Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 12:15:56

Kiedy byłam dzieckiem pamiętam jak dziś, że dużo mówiło się o konkursie Eurowizji. Miałam wrażenie, że jest to coś bardzo prestiżowego. Wszyscy zasiadali przed telewizorem i oglądali eurowizję dopingując ,,naszych", którzy zazwyczaj wypadali fatalnie. Teraz z prestiżu Eurowizji zostały tylko wspomnienia, a mimo to Polska nie odpuszcza i każdego roku wystawia naszego przedstawiciela.

W tym roku Edzia Edyta Górniak przegrała z Michałem Szpakiem i Margaret. Jak Wam się podobają w ogóle ich utwory? kto powinien wygrać?
Poniżej występ Michała Szpaka- w sumie fajna ballada jak dla mnie. A wy co myslicie?



EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 12:29:55

Powinna jechac margaret, bo ludzie wola teraz skoczne piosenki show itd. Polacy jak zwykle mysla zacofanie i jak poprzednio wygrala baba z broda to teraz od nas wysyłają chlopaka ktory tez nie jest pewny swojej plci przynajmniej ubiór jego jest dziwny. Jak raz taki ktos wygral to teraz nie polaczki naiwniaczki tyle w temacie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 12:44:14

Szczerze to dobrze, że wygrał. Coś tam słyszałam, że plagiat ta jego piosenka, ale i tak najlepszy wykon jak dla mnie i jeszcze zespół z nr 1. Pozostali śpiewali swoje, ale jakże to inne od tego co w radiu słychać, inne dzwięki ... słabo, ale co ja tam wiem.
A, i nic mnie nie obchodzi, że tam kiedyś kobieta z brodą wygrała, nie obchodzi mnie jak się nosi ten Szpak, ale zaśpiewał najlepiej i już.

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 13:34:06

@malmie gdyby oceniali tylko za muzykę to byłoby uczciwe, ale niestety poprzedni rok pokazał, że nie do końca tak jest. A Szpakowi kibicuję:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 13:48:56

A niech sobie oceniają jak chcą ... ja oceniłam wykonanie i nie patrzyłam na piórka w tyłku tylko to co ucho wychwyciło hehehe i na moje zasłużona wygrana. Niech jedzie na Eurowizję i odśpiewa porządnie, a nie pitu, pitu, tańcu, tańcu, tło majaczy fajnie, a jak oczy deko przymkniesz i słuchasz dźwięku co z gardła się wydobywa to się flak wywraca.

Edit: A i na tej Eurowizji będę bacznie słuchać jak śpiewa, także tego no, Szpak będzie obserwowany :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 13:53 przez malmie.

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 16:30:23

Ja również uważam że spośród tych 9 wykonów ten najbardziej zasłużył na wygraną. Tu chodzi o piosenkę a nie artystę - chociaż nie oszukujmy się ważna jest również osobowość. Michał Szpak ma determinacje, dobry głos i jest "sobą" nikogo nie udaje. Wystarczy wsłuchać się w tekst jego piosenki ma przesłanie, utwór idalnie wpisuje się w kanony Eurowizji i ma wpadający w ucho refren. Wśród buchmacherów jesteśmy na 5 pozycji więc myślę, że mamy jakieś szanse na festiwalu!:)

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 16:56:54

Moim zdaniem ważnym elementem występu eurowizyjnego jeszcze kilka lat temu było wyraźne show (Lordi, Ruslana). Ale uważam, że Michał Szpak wygrał zasłużenie i wybroni się swoim głosem i piosenką. Pozdrawiam Szafowiczki :))

EUROWIZJA 2016

10 mar 2016 - 17:11:14

W 100% zasłużył jak dla mnie śpiewa rewelacyjnie !

EUROWIZJA 2016

15 mar 2016 - 06:16:48

powstał teledysk, też wg mnie fajnie reklamuje polskie krajobrazy i pasuje do tej ballady:

EUROWIZJA 2016

30 mar 2016 - 17:42:11

teledysk jest całkiem w porządku. A sam utwór taki hm pasujący do tego konkursu, dobrze wpadający w ucho, może akurat nam się uda!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamach w Brukseli