Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

Prostowanie włosów

44 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 13:03:40

Cytat
Agniesos
Cytat
lena-222
Cytat
Agniesos
Ooo tak, juz nie moge sie doczekac..:) zostal mi jeszcze jeden egzamin i znow sie biore za ksiazeczki dla siebie ;D Ja to ksiazki glownie kupuje, mam nawet dosyc pokazna biblioteczke:) Mam duzo nieprzeczytanych na polkach, ale na pewno bede cos w wakacje kupowac. Czytam glownie fantastyke, horrory, kryminaly i thrillery:)
ja od niedawna kolekcjonuje swoja mini biblioteczke :)wczesniej to same encyklopedie mialam na polkach... a ksiazki wypozyczalam w bibliotece. Odkąd zarabiam kupuje sobie książki :) a takze sie wymieniam
kupowanie ksiazek to u mnie jakas choroba - myslalam, ze jestem zakupocholiczką ciuchów, ale jednak wolę bardziej książki. Też mam kilka których nie przeczytałam jeszcze lub męczę je od roku :P
Cytat
alicja5656
Ja też lubię gube ksiązki. Czytam raczej takie lekkie, które poprawiają humor. Najlepszą książką jaką do tej pory przeczytałam była: PEWNEGO RAZU W PARYŻU. Polecam!!!
muszę przeczytać :) uwielbiam książki gdzie w tle jest jakas stolica, zwlaszcza paryż :)
Polecam tez od siebie "Kocham Nowy York", "Kocham Paryż" :)


Ooo, dla mnie to tez zakupoholizm;/ najgorzej jak wpadne w jakis szal, potrafie kupic 10 ksiazek w miesiacu... To jest straszne, bo potem jestm splukana;D no i zdecydowanie mniej zal wydac mi kase na ksiazeczke, niz na ciuszek...
mam to samo - nie żal mi wydac kasy na ksiazki, nad ciuchami to rozważam zwykle wydatek :)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 13:06:12

Póki vi na odwyku, bo nie mam czasu. Ale uwielbiam kryminaly ,fantastyke, różniste dreszczowce, klimaty historyczne i zdarza się że poczytam do poduszki jakaś książkę naukową (nie popularnonaukowa, tylko taką typową, głównie z dziedziny archeologii i historii). Książki lubie posiadać. Nie muszą być nowe, więc buszuje po antykwariatach, albo centrach taniej książki, czy allegro. Ale muszą być moje. Nie wymieniam się również bo nie mialabym serca oddać czegokolwiek z mojej biblioteczki, chyba że mialabym dwa egzemplarze.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 13:08:15

Wyznania gejszy genialna książka!!!!

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 13:28:56

Oj tak, ja też uwielbiam przenosić się w świat książek :) i to uczucie zaraz po przeczytaniu książki jak nie mogę wrócić do realnego życia :P
Książki wypożyczam i kupuje :) Kończę już studia i w tym okresie dużo podróżuje i uwielbiam czytać w podróży - jest to idealnie wykorzystanie czasu wolnego. Czytam głównie książki psychologiczne, książki obyczajowe i na prawdę dobre romanse (nie tandetne), lubię też książki medyczne (ale to chyba nie do takiego luźnego czytania chociaż ja tak czytam :P), zdarza się sięgać też po fantastykę :)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 13:31:17

ja ostatnio łyknęłam Igrzyska śmierci,Sagę Zmierzch i obecnie w trakcie Creeda jestem. A potem w planach Mnich po raz "-enty" bo uwielbiam do niego wracać :)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 13:55:02

Uwielbiam czytać, ale wstyd się przyznać ostatnią książkę, która miała mi sprawić przyjemność miałam 4lata temu (gdy byłam w ciąży z córeczką) obecnie nie mam chwili na książki dla mnie, przerabiam (właściwie już kończę) piątą klasę podstawówki a od września będzie szósta i czterolatek w przedszkolu. Chyba dopiero na emeryturze będę miała więcej czasu... chociaż nie, będą wnuki... eh ;)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 14:14:08

Ja uwielbiam. Korzystam z bibliotek, raczej nie kupuję.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 14:32:21

u mnie ''samotnosc liczb pierwszych''
i
''candy'' k. brooks

zainteresowane kontakt na priv:)

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 14:36:10

Ja uwielbiam czytać i generalnie czytam codziennie (nawet wieczorem choć ze 2 kartki). Uwielbiam polskie pisarki,sama kupuję książki.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 14:45:43

Uwielbiam ksiażki! Mam ich pełno w domu! I uwielbiam czytać, szczególnie te s serii " Pisane przez życie" oparte na prawdziwych faktach, krymianały (z naciskiem na Agathe Christy, Kinga, i szwedzkie prawie wszytskie fajne), naukowe lubie szczególnie psychologiczne oraz przygodowe :) Właściwe to każde książki lubie poza fantastyką :) Jakoś mnie nie kręci :P Jeśli mnie stać to kupuje- jeśli nie, na szczęście sa biblioteki! :D

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 14:46:13

Cytat
lena-222
Cytat
Agniesos
uwielbiam książki gdzie w tle jest jakas stolica, zwlaszcza paryż :)
Polecam tez od siebie "Kocham Nowy York", "Kocham Paryż" :)

Polecam wobec tego "Ukryci w Paryżu" - świetna kobieca literatura z "kuchnią i przepisami" w tle. Napisana lekką prozą i z kobiecym poczuciem humoru.
Cytat
pola55
Cytat
lena-222
Cytat
Agniesos
uwielbiam książki gdzie w tle jest jakas stolica, zwlaszcza paryż :)
Polecam tez od siebie "Kocham Nowy York", "Kocham Paryż" :)

Polecam wobec tego "Ukryci w Paryżu" - świetna kobieca literatura z "kuchnią i przepisami" w tle. Napisana lekką prozą i z kobiecym poczuciem humoru.

Co do preferowanych książek, moje największe zainteresowanie wzbudzają te zużyte, z notatkami na marginesach, podkreśleniami/zakreśleniami i zagiętymi rogami.
Widać po nich, że często zmieniały właściciela i w czytelniku wzbudzały różne emocje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 14:50 przez pola55.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 14:55:43

uwielbiam czytać, głównie książki opowiadające historie kobiet działających podczas wojny w podziemiu, o kobietach pierwszych prezydentów czy też dyktatorów. przeczytałam już "dziewczyny wojenne", "pierwsze damy II rp" oraz "żony dyktatórów". Pierwszą i ostatnią szczegolnie polecam, i mam pytanie! czy istnieje strona internetowa której użytkowniczki moglyby wymieniać się książkami ?

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 15:09:42

Ja kocham czytać! Ostatnio polubiłam wszelkie dystopie, ale poza tym pochłaniam kryminały i czasem też jakieś fantasy. Kupuję albo wypożyczam z biblioteki, ale ostatnio znalazłam też fajny portal do wymiany książek. Dużo łatwiej coś sprzedać niż np. na allegro!
http://www.***/ref/kasia_kasia

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 15:39:15

Ile liczą książek mniej więcej wasze biblioteczki ?? :)

Cytat
mypointmystyle
Ja kocham czytać! Ostatnio polubiłam wszelkie dystopie, ale poza tym pochłaniam kryminały i czasem też jakieś fantasy. Kupuję albo wypożyczam z biblioteki, ale ostatnio znalazłam też fajny portal do wymiany książek. Dużo łatwiej coś sprzedać niż np. na allegro!
http://www.***/ref/kasia_kasia

ja sie wymieniam na lubimyczytac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 15:43 przez lena-222.

Czy są tu fascynatki książek ?

19 cze 2014 - 15:47:30

Cytat
Agniesos
Ooo tak, juz nie moge sie doczekac..:) zostal mi jeszcze jeden egzamin i znow sie biore za ksiazeczki dla siebie ;D Ja to ksiazki glownie kupuje, mam nawet dosyc pokazna biblioteczke:) Mam duzo nieprzeczytanych na polkach, ale na pewno bede cos w wakacje kupowac. Czytam glownie fantastyke, horrory, kryminaly i thrillery:)

Lepiej jakijs roboty szukaj. Praktyki, staże, a nie obijaj sie przez cale wakacje. Potem placz ze studia skonczone ale do pracy nie chca bo brak doswiadczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to film