Marszach".
Dziękuję za przywrócenie wiary w to,
że mój "krzyk" ma sens,a wszystkie możemy wiele.super
Jesteście bardzo dzielne.

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!

06 paź 2016 - 20:19:12

ulubieńcy niektórych tutaj ( peło, kody i inne smrody ) już krzyczą : rząd przestraszył się protestów. Co tym prezentują ? a no jedno - my mieli byśmy je gdzieś i przepchnęli co chcemy, bo my się nie boimy jakiś tam "obywateli".

Co zrobiło peło przez swoje kadencje ? jak zadbało o rodziny z chorymi dziećmi ? jak zaopiekowało się kobietami zgwałconymi ( poszukajcie jak są traktowane gdy przychodzą składać zeznania oraz w szpitalach na obdukcjach ).
Jak dbali w ogóle o rodziny ( podnosząc vat na produkty dziecięce ? )...

A gdzie był wspaniały kod ? wtedy im to nie przeszkadzało ? nie było powodu aby protestować ? zresztą... co można mówić o grupie, którą zarządza główny alimenciarz...

Projekt został odrzucony - co było do przewidzenia. Rozpętano g..o burzę.
Był to projekt społeczny - nie rządowy o czym większość zapomina ( to wy w sporej ilości popieracie tych, co go wymyślili bo są to organizacje katolickie, które kobiet nienawidzą i już nie pierwszy raz starają się je upodlić i odebrać wszelkie prawa )

Nie jestem pełnym zwolennikiem pis-u, widzę czasami coś dobrego i u nich a czasami i u lewicy. Mimo to mam dosyć robienia na siłę g..o burz ze wszystkiego - nie ważne czy dobre czy złe - opozycja sama to przyznała, cokolwiek pis nie zrobi : będziemy na nie.
To chcecie popierać ?
Nowoczesna ? inna odmiana peło - poszperajcie kto jest w ich szeregach i dzięki komu się tam znaleźli ( to nie są ludzie znikąd - to działacze lewicowi od lat współpracujący z peło - wraz z głównym misiakiem Balcerka - sweterkiem )
Krzyczycie, że władza wymienia wszystkich na swoich - przypomnijcie sobie co robiło peło gdy doszło do władzy... dokładnie to samo. Robił to i zrobi to każdy rząd - niezależnie kogo wybierzecie ( bo nikt nie chce mieć wrogów pod własnym dachem a przeciwnicy stają się nimi podczas kampanii )


Zamiast obwiniać o wszystko pis - zacznijcie patrzeć realnie co robicie i kogo wspieracie Zamiast wysyłać dzieci na pseudo lekcje religii - zacznijcie im wpajać zasady moralne ( a nie bajeczki o samozapyleniu i że seksualność nastolatka to złoo ). To wy dajecie się motać - od dziecka.
Kler to nie jest dobro - to,jak każda religia, sekta, której celem jest pozyskanie jak największej grupy odbiorców - czytaj sponsorów. Zasady moralne istniały długo przed chrześcijaństwem - to nie oni to odkryli.


Chcecie ( niektóre ) rodzić chore dzieci ? wasz WYBÓR - tak więc nie odbierajcie go innym. A jeśli jest to wasza świadoma decyzja - nie oczekujcie pełnego wsparcia ( głównie finansowego ) od narodu bo wasze ułomne dzieci bardzo rzadko stają się jednostkami przydatnymi społecznie a w tym społeczeństwie żyjecie ( i nie ma tak, że ono wam a wy jemu nic ).

Przestańcie dawać się ogłupiać - myślcie i obserwujcie realizm a nie "widzi mi się".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o warsztatach coachingu?