Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Od paru lat już wszyscy dyskutowali przed oscarami czy Leonardo w końcu go dostanie. Teraz dostał za rolę w ZJAWIE, a Stuhr fajnie pokazał jak ważna była to rola w filmiku:D

Myślę, że juz lepszy był w Titanicu. Myślicie że ta ostatnia rola była najlepsza? za którą byście mu dały Oscara? najciekawsze około 1:20



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-03 15:56 przez ktopuk.

dla mnie Stuhr to nie aktor.
Aktor to taka instytucja która potrafi zmieniać swoja postać,nie tylko teksem ale umiejętność GRAĆ tą postać.
Sposób poruszania gesty miny oczy itd z reguły jak się patrzy to u nas w kraju aktorzy w kazdym filmie są wszędzie tacy sami nic ich nie zmienia.

Cytat
banach
dla mnie Stuhr to nie aktor.
Aktor to taka instytucja która potrafi zmieniać swoja postać,nie tylko teksem ale umiejętność GRAĆ tą postać.
Sposób poruszania gesty miny oczy itd z reguły jak się patrzy to u nas w kraju aktorzy w kazdym filmie są wszędzie tacy sami nic ich nie zmienia.
zeby ocenic aktora jaki jest trzeba zobaczyc jego dorobek tetaralny a nie krytykowac, bo na bank Stuhra kojarzysz tylko z komedii filmowych i dlatego przypisałas mu taka łatke.

nie masz racji , aktor to nie tylko jego dorobek ale jego granie i tak dalej nie rozumiesz tego co piszę.

Cytat
banach
nie masz racji , aktor to nie tylko jego dorobek ale jego granie i tak dalej nie rozumiesz tego co piszę.
ale dorobek teatralny to jest nic innego jak jego gra wiec ... a granie to nic innego jak ogół środków, technik, chwytów, służących ukazaniu przez aktora na scenie jakiejś postaci. "zdolność wewnętrznego i zewnętrznego wcielania się w postać stanowi podstawowe i zasadnicze zadanie aktora”. wiec zeby ocenic czy dana osoba jest akjtorem to tzreba zobaczyc jego nie tylko w filmach ale i teatrze. Poza tym spora czesc aktorów jest charakerystyczna i sa obsadzani w takich a nie innych rolach ale to wcale nie oznacza i nie umniejsza ich umiejetnosciom.

oj zasłużył sobie na tego oscara bez względu na to czy zjawa była dobra czy zła

Zjawę oglądałam dwa razy świetny film zasłużył w pełnitańczy

Już kilka lat temu powinien go dostać, więc uważam że w pełni na niego zasłużył.

@Martynaaa_ też tak myślę, nie da się ukryć że dobrych ról miał już w swojej karierze conajmniej kilka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ode mnie dostałby już za Titanica, nie musiałby tyle czekać :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EUROWIZJA 2016