Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 15:26:39

disco polo jest dobre na imprezy - raczej nie jest to muzyka do słuchania np. w domu, a teksty się zna właśnie z imprez, ognisk itd. - im głupszy, prostszy tym lepiej wchodzi do głowy :)

ktoś kto uważa, że disco polo jest tylko dla wieśniaków, chłopów w gumiakach itd. to po prostu nie ma dystansu do siebie i do świata :) śmieszą mnie tacy ludzi, którzy na siłę trzymają postawę "nie słucham tej plebejskiej muzyki" :D

wszystko jest dla ludzi i tak zgadzam się, że nastała "moda" na disco polo - świadczy o tym fenomen takich zespołów jak After Party, Weekend albo np. film Disco Polo, gdzie obejrzeć go w kinie graniczy z cudem, bo sale są przepełnione

ja w tym wszystkim nie rozumiem tylko tej fascynacji (szczególnie nastolatek) zespołami, wokalistami...

i do tych co uważają, że nie nastała "moda" na disco polo są w błędzie :) bo właśnie to co było kiedyś, to jakie były teksty, zespoły itd. obecnie się zmieniło - dawniej disco polo było dla konkretnej grupy, słuchali go nasi rodzice itd. teraz słuchają GŁÓWNIE nastolatki, młodzi ludzi, starsi jeszcze żyją tym "starym" disco polo, bo to "nowe" jest nieco inne i większość utworów jest zrobionych "prześmiewczo" (tak jak np. zespół Figo Fagot)

warto zauważyć, że muzyka ta pojawia się w klubach (nawet tych bardzo dobrych, z selekcją, gdzie się nie wchodzi w dżinsach i trampkach) - w których kilka lat tamu nie do pomyślenia było żeby puszczono disco polo



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 15:47 przez xanthina.

Moda na disco polo

10 mar 2015 - 15:54:35

Ja lubię, lubiłam parę lat temu i będę lubić zawsze.
Muzyka skoczna idealna do tańca, dobrej zabawy, teksty łatwo wpadają w ucho. Mam ulubione zespoły, jeżdżę ze znajomymi na koncerty i wcale się tego nie wstydzę.
Nie rozumiem tylko osób które w internecie, w towarzystwie krytykują ten rodzaj muzyki , naśmiewają się z niego a potem je widzę w klubie Disco- Polowym i się świetnie tam bawią z innym towarzystwem.
Nie lubię też jak ktoś obraża disco polo mówiąc że to muzyka dla "wiśniaków", to tylko opinia nie stwierdzenie, równie dobrze ktoś może powiedzieć ze np. Jazz, rock, albo muzyka klasyczna jest dla wieśniaków.
Każdy słucha tego co mu się podoba ;) .

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Moda na disco polo

20 cze 2015 - 15:46:33

Ja nie mam nic przeciwko disco polo :D Kiedyś zawzięcie słuchałam i czasami włączam jak mi się nudzi lub chcę sobie poprawić humor :P Z tego co wiem we Wrocławiu szykują się koncerty Disco Polo. Możesz to sobie sprawdzić na [Moderacja - nieopłacona reklama] Ja na taki koncercie nigdy nie byłam ale kto wie może kiedyś się wybiorę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:52 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najpozytywniejsze rockowe piosenki