Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

11 minut temu

e-papieros

36 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Każda z nas ma czasami gorsze dni, kiedy ma ochotę obejrzeć czy przeczytać coś lekkiego, zabawnego i poprawiającego humor. Podawajcie tytuły książek, filmów czy seriali, które sprawiają, że dzień staje się lepszy, a zły humor odchodzi w niepamięć.

Ja zacznę - dla mnie niezmiennym poprawiaczem humoru jest serial Przyjaciele serce

Seriale:
The Big Bang Theory
IT Crowd
Black Books

Ja oglądam teraz z narzeczonym Scrubs'ów ( Hoży doktorzy)- bardzo fajny, luźny, śmieszny serial, choć nie brakuje mądrych sentencji. Polecam :)

Film - Dziennik Bridget Jones! Zawsze poprawia humor, ZAWSZE!:d

Książka - chyba wszystkie książki Musierowicz z cyklu Jeżycjada.

Z książek - MIKOŁAJEK! serce

Seriale: również Friends i moje nowe odkrycie: Jess i chłopaki

Filmy: Nigdy w życiu :) może i naiwna komedia romantyczna ale jakoś zawsze podnosi mnie na duchu. I Jedz, módl się, kochaj.

o, też uwielbiam serial Przyjaciele :) super
a jesli chodzi o film na poprawę humoru to "Jak się pozbyć cellulitu" polski, kompletnie nie mający sensu ale zawsze mnie bawi i poprawia nastrój tańczy

Z książek to "Butik na Astor Place", to przeczytałam niedawno, a z filmów "Ze wszystkich sił" po obejrzeniu zwiastuna zachwyciłam się, ale tu dopiero się wybieram.

Cytat
Dexa
Z książek to "Butik na Astor Place", to przeczytałam niedawno, a z filmów "Ze wszystkich sił" po obejrzeniu zwiastuna zachwyciłam się, ale tu dopiero się wybieram.

"Nietyklani!" i to "ze wszystkich sił" chyba w podobnym klimacie będzie z tego co widzę:)

Tak nawet bardzo, choć w "Ze wszystkich sił moim zdaniem dochodzi jeszcze aspekt rodzinny" tam tego nie było,a to zawsze komplikuje i utrudnia wszystko podwójnie niemal. Mnie bardzo wzruszają takie historie.

Bardzo poprawia mi humor książka Siła Serca. Kiedy mam gorszy dzień i zastanawiam czy robię dobrze, znajduję jakieś cytat, który pasuje do sytuacji. Książka pokazuje nam, że warto iść za głosem serca, słuchać siebie i nieprzejmowac się opiniami innych. Takie myślenie jest czasami bardzo pomocne.

serial - Jak poznałem Waszą matkę

Polski serial "O mnie się nie martw" Paweł Domagała rozwala w nim system :D

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Ja również polecam książkę ' Siła serca ' - kupiłam ją ostatnio na skupszop.pl i jestem zadowolona. Muszę przeczytać jeszcze inne książki tego autora.

Serial '2 Broke Girls' ;)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo pozytywny jest film The secret. Mówi o tym, co potrafi siła naszego umysłu i wielka wiara w to co się robi :) Rewelacyjny jest. Nie wiem czy w necie go znajdziecie online, ale ja pobierałam z https://filefox.pl/ i w dobrej jakości. Także jakby ktoś nie mógł znaleźć to podałam ;) Film obejrzyjcie, nastraja bardzo pozytywnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc.