Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Pogrzeb

31 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trzy metry nad niebem

13 lut 2015 - 21:26:19

filipekkrol ale to sa chyba jakies ploty :(

Trzy metry nad niebem

13 lut 2015 - 22:24:38

Straszny film:-) no chyba ze dla dziewczynek z gimnazjum:-)

Trzy metry nad niebem

13 lut 2015 - 23:03:13

Wydumany ten film. Historia dla naiwnych kobiet, wierzących, że faceci potrafią się dla nich zmienić w dobrych mężczyzn. Otóż nie potrafią, ale babki i tak wierzą, że to możliwe, więc lubią taką mydlaną operę. Do mnie opowieść o niegrzecznym chłopaku, dziewczynie z "dobrego domu" i ich wielkiej miłości nie trafia.

Trzy metry nad niebem

14 lut 2015 - 09:37:49

keyy tak się składa,że przezyłam taka historie ;p wiec musialas na slabych chlopaków trafiac ;)

Trzy metry nad niebem

14 lut 2015 - 10:30:22

@Chantarelle- mój chłop nie musiał się zmieniać:) Ja w takie przemiany nie wierzę, zawsze zostaną jakieś stare nawyki, które wychodzą w miarę upływu czasu. Ile jest w Polsce kobiet bitych, maltretowanych psychicznie, bo wierzyły, że ich misie pysie się zmienią? Mnóstwo, bo brutal zawsze będzie brutalem. Z resztą, Hache i tak na końcu uderza twarz Babi, co potwierdza moje słowa- ot kochający partner. Ty akurat miałaś szczęście (chociaż jestem co do tego sceptyczna), bo niewielu facetów chce i umie się zmienić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-14 10:30 przez keyy.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Trzy metry nad niebem

26 sty 2016 - 19:55:57

Cytat
sowinska
Dla mnie najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałam. Strasznie się wynudzilam. Mega przewidywalna i ckliwa historyjka. Zdecydowanie nie dla mnie.

Kwestia gustu ja tam lubie takie "miłosne" napompowane historie, zresztą dobrych filmów jest całkiem dużo tutaj ciekawe 5 pozycji na wieczór takich luźnych - <moderacja, spam> osobiście jestem za tym, żeby oglądać zróżnicowane tytuły bo to też wyrabia nam jakieś szersze spojrzenie na filmy.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-01 17:38 przez moderator.

Trzy metry nad niebem

26 sty 2016 - 20:14:20

Ja miałam podobnie jak Ty. Na początku nie spodobał mi się, bo mówili chyba po hiszpańsku, a człowiek przyzwyczajony do angielskiego, ale mimo tego iż przewidywalny też mi się mega podobał ten film i postać głównego bohatera :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pozytywne filmy, książki i seriale :)