Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 00:07:46

Dziewczyny, ogladałam kilka dni temu ten film po raz pierwszy. Pierwsze 15 min- ale nuuuda,a potem sie wciagnełam. Okay, nie jest to film najwyzszych lotów, ale jakos nie moge przestac o nim myslec. tak mi na psychike zadziałał. ze nie moge po nim się do kupy pozbierać ;p

Ach ten Hache serce

Podzielcie się swoimi wrazeniami.



Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 00:17:53

Dla mnie najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałam. Strasznie się wynudzilam. Mega przewidywalna i ckliwa historyjka. Zdecydowanie nie dla mnie.

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 01:48:24

Zanim duża popularność zdobyła hiszpańska wersja Trzech metrów nad niebem widziałam włoską i ta zdecydowanie bardziej mi się podoba.

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 02:28:14

Obejrzyj sobie drugą część . Tylko Ciebie chcę

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 06:42:03

A ja polecam ,,Koszmar matki,,,

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 08:21:48

polecxam , moj narzeczony nawet doogladal do konca ;) film nie jest typowy poniewaz nie konczy sie happy end'em .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 08:39:34

Zaczęłam oglądać i ... zasnęłam. Obudziły mnie pretensje siostry, że brak mi kultury, bo chrapię przy gościach.

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 09:07:53

obejrzalam druga czesc. bylam pewna ze jest jeszcze trzecia a potem doczytalam ze nawet jeszcze nie zaczeli jej krecic:-)

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 09:21:00

Cytat
chantarelle
Dziewczyny, ogladałam kilka dni temu ten film po raz pierwszy. Pierwsze 15 min- ale nuuuda,a potem sie wciagnełam. Okay, nie jest to film najwyzszych lotów, ale jakos nie moge przestac o nim myslec. tak mi na psychike zadziałał. ze nie moge po nim się do kupy pozbierać ;p

Ach ten Hache serce

Podzielcie się swoimi wrazeniami.
Ja też obejrzałam ten film:) Lubie dobre filmy,i myślę,że ten mogę zaliczyć do grona które na dłużej zostaną w mojej pamięci.
Myślę,że film godny uwagi szczególne dla młodych ludzi..owszem Hache-przystojniak w moim typie mężczyznylove
ale weźmy pod uwagę jak nastoletnie miłostki wpływają na nasze dzieci..jakim musimy ich darzyć wsparciem i pomóc w tym trudnym okresie
dorastania.I tak zazwyczaj jest,że musi zdarzyć się coś okropnego żeby się otrząsnąć i z powrotem stanąć na ziemi..a nie bujać trzy metry nad ziemią...

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 09:43:55

A na mnie nie zrobił żadnego wrażenia. Jest niewiele filmów, o których nie mogę powiedzieć czy mi się podoba czy nie. Pooglądałam, ok, ale teraz już nawet nie pamiętam o czym był - więc raczej nie będę chciała sobie przypomnieć.

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 17:19:01

ja dzisiaj obejrze go drugi raz,a co!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Trzy metry nad niebem

05 lut 2015 - 17:20:58

Cytat
chantarelle
ja dzisiaj obejrze go drugi raz,a co!

Tak Cię wzięło, oglądaj co sobie będziesz żałowała !

Ja się nie skuszę, aby dociągnąć do końca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 17:21 przez malmie.

Trzy metry nad niebem

13 lut 2015 - 21:10:44

kto oglada jutro? :)

Trzy metry nad niebem

13 lut 2015 - 21:16:22

Cytat
chantarelle
obejrzalam druga czesc. bylam pewna ze jest jeszcze trzecia a potem doczytalam ze nawet jeszcze nie zaczeli jej krecic:-)
Czytałam dziś że już jest trzecia część na facebook .Tytuł MÓW MI HACHE jakos tak.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

Trzy metry nad niebem

13 lut 2015 - 21:21:50

ŚWIETNY FILM :) Tak Mario Casas jest niezłym przystojniakiem :)
Jeden z lepszych filmów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Film Pingwiny z Madagaskaru