Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

6 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Jakie seriale oglądacie?

10 wrz 2016 - 19:23:19

Bones - aktualnie ubóstwiam. Oglądam na internecie już 8 sezon. Wciąga niesamowicie. Wciągające morderstwa, dużo zwłok, tkanek, badań w instytucie a ponadto świetne wątki dotyczące bohaterów. Polecam. Jest świetny super

Jakie seriale oglądacie?

10 wrz 2016 - 19:36:55

skorpion, ncis, flash :D

Jakie seriale oglądacie?

10 wrz 2016 - 19:59:10

Wikingowie love

Jakie seriale oglądacie?

10 wrz 2016 - 20:17:45

Nadal pamiętniki wampirów serce

Jakie seriale oglądacie?

11 wrz 2016 - 12:29:10

oooooooo, teraz leci sułtanka kosem, nawet miła bajeczka:P

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie seriale oglądacie?

14 wrz 2016 - 13:39:22

Nie ogladałam na razie seriali, kiedyś uwielbiałam dr Housa.

Jakie seriale oglądacie?

14 wrz 2016 - 13:45:50

Wciągnęła mnie bez reszty Singielka. Oprócz tego zaczęłam oglądać Spartacus: Krew i piach.

Jakie seriale oglądacie?

10 sty 2017 - 19:29:30

ja póki co mam fazę na seriale kryminalne z ciekawą akcję w tle - wyhaczyłam, że na Puls2 często lecą jakieś np. w piątek o 20:00 Zabójcze umysły

Jakie seriale oglądacie?

10 sty 2017 - 21:49:59

Revenge :))))) kocham ten serial

Jakie seriale oglądacie?

16 lut 2017 - 20:12:00

Od wczoraj leci nowy serial na TVN Belle Epoque :D Oglądaliście premierowy odcinek „Belle Epoque”? Jakie są wasze wrażenia

Jakie seriale oglądacie?

01 mar 2017 - 17:47:23

Cytat
Polaris3
Od wczoraj leci nowy serial na TVN Belle Epoque :D Oglądaliście premierowy odcinek „Belle Epoque”? Jakie są wasze wrażenia
Po tych wszystkich reklamach zapowiadało się naprawdę ciekawie, nawet ja która nie mam telewizora w końcu się skusiłam na obejrzenie kilku odcinków na necie. Wytrzymałam półtora odcinka: tak mnie uśpili, że się położyłam i spałam smacznie przez 12 godzin. Lepszego leku nasennego mi nie trzeba.
Moje wrażenia: piękna scenografia i kostiumy to trochę za mało, żeby oczarować widza. Potrzebna jest jeszcze ciekawa fabuła, a tu jej jakby zabrakło. Zagadki na poziomie poniżej Ojca Mateusza, ogólnie fabuła skomplikowana jak w Gumisiach. Dobra gra aktorska też tego nie ratuje.
Cieleckiej to prawie nie było, domyślam się że jej wątek pewnie rozkręca się w kolejnych odcinkach, do których nie dotrwałam, bo w tym co dałam radę obejrzeć była postacią czwartoplanową, w sumie mogło jej wcale nie być w pierwszym odcinku, i nie byłoby specjalnej różnicy.
Komu mogę polecić ten serial? Komuś na pewno: osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z filmami/serialami kryminalnymi. Starzy wyjadacze nie znajdą tu już nic, co mogłoby ich zaskoczyć i zaciekawić.
Ogólnie jak dla mnie: słabo to wyszło, ale chętnie poczytam opinie innych, najlepiej takich osób, które dotrwały dalej.

Jakie seriale oglądacie?

02 mar 2017 - 11:49:48

To może... „Sense8”. Serial telewizyjny z gatunku science-fiction. Twórcami serialu są Lana i Lilly Wachowskie oraz J. Michael Straczynski.




Jakie seriale oglądacie?

02 mar 2017 - 12:24:12

Polecam "Grę o tron", wciąga od pierwszego odcinka! Nijak się ma do książki, ale nie oszukujmy się- przy tylu wątkach sezonów serialu musiałoby powstać 17, a nie 7:P
"Vikings" oraz "Stranger things" dają radę. A dla miłośników polskich produkcji dwie perełki: Belfer i Wataha, świetne dochodzeniowe seriale.
A dla miłośniczek inteligentnego humoru polecam "Modern family", całkiem smaczna produkcja.

Nie wspominam oczywiście takiego klasyka jak "Friends", bo to już legenda serce

Jakie seriale oglądacie?

02 mar 2017 - 12:36:16

Pierwsza miłość :D i Sprawiedliwi wydział kryminalny :P

Jakie seriale oglądacie?

02 mar 2017 - 13:45:45

Obejrzałam cały True Blood i The Knick. Z zapartym tchem oglądam Grę o Tron, czekam na kolejny sezon. To moje ulubione. serce

Kiedyś lubiłam też Vampire Diaries, ale kompletnie go zepsuli i przestałam oglądać, wciągnął mnie też White Collar, ale niestety zakończyli go nagle, zbyt szybko i bezsensownie zamykając większość wątków, a szkoda.

Z nowych wciągam się w Tabu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NASA zmienia ZNAKI ZODIAKU