Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

kosmetyki samochodowe

34 minut temu

dresy na ulice

45 minut temu

Studia online

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:09:40

Cześć dziewczyny!

Piszę, bo potrzebuję waszej rady. Pewnie każda z was ma jakieś marzenie, marzenie z dzieciństwa.
Ja odkąd tylko pamiętam chciałam śpiewać. Zawsze brakowało mi motywacji, czasu i drobnej zachęty.
Teraz, kiedy mam więcej czasu i mogłabym coś zrobić w tym kierunku boję się, że jest już na to za późno i że po prostu jestem zbyt słaba.
Gdybyście mogły to oceńcie proszę obiektywnie. Zależy mi na ocenie kogoś kto mnie nie zna.
Chciałabym wiedzieć czy jest po prostu sens w to brnąć! :)
Będę wam bardzo wdzięczna.









Macie też jakieś marzenia, które realizujecie lub chcecie realizować mimo wszystko? :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:16:37

specjlistką nie jestem, ale głos mi się podoba, tylko jakoś brak.. charyzmy?

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:24:40

a ja uwazam ze zawsze jest sens spełniac swoje marzenia i nigdy nie jest na nie za pozno. Głos fajny dodatkowy atut gitara dla mnie super . Idz za swoimi marzeniami i nie ogladaj sie na innych :D

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:25:21

Glos masz ladny ale piosenki do mnie nie przemawiaja

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:32:23

Bardzo podoba mi się barwa Twojego głosu. Świetna!
Co mi się nie podoba? To, że oba utwory brzmią tak samo. Nie wiem, czy to brak pewności w swoje umiejętności, czy coś innego?
Tak, czy inaczej, uważam, że nie jest ważne to, ile się ma lat. Marzenia warto realizować w każdym wieku. Jak się oswoisz sama ze sobą i swoim głosem, to w śpiewanych przez Ciebie utworach będzie na pewno więcej emocji, charyzmy i Ciebie ;-)

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:40:11

Chętnie usłyszałabym Cie w czymś "żywszym". Tutaj nie przemawiasz do mnie totalnie, mam wrażenie, że się męczysz śpiewając, a ja razem z Tobą słuchając. Głos jednak w porządku, słuch też masz, pozostaje tylko odpowiednie dobranie repertuaru, albo (jak już dziewczyny wyżej wspomniały)nabranie większej pewności siebie.
W każdym razie trzymam kciuki, a na spełnianie marzeń każda pora jest dobra ;)

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 12:51:25

Ładna i zdolna ! GŁOWA DO GÓRY I SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA !!!

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 13:09:52

Głos masz bardzo ładny :)

Marzenia z dzieciństwa

14 sty 2015 - 13:17:03

Dziękuję wam bardzo za wszystkie rady i wskazówki! Jesteście kochane!

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Marzenia z dzieciństwa

23 kwi 2015 - 05:17:13

pięknie! Ja zawsze marzyłam o tym by śpiewać niestety nie mam głosu... Dlatego postanowiłam, że będę grała na gitarze - chociaż to marzenie spełnię ;) Ostatnio widziałam sklep muzyczny a w nim kilka fajnych gitar. Zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiejś na urodziny i nie zapisać się na lekcje:) Myślicie, że w wieku 24 lat warto?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lubicie Thrillery sensacyjne?