Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić z książkami??

24 paź 2015 - 15:08:14

Witam,

mam takie pytanie. Otóż mam książki, z których nie korzystam i zastanawiam się co z nimi zrobić. Konkretnie są to stare podręczniki szkolne sprzed 10 lat.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Co zrobić z książkami??

24 paź 2015 - 15:35:22

ja swego czasu albo posprzedawałam,albo na opał ;)

Co zrobić z książkami??

25 paź 2015 - 09:01:10

Witam:)

Oddałabym na makulaturę.

Pozdrawiam:)

Co zrobić z książkami??

25 paź 2015 - 09:33:59

Podręczniki?
makulatura albo komus do spalenia.

Co zrobić z książkami??

25 paź 2015 - 10:05:34

spal albo oddaj na skup makulatury ewentualnie te,które ocenisz jako przydatne ,zostaw

Co zrobić z książkami??

25 paź 2015 - 10:17:46

na makulaturę a jak nie to sprawdz dokładnie może one jeszcze są coś warte i dzieci mogą z nich czegoś się nauczyć.
Matema się nie zmienia tak jak ortografia czy historia oraz gramatyka .
A może na swietlicę lub do biblioteki

Co zrobić z książkami??

26 paź 2015 - 08:46:32

Ja również mam mnóstwo książek pięknie wydanych, cały Balzak w sztywnych okładkach i wiele innych. Mają te książki jedną wadę - są po rosyjsku. Szkoda wyrzucać a ich nikt w Polsce nie chce. Nie chce ich ambasada rosyjska ani żadna biblioteka. Pewnie wnuczka, która nie pozna pięknego rosyjskiego języka wyrzuci je na śmietnik, ja tego nie zrobię, bo z książką jak z chlebem - nie wyrzuca się na śmietnik.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Co zrobić z książkami??

02 gru 2015 - 21:45:29

Ja książki które mi zalegają oddaje do biblioteki

Co zrobić z książkami??

02 gru 2015 - 22:01:11

Cytat
MaszaGudicz
Ja również mam mnóstwo książek pięknie wydanych, cały Balzak w sztywnych okładkach i wiele innych. Mają te książki jedną wadę - są po rosyjsku. Szkoda wyrzucać a ich nikt w Polsce nie chce. Nie chce ich ambasada rosyjska ani żadna biblioteka. Pewnie wnuczka, która nie pozna pięknego rosyjskiego języka wyrzuci je na śmietnik, ja tego nie zrobię, bo z książką jak z chlebem - nie wyrzuca się na śmietnik.
A ja pamiętam dzieła Dickensa po rosyjsku, ale było to w czasach gdy oddane na makulaturę przerodziły się w rolki papieru toaletowego i choć książek było żal, to ruskimi sobie chociaż symbolicznie ... mogliśmy podetrzeć.

Co zrobić z książkami??

02 gru 2015 - 23:58:04

Starych podrecznikow ani biblioteka, ani zadna swietlica nie zechce. Program sie dawno zmienil i nawet jesli zasady matematyki sie nie zmienily, to ilosc i rodzaj materialu juz tak.

Co zrobić z książkami??

03 gru 2015 - 05:11:32

proponuję przerobić na ozdoby choinkowe :) Z papieru można wyczarować naprawdę wspaniałe rzeczy

Co zrobić z książkami??

03 gru 2015 - 17:17:35

no całkiem ciekawy pomysł

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić z książkami??

03 gru 2015 - 17:38:45

Spytaj w antykwariacie...

Co zrobić z książkami??

03 gru 2015 - 22:22:38

Na koniec roku szkolnego są w szkołach wymiany książek albo dzieciaki sprzedają (ew. niektóre sklepiki też wymieniają/sprzedają/skupują podręczniki szkolne). Może komuś się przydadzą...

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Co zrobić z książkami??

01 lut 2016 - 11:07:07

Takie ksiązki to tylko na makulaturę. Bo już raczej się nikomu nie przydadzą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Playlist for the dead # Posłuchaj, a zrozumiesz - nowość wydawnicza!