Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:16:24

Witajcie,
uwielbiam czytać, jednak czytam dopiero wtedy kiedy mam czas- zbliża się lato i czytać będę więcej :)
Skąd pozyskujecie fajne książki do czytania ? Wymieniacie się na książki, czy wolicie czytać nowe książki ? O czym lubicie czytać i co byscie poleciły do poczytania na lato ? :)
Aktualnie czytam "Miłość oraz inne dysonanse" Janusza Leona Wiśniewskiego

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:20:05

Ja uwielbiam czytać ale zazwyczaj wybieram baaardzo grube książki bo nie lubię jak m się opowieść szybko kończy:) Polecam "Medicus" Noah Gordon jest to jedna z wielu którą uwielbiam

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:22:01

Ooo tak, juz nie moge sie doczekac..:) zostal mi jeszcze jeden egzamin i znow sie biore za ksiazeczki dla siebie ;D Ja to ksiazki glownie kupuje, mam nawet dosyc pokazna biblioteczke:) Mam duzo nieprzeczytanych na polkach, ale na pewno bede cos w wakacje kupowac. Czytam glownie fantastyke, horrory, kryminaly i thrillery:)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:23:48

Ja też lubię gube ksiązki. Czytam raczej takie lekkie, które poprawiają humor. Najlepszą książką jaką do tej pory przeczytałam była: PEWNEGO RAZU W PARYŻU. Polecam!!!

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:26:35

Cytat
Agniesos
Ooo tak, juz nie moge sie doczekac..:) zostal mi jeszcze jeden egzamin i znow sie biore za ksiazeczki dla siebie ;D Ja to ksiazki glownie kupuje, mam nawet dosyc pokazna biblioteczke:) Mam duzo nieprzeczytanych na polkach, ale na pewno bede cos w wakacje kupowac. Czytam glownie fantastyke, horrory, kryminaly i thrillery:)
ja od niedawna kolekcjonuje swoja mini biblioteczke :)wczesniej to same encyklopedie mialam na polkach... a ksiazki wypozyczalam w bibliotece. Odkąd zarabiam kupuje sobie książki :) a takze sie wymieniam
kupowanie ksiazek to u mnie jakas choroba - myslalam, ze jestem zakupocholiczką ciuchów, ale jednak wolę bardziej książki. Też mam kilka których nie przeczytałam jeszcze lub męczę je od roku :P
Cytat
alicja5656
Ja też lubię gube ksiązki. Czytam raczej takie lekkie, które poprawiają humor. Najlepszą książką jaką do tej pory przeczytałam była: PEWNEGO RAZU W PARYŻU. Polecam!!!
muszę przeczytać :) uwielbiam książki gdzie w tle jest jakas stolica, zwlaszcza paryż :)
Polecam tez od siebie "Kocham Nowy York", "Kocham Paryż" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 12:28 przez lena-222.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:28:22

lubie lubie lubie! ale od nawalu pracy w weekendy i studiow dziennych po prostu nie mialam na to czasu. W poniedzialek mam egzamin, wiec wtedy zaczynam maraton z ksiazkami. Jedne z lepszych, ktore przeczytalam:
-Harry Potter(kocham, kocham, kocham, czytalam juz po pare razy kazda czesc :))
-wszystkie czesci "Arabskiej Zony"
- "Millenium" - to chyba najbardziej mna wstrzasnelo ;)
- "Intruz" autorki Zmierzchu. Super historia
- "Kwiat pustyni" Waris Dirie
- "Igrzyska Smierci"
- "W glebi lasu"

lubie ksiazki, ktore maja wiele stron, zwrotow akcji. Najlepsze sa takie 1000stronnicowe ktore czytam do rana z zachwytem bo nie moge sie oderwac :D A jak przeczytam to nie moge zasnac bo rozmyslam nad bohaterami ;)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:28:38

Teraz czytalam Nora Roberts- Trzy Boginie. Super ksiazka polecam :)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:31:10

Naturalnie!
Ja przy studiach dziennych i pracy w roku akademickim i co gorsza sesji, nie mam czasu na czytanie. Jednak teraz jestem juz po egzaminach i od razu czytam 2:p
Polecam Carrolla, Kinga, cobena, Christie :-)
Teraz zaczynam czytać childa i jak na razie mi się podoba. Ktoś z was go czytał? :-)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:33:02

Cytat
lena-222
Cytat
Agniesos
Ooo tak, juz nie moge sie doczekac..:) zostal mi jeszcze jeden egzamin i znow sie biore za ksiazeczki dla siebie ;D Ja to ksiazki glownie kupuje, mam nawet dosyc pokazna biblioteczke:) Mam duzo nieprzeczytanych na polkach, ale na pewno bede cos w wakacje kupowac. Czytam glownie fantastyke, horrory, kryminaly i thrillery:)
ja od niedawna kolekcjonuje swoja mini biblioteczke :)wczesniej to same encyklopedie mialam na polkach... a ksiazki wypozyczalam w bibliotece. Odkąd zarabiam kupuje sobie książki :) a takze sie wymieniam
kupowanie ksiazek to u mnie jakas choroba - myslalam, ze jestem zakupocholiczką ciuchów, ale jednak wolę bardziej książki. Też mam kilka których nie przeczytałam jeszcze lub męczę je od roku :P
Cytat
alicja5656
Ja też lubię gube ksiązki. Czytam raczej takie lekkie, które poprawiają humor. Najlepszą książką jaką do tej pory przeczytałam była: PEWNEGO RAZU W PARYŻU. Polecam!!!
muszę przeczytać :) uwielbiam książki gdzie w tle jest jakas stolica, zwlaszcza paryż :)
Polecam tez od siebie "Kocham Nowy York", "Kocham Paryż" :)


Ooo, dla mnie to tez zakupoholizm;/ najgorzej jak wpadne w jakis szal, potrafie kupic 10 ksiazek w miesiacu... To jest straszne, bo potem jestm splukana;D no i zdecydowanie mniej zal wydac mi kase na ksiazeczke, niz na ciuszek...

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:34:57

Ja uwielbiam H.Murakamiego.
Dodatkowo czytam bardzo dużo książek historycznych.
Ale przyznam,że nie lubię pożyczać innym książek,wypożyczać również nie.
Mam już sporą biblioteczkę .
Teraz poluję na Więźnia Labiryntu,jakoś się przemogłam i lubię poczytać książki dla trochę młodszych,tak jak uwielbiam Igrzyska Śmierci.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:43:56

Nienawidzę lekkich, głupawych książek dla bab. Lubię horrory/thrillery (drapieżcy, seria o manitu, spirit, pray Mastertona- uwielbiam go, poza tym Coben, Cook, Koontz, King), tematykę apokalipsy, potencjalnej przyszłości (seria igrzysk śmierci Collins, metro 2033, 2034 Glukhovsky'ego, Orwelowskie książki), fantastyke (saga o ludziach lodu, czarnoksiężniku, królestwie światła Meyer, Harry Potter Rowling oczywiście, zieloną mile Kinga też pod to podciągam), dramaty (wyznania gejszy).

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:49:15

Harry Potter jest genialny, chyba znowu zacznę czytać na wakacje serce Polecam też thrillery medyczne, serię Rizzoli&Isles Tess Gerritsen, także książkę Joanny Bujak "Bilbord". Baardzo wciągające książki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 12:51 przez keyy.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:51:25

Ja czytam głównie kryminały i thrillery - polecam Millenium - super, dosyć gruba, uwielbiam wszystkie książki Cobena - chociaż minusem jest to, że nie są takie grube ;) Podobają mi się też kryminały skandynawskie - zwłaszcza książki Camilli Lackberg‎.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:59:48

Ja uwielbiam czytać książki. Wypożyczam z biblioteki, albo chodze do ksiegarni. Jeśli, akurat nie mam książki do czytania, czytam artykuly z zycia wziete w gazetach. ;)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 12:59:55

Ja uwielbiam kryminały :) ostatnio czytałam Pachnidło, i zaczęłam sage kryminalną, Camilla Läckberg - księżniczka z lodu, polecam!! ma dużo części ale warto :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to film