Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

50 twarzy Greya - film!

17 lut 2015 - 20:10:10

Cytat
Crewedka
Byłam wczoraj - okrutne bzdury, z filmu wycięli wszystko, co w książce jeszcze jako tako ratowało historię. Aktor jest po prostu z kosmosu - ani nie wygląda tak, jak wygląda Grey, ani jego mimika nie zdradza za grosz kunsztu aktorskiego, cały czas wygląda jak głupkowato uśmiechnięty typek. Jedynie aktorka grająca Anastazję, choć zdecydowanie za wielka, ciekawie odzwierciedlała emocje. Sceny seksu też nie nadzwyczajne, takie SE to wszystko było... Książka, choć "gniot językowy", jest dużo lepszym tworem, niż film.

Co do filmu dokładnie zgadzam się z tą opinią . Idealnie opisałaś Greya - "głupkowato uśmiechnięty typek" ..
Książka całkiem ok, ale film zdecydowanie rozczarował ..

50 twarzy Greya - film!

17 lut 2015 - 20:28:22

Mnie książka nudziła, nie przeczytałam całej (do momentu z kostką lodu u niej w domu), film podobał mi się bardziej. Na początku jak zobaczyłam obsadę, to byłam strasznie rozczarowana, ale po obejrzeniu filmu stwierdzam, że jednak nawet dobrze ich dobrali, zwłaszcza Dakota fajnie zagrała :)

50 twarzy Greya - film!

17 lut 2015 - 21:17:31

Miałam na początku podobne zdanie co @leanniesa ale Loja mnie uświadomiła, że tam wcale nie o sadomaso chodzi.
A tak właściwie to nawet jakby któraś jedna z drugą chciała spróbować to dlaczego nie? Najwyżej trafi na jakiegoś pseudo i będzie miała nauczkę a jak wejdzie w temat, to sama się zorientuje, że pan Szary jest nubem.

Książki nie ruszyłam i filmu też raczej nie obejrzę, ale ni mnie ziębi ni grzeje to, że ktoś sobie przeczyta i obejrzy.

50 twarzy Greya - film!

17 lut 2015 - 21:41:01

Koniecznie pójdę na ten film! Chciałam iść już w walentynki jednak wszystkie bilety były już wyprzedane! :D Główny aktor bardzo przystojny, jednak ta aktorka nie pasuje mi do opisu z ksiązki... inaczej ją sobie wyobrażałam...

_________________________________________

Polecam sprawdzić! agencja nieruchomości Pomorskie

50 twarzy Greya - film!

17 lut 2015 - 22:12:57

Przeczytalam 3 czesci, a film mi się podobał :)

50 twarzy Greya - film!

19 lut 2015 - 14:25:55

Hej dziewczyny chetnie wymienię się za 3 tomy książki Greya. Zainteresowane zapraszam do mnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc.