Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:10:31

Dziewczyny, czekacie na film? :D

Ja co prawda przebrnęłam tylko przez pierwszą część trylogii i fikające boginie doprowadzały mnie do łez, ale filmu jestem bardzo ciekawa i pewnie z koleżankami pójdziemy na premierę ;)

Widziałyście zwiastun? CO myślicie o aktorze grającym Greya?:)



50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:15:12

Ja czekam :D Już jesteśmy z dziewczynami umówione na babski wieczór w kinie w niedzielę po premierze :D

Wybór aktora bardzo mi się podoba, nie jest przede wszystkim za bardzo wymuskany ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:17:39

Ja tez sie wybieram!

Jeśli chodzi o aktora grającego Greya - dość fajnie wygląda, co do reszty obsady mam małe wątpliwości... Ale wolę sie przejść i zobaczyć! Książka mnie nie zachwyciła, to może film chociaż trochę... ;)

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:22:40

Pójdę! Przeczytałam wszystkie 3 części, może nie były to arcydzieła literatury :d ale doskonałe na odmóżdżenie po ciężkim dniu :)

Aktor właśnie jakoś średnio mi pasuje :/ Ale trudno ocenić po samym zwiastunie, nie mogę się doczekać filmu :)

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:24:02

A mi jakoś ten aktor kompletnie nie pasuje do książkowego bohatera..Filmowy wydaje mi się taką "cipcią"..;)

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:25:00

Ja tez mam w planach pojscie z kolezanka na film - własciwie to Ona mnie zaprosila:) Ide tylko dlatego ze ona chce bardzo pójść, ja miałam ksiazke w reku jednak nie przypadła mi do gustu:-P Co do aktora to zobaczymy :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:31:27

ja też chętnie obejrzę, przeczytałam wszystkie części, ale film dopiero jak już minie to wielkie "bum"

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:31:41

Będę tam! tańczy

Aktor nawet ok, mi bardziej nie pasuje aktorka grająca główną bohaterkę, choć podobno po tym filmie wróżą jej ogromną karierę :D zobaczymy ;)

50 twarzy Greya - film!

22 sty 2015 - 13:38:11

Cytat
Lilka55
Ja co prawda przebrnęłam tylko przez pierwszą część trylogii i fikające boginie doprowadzały mnie do łez, ale filmu jestem bardzo ciekawa

j.w.

Książki nie mogłam znieść, ale film z chęcią obejrzę.

50 twarzy Greya - film!

27 sty 2015 - 18:04:23

Cytat
smacznazupa
Pójdę! Przeczytałam wszystkie 3 części, może nie były to arcydzieła literatury :d ale doskonałe na odmóżdżenie po ciężkim dniu :)

Aktor właśnie jakoś średnio mi pasuje :/ Ale trudno ocenić po samym zwiastunie, nie mogę się doczekać filmu :)
No wreszcie głos rozsądku ;) Ta ksiązka miała być odmóżdżaczem,a nie każdy zarzuca jej że nie jest dziełem literackim. Mnie aktor podoba się bardzo! :)

50 twarzy Greya - film!

27 sty 2015 - 18:25:57

Ja także wybieram się na film, chociaż książek nie przeczytałam.
Aktor całkiem całkiem, aczkolwiek opinie wyrobie po wyjściu z kina ;).

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

50 twarzy Greya - film!

27 sty 2015 - 18:28:10

Ja się nie wybieram i nie czekam na ten film.

50 twarzy Greya - film!

28 sty 2015 - 21:52:43

widziałyście teledysk?


Soundtrack z 50 twarzy Greya

Jestem baaardzo ciekawa, jak te wszystkie ciekawe fantazje, zostaną przedstawione... czy siła tych obrazów, które powstawały czytając książkę, będzie równa obrazom reżysera...

Aa i dzisiaj wyciekła do sieci piosenka Sia do filmu



Podoba mi się najbardziej z dotychczasowych upublicznionych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 21:55 przez uleebee.

50 twarzy Greya - film!

28 sty 2015 - 22:02:13

Byłam dziś w kinie i widziałam zwiastun "na wielkim ekranie", iii jest tragicznie. Zero chemii między aktorami, beznadziejna gra. Grey wygląda jak przystojny 35-letni tatusiek. Znaczy ogólnie nie oczekiwałam wiele, bo książka jest beznadziejna, no ale szło to jakoś uratować.

A co do tego, że ta książka to ma być po prostu odmóżdżacz, a nie arcydzieło- ok, ale tego nie da się czytać. Są jakieś granice. I mówię to ja, która przeczytałam Zmierzch na luzie, a na Greyu zatrzymałam się na stronie setnej około.

50 twarzy Greya - film!

28 sty 2015 - 22:06:24

Nie ide, jakos mnie nie kreci ten film. Z tego co słyszałam to w walentynki u mnie w miescie nie ma juz biletow, a to duzeeee miasto XD Takze pozdro:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję ksiażek