Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 15:50:59

na lato... może Sztuka uprawiania róż z kolcami ;)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 15:56:22

Cytat
valentino_
Cytat
Agniesos
Ooo tak, juz nie moge sie doczekac..:) zostal mi jeszcze jeden egzamin i znow sie biore za ksiazeczki dla siebie ;D Ja to ksiazki glownie kupuje, mam nawet dosyc pokazna biblioteczke:) Mam duzo nieprzeczytanych na polkach, ale na pewno bede cos w wakacje kupowac. Czytam glownie fantastyke, horrory, kryminaly i thrillery:)

Lepiej jakijs roboty szukaj. Praktyki, staże, a nie obijaj sie przez cale wakacje. Potem placz ze studia skonczone ale do pracy nie chca bo brak doswiadczenia.

Dziewczyno, skad ty masz cokolwiek wiedziec o moim zyciu?;> Uwierz mi, ze mam tez inne zainteresowania procz czytania ksiazek. Ksiazki, gry- to moje rozrywki, ale kazdy takowe ma. Poza tym proponuje nie oceniac innych bez zadnej bezpodstawnej wiedzy:)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 16:10:06

Niedawno czytałam super książkę, o wojennej tematyce. Przedstawione są wydarzenia nie tylko z perspektywy ofiary, ale także oprawcy, doprawione historią współczesnej nam dziewczyny - żydówki. Na prawdę daje do myślenia. Polecam - Jodi Picoult "To, co zostało".

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 16:18:42

Ja pracuję od jakiegoś czasu w bibliotece więc jestem trochę obeznana w temacie;) Ogólnie to zrobiłam ostatnio dla biblioteki taki spis wszystkich pozycji tzw. czytadeł, podzieliłam na różne rodzaje np. romans, kryminał itp. i mamy to na stronce biblioteki. MYślę że to spore ułatwienie bo nie każdy ma czas przychodzić i szukać czegoś na miejscu a tak to ma gotowe tytuły podsunięte;)
Od siebie mogę polecić książki Paulo Coelho, Kinga, Cobena. Z nieco lżejszych ale też wciągających Janusza Wisniewskiego, Emily Giffin, cała seria książek "Pisane przez życie".

Czy są tu fascynatki książek ?

29 maj 2015 - 08:44:15

piszcie więcej tytułów książek które uwielbiacie ..?:)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Czy są tu fascynatki książek ?

05 lip 2015 - 15:54:10

Ten słynny kostium N. M. Kelby książka jest super. Na pewno się spodoba każdej kobiecie.

Czy są tu fascynatki książek ?

13 lip 2015 - 17:47:25

To i ja dorzucę, lato za oknem to i czytać się chce. Najpierw pisarzy w zasadzie to wszystkie ich książki są dobre Guillaume Musso , Paullina Simons cykl Jeżdza miedzianego to mój faworyt, Cecelia Ahern, Charlotte Link, Kate Morton, Virginia Cleo Andrews.A teraz pojedyńczo
Harpia Danuta Noszczyńska
Cykl:Jutro John Marsden
Bat na koty Jerzy Niemczuk
Coraz mniej olśnień Ałbena Grabowska
Trzy odbicia w lustrze Zbigniew Zborowski
Uzbierało sie tego trochę:)

Czy są tu fascynatki książek ?

13 lip 2015 - 18:09:45

Cytat
lena-222
Witajcie,
uwielbiam czytać, jednak czytam dopiero wtedy kiedy mam czas- zbliża się lato i czytać będę więcej :)
Skąd pozyskujecie fajne książki do czytania ? Wymieniacie się na książki, czy wolicie czytać nowe książki ? O czym lubicie czytać i co byscie poleciły do poczytania na lato ? :)
Aktualnie czytam "Miłość oraz inne dysonanse" Janusza Leona Wiśniewskiego

Bardzo fajna książka :) Przeczytana już przeze mnie jakiś czas temu.
Stety niestety mam słabość do kupowania nowych książek. Lubię ten zapach i to wszystko :D

Najczęściej wpadają mi w ręce książki o tematyce psychologicznej i kryminały. Polecam całą Czarną Serię Camilli Lackberg :)

Czy są tu fascynatki książek ?

29 sie 2015 - 16:52:49

ja czytam dużo i bardzo to lubię, teraz jestem po lekturze książki Znikasz i muszę powiedzieć, że zrobiła ona na mnie bardzo duże wrażenie, nie mogę przestać o niej myśleć.

Czy są tu fascynatki książek ?

29 sie 2015 - 18:10:55

ja uwielbiam trillery medyczne :)

Czy są tu fascynatki książek ?

30 sie 2015 - 15:35:07

Czytam, czytam :) Za mna Trylogia Millenium, ciekawa jestem 4 czesci, kontynuacji napisanej przez innego pisarza

Czy są tu fascynatki książek ?

27 wrz 2015 - 02:20:21

Widziałam ją w hitach sierpnia na Czytam wszędzie i widziałam, że pod recenzją na ich fejsie pojawiły się już pierwsze pozytywne opinie. Z własną wstrzymam się jednak do czasu przeczytania. Mam tylko nadzieję, że nie poczuję się rozczarowana.

Btw. w tych hitach sierpnia mignął mi także nowy Pilipiuk - "Reputacja" (tu macie zajawkę https://www.facebook.com/czytamwszedzie/photos/pb.216125888474444.-2207520000.1443312951./872071689546524/?type=3&theater). Czytała już może któraś z Was? Jak wrażenia? Przepadam za Pilipiukiem i choćby nie wiem co, wciągam na listę "must read" tej jesieni. :)

Czy są tu fascynatki książek ?

27 wrz 2015 - 08:27:33

Ja przeczytałam wczoraj w jeden wieczor SHAŃBIONA przepiękna opowieśc o dziewczynie która uciekła by nie poślubić wybranego jej męża przez rodzinę.

Czy są tu fascynatki książek ?

27 wrz 2015 - 15:08:30

Ja mam dużo książek nowych na sprzedaż w cenach 10-20zł gdyby któraś z Pań była zainteresowana to zapraszam na prv :)

Czy są tu fascynatki książek ?

27 wrz 2015 - 16:58:23

Z kryminałów polecam Charlotte Link. Bardzo podobają mi się jej książki :) Natomiast z lekkich to np. Evans, Szwaja, Grochola. Znane i przyjemne do poczytania na nadchodzące długie wieczory :)
Zanim jednak zakupie książkę, przeważnie sprawdzam ją najpierw na stronce :lubimyczytac.pl.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to film