Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jacyków bedzie miał program!

31 mar 2015 - 15:38:35

Słyszałyście? :D O Jacykowie ostatnio było ciiichuteńko, a tu wyskakuje ze swoim programem na Polsat Cafe :d Będzie ubierał Polki jak Gok Wan. Chociaż podobno bardzo oburza się, jak ktoś porównuje go do brytyjskiego stylisty:

"Złośliwi na mieście gadają, że usiłuję naśladować Goka Wana. Ludzie, pogięło was? Przecież on jest Brytyjczykiem azjatyckiego pochodzenia a ja znam problemy i bolączki polskich kobiet. Wiem, że są twarde, nieugięte, pracowite ale nie chce im się ćwiczyć i mają mało pieniędzy i w związku z tym żaden Gok, żadna Trini, żadna Suzanne - tylko ja! Tylko ja mogę zrobić zamieszanie wśród polskich bab". "Może i ten Gok jest ode mnie młodszy 6-7 lat, może jest troszkę wyższy ale to ja jestem atrakcyjniejszy."

Co myślicie? Będziecie oglądać? Ja chyba z ciekawości zobaczę, co to, w sumie programy Goka lubiłam :)

Jacyków bedzie miał program!

31 mar 2015 - 15:47:38

Gok to się chociaż normalnie ubiera i normalnie wyglada,aJacykow-żenada,sam się nie umie ubrać i będzie instruował jak inni mają się ubrać?Goka lubię oglądać, Jacykowa nie zamierzam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Roast Justina Biebera (2015) Lektor PL Cała Tranmisja Online