Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

tabernakula sklep

23 minut temu

zakupy internetowe

47 minut temu

Budowa domu

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Czy są tu fascynatki książek ?

27 wrz 2015 - 18:58:55

tak ja kocham czytać. Teraz miałam okazję czytać książkę Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Jeśli kiedyś zastanawiałyście się, czy historia np. Kopciuszka mogła się zdarzyć w rzeczywistości w tej książce znajdziecie dowody, że tak.

Czy są tu fascynatki książek ?

08 lis 2015 - 08:48:07

ja też bardzo lubię czytać, bez książek nie wyobrażam sobie życia, teraz czekam na książkę Garance Dore Love styl life.

Czy są tu fascynatki książek ?

28 lis 2015 - 16:01:06

też bardzo lubię czytać to jest jedna z moich ulubionych form spędzania wolnego czasu. Teraz czytam książkę Żelazne damy i jestem pod jej wielkim wrażeniem.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Czy są tu fascynatki książek ?

29 lis 2015 - 19:12:25

a ja lubię biografie i mogę wam polecić książkę Ł. Maciejewskiego Aktorki portrety jest świetna.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Czy są tu fascynatki książek ?

02 gru 2015 - 21:35:39

A czytała któraś z was książki Andrzeja Hejmei?

Czy są tu fascynatki książek ?

09 mar 2016 - 21:48:52

A kupujecie może ksiazki na inbook.pl ? Słyszałam, że dobrze wypadają na tle konkurencji, ale wolę zapytać :)

Czy są tu fascynatki książek ?

13 kwi 2016 - 18:26:47

to jeszcze dodam książkę M. Rybarczyka Elżbieta II o czym nie mówi królowa. Bardzo chętnie dowiem się, jaka naprawdę jest królowa Anglii, jestem bardzo ciekawa, czym autor mnie zaskoczy.

Czy są tu fascynatki książek ?

13 kwi 2016 - 18:30:55

A ja lubie książki takie typowo dla bab i takie fantastyczne, coś w stylu Harry Potter. Lubię się oderwać w ten sposób od rzeczywistości.
Ja książek nie kupuje. Bardzo rzadko. Lubię chodzić do biblioteki.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Czy są tu fascynatki książek ?

21 kwi 2016 - 12:53:38

Ja uwielbiam po prostu dobre książki bez względu na gatunek. Przekonałam się nieraz że książki które pozornie nie powinny mi się podobać potem mnie oczarowywały. Dlatego przeglądam listy bestsellerów :)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Czy są tu fascynatki książek ?

23 cze 2016 - 10:15:32

Cytat
fajneubrania
A ja lubie książki takie typowo dla bab i takie fantastyczne, coś w stylu Harry Potter. Lubię się oderwać w ten sposób od rzeczywistości.
Ja książek nie kupuje. Bardzo rzadko. Lubię chodzić do biblioteki.

Ja mam bardzo podobne upodobania :) Lubię dobrą, wciągającą literaturę. Dobre fantasy i skandynawskie kryminały.

Czy są tu fascynatki książek ?

23 cze 2016 - 11:14:41

Ja miałam przerwę w czytaniu. Brak czasu, zagonienie, wszędzie się człowiek spieszył. A w tym roku wróciłam do czytania :-) Jak zawsze na pierwszym miejscu są książki z wątkiem kryminalnym. Niekoniecznie tylko typowe kryminały. Ważne, żeby był lekki wątek, trochę na wesoło, a w tle jakieś malutkie morderstwo, czy inny wątek do zbadania. Ostatnio też wpadł mi w ręce horror o nawiedzonym domu i też miło się czytało :-)

A skąd książki biorę? Głównie kupuję, często są fajne promocje i chyba tylko dlatego jeszcze nie zbankrutowałam :P Dużo książek kupuję i leżą i czekają, kiedy zacznę czytać. Cały zapas na mnie czeka.

Od siebie polecam "Sanatorium pod Zegarem" Liliany Fabisińskiej. Bardzo miło się czytało. Właśnie taki wątek lekki i przyjemny z nutą kryminału. Czekam teraz na kolejne przygody Natalii i Niny.

Czy są tu fascynatki książek ?

28 cze 2016 - 09:17:14

Ja absolutnie kocham Tolkiena :) Księgarnia internetowa lovebooks.pl ma też dużo innych pozycji z działu fantastyka w swojej ofercie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-03 11:48 przez karavv.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Czy są tu fascynatki książek ?

28 cze 2016 - 09:28:04

Ja nie mam ulubionego gatunku, lubię i kryminały, i reportaże. No, może trochę mniej mi po drodze z romansami. A książki przeważnie wypożyczam, chociaż jak są w promocyjnej cenie, to kupuję. Chociaż już miejsca nie mam na nie :P

Czy są tu fascynatki książek ?

28 cze 2016 - 09:29:37

Maja Lunde "Historia pszczół" wg mnie lektura obowiązkowa dla wszystkich.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Czy są tu fascynatki książek ?

28 cze 2016 - 10:09:20

Zgłaszam się :) Jestem w trakcie czytania "Egoizm to nie grzech", a na półce czekają książki z biblioteki. Pozdrawiam wszystkie mole książkowe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filmy dla kobiet