Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

50 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na co do kina?

21 wrz 2016 - 14:00:22

A ja na pewno NIE polecam Bridget Jones 3. Czekałam tak długo na premierę, a okazało się, że ta część ma na celu tylko zarobić, a nie bawić jak poprzednie. Żarty średnie, baaardzo wymuszone. I nie ma już tamtej Bridget. Ze smutkiem stwierdzam, że Renee Zellweger nie powaliła mnie na kolana.

Na co do kina?

21 wrz 2016 - 14:07:06

ja obejrzałam smoleńsk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-21 14:07 przez banach.

Na co do kina?

26 wrz 2016 - 12:50:06

Cytat
Marlenek
Chyba się wybiorę na "Wołyń" - to będzie na bank dobry film. I mam słabość do kina Smarzowskiego. :)
Ja też czekam na „Wołyń”. Film ma super recenzje. Myślę, że emocje zagwarantuje nam ogromne. To taki bolesny i smutny temat. I dobrze, że właśnie Smarzowski się zabrał za ten temat, bo to spec od tematów trudnych i kontrowersyjnych. Jeśli ktoś miał zrobić film o masakrze na Wołyniu to tylko on. Obstawiam, że znakomicie mu się to udało.

Na co do kina?

14 paź 2016 - 12:38:07

Ja też tak myślę tym bardziej, że zrobił to w sposób bardzo wyważony, bez niepotrzebnego epatowania okrucieństwem. No i cała historia osnuta jest wokół zwykłego człowieka i miłości w nieludzkich czasach. W pewnym sensie uniwersalna historia.

Na co do kina?

23 paź 2016 - 21:02:15

Oj tak, Wołyń na długo zostanie w mojej pamięci. Film zdecydowanie nieprzeciętny. Z jednej strony ogromny plus, za historię, za drobiazgowość, za odwagę i pomysł w wykonaniu. Z drugiej strony, to smutne, kiedy człowiek zda sobie sprawę, że takie rzeczy naprawdę miały miejsce.

Na co do kina?

29 lis 2016 - 15:40:01

nie wiem czy jeszcze leci w kinach, ale polecam ostatnią rodzinę, a z seriali belfra :)

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Na co do kina?

02 gru 2016 - 15:04:00

Typowy wyciskacz łez: Światło między oceanami. Coś na ostro i do śmiechu: Pitbull - niebezpieczne kobiety. Pierwsza część była świetna, więc zakładam, że i druga jest fajna.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Na co do kina?

27 lut 2017 - 11:49:57

Ja się wybieram na Sztukę Kochania czytałam książkę teraz przyszedł czas na film :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Na co do kina?

01 mar 2017 - 20:06:15

Ja dzisiaj obejrzałam zwiastun drugich "Strażników Galaktyki" i już nie mogę się doczekać jak będzie w kinach :D

Na co do kina?

01 mar 2017 - 20:22:29

Ja jako wielbicielka horrorów nie mogę się doczekać nowej wersji TO (IT) Stephena Kinga, zwłaszcza że znam dobrze oryginalną wersję - miałam jakieś 7 lat gdy leciało w TV, i jakoś tak wyszło, że wtedy trochę zobaczyłam, choć jako dziecko nie powinnam - od tego czasu boję się klaunów ;)
W dorosłym życiu obejrzałam całość dokładnie, no i sama nie wiem, ale z ciekawością zobaczę, co wymodzili w tej nowej wersji. Aż mnie ściska, jak pomyślę, że to jeszcze tyle czasu do premiery (wrzesień 2017), bo jako fanka Kinga najchętniej obejrzałabym już dzisiaj, teraz, za 5 minut!!!
A jeszcze mnie wkurzyli, bo na Filmwebie przeczytałam że do roli Beverly kandydowała Chloë Grace Moretz. Mogła tam być, a jej nie będzie - od razu jeden minus ode mnie za jej brak.

Na co do kina?

01 mar 2017 - 20:55:51

PolandJA.
Film z przekazem tak bardzo bliskim rzeczywistości.
Ostatnie słowa Szyca - ciarki przechodzą



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-01 21:03 przez mikaa84.

Na co do kina?

01 mar 2017 - 22:08:40

Teraz chyba nie ma żadnych wartych uwagi filmmów.

Na co do kina?

02 mar 2017 - 13:47:34

Ja czekam na Logana, Thora i Strażników Galaktyki.

Na co do kina?

16 mar 2017 - 15:16:01

Polecam filmweb.pl - doskonałe źródło informacji na temat aktualności kinowych i nie tylko
Z filmów wzruszających, wartościowych i pięknie zrobionych: "Captain Fantastic". Najpiękniejszy film jaki ostatnio widziałam. Gorąco polecam.

Na co do kina?

23 maj 2017 - 10:07:10

Ja zdecydowanie polecam repertuary kin studyjnych - znajdziesz w nich orginalne produkcje, których nie uświadczysz w dużych kinopleksach. Jeśli jesteś ze Śląska szczególnie warto zawitać do Światowida, tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje http://mariacka13.pl/gdzie-pojsc-do-kina

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CZARNY PROTEST 3.10.2016r!