Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

49 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cycki

04 sty 2014 - 11:34:44

jesli w złym miejscu prosze o przeniesienie :)
Otóż na szafie ostatnio odwiedziałam profile na których dziewczyny wrzucają zdjęcia lasek z neta- idealne włosy, piękna twarz i perfekcyjny biust ( kształtny, jędrny,na swoim miejscu), oczywiście również podziwiałam ich urode ale nagle coś mnie zastanowiło... komenatrze były podzielone a wśród nich opinie: sztuczne cycki, sam silikon itp. Ok, dobra każdy tak mówi ale czy nie takich perfekcyjnych piersi chciałabym każda z nas?czy faceci mający do wyboru naturalne B a "dmuchane" E nie polecą jak tzw. pies z wywieszonym jęzorem? Zatem czy mimo krytyki i niby dopingowaniu naturalności mężczyżni ale i kobiety nie pragną tych" sztucznych" ideałów?
jakie jest Wasze zdanie na ten temat???
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-04 12:03 przez annaAA1233.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

cycki

04 sty 2014 - 11:40:42

no ja bym chciala sobie poprawic moj biuscik :D ale dla siebie ,nie facaeta :)

cycki

04 sty 2014 - 11:46:05

ja jestem zadowolona z swojego biustu:)

cycki

04 sty 2014 - 11:59:12

cycki to nie wszystko :)

cycki

04 sty 2014 - 12:02:44

Ja mam B, właściwie, to już się robi C (nie wiedziałam, że piersi mogą nagle znowu zacząć rosnąć) i jestem zadowolona. Niedawno gadałam z moim o silikonach, taka lekka gadka nt. Co powiesz na to, że kiedyś sobie powiększę? Powiedział, że kichnie ze śmiechu. :D Mówi, że nie wyobraża sobie mnie z takimi balonami i podoba mu się tak, jak jest teraz.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

cycki

04 sty 2014 - 12:02:46

jest spora różnica w dotyku. Koleżanka sobie zafundowała i dała się "pomacać". Masakrycznie czuć, że to nie są prawdziwe. Małe cycorki też mają swój urok. Normalny facet kocha nie za rozmiar biustu, a nienormalny chyba nikomu nie jest potrzebny, prawda?

cycki

04 sty 2014 - 12:02:51

Według mnie większość właśnie leci na tą sztuczność:) Czasem nawet w żywe oczy zaprzeczają że ich to nie rusza, a w rzeczywistości się ślinią na ich widok:)

cycki

04 sty 2014 - 12:07:07

Cytat
Niezidentyfikowana
cycki to nie wszystko :)

nonoo niektóre oprócz biustu nie mają nic więcej do zaoferowania :)

cycki

04 sty 2014 - 12:07:15

ja np. zrobię sobie operacje piersi na 100% i nie mam nic przeciwko temu. Biust to coś na co nie masz wpływu, wiec czemu go nie zmienić jeśli masz taka możliwość i oczywiście potrzebę?

cycki

04 sty 2014 - 12:08:05

zaraz polowa wypowiedzie bedzie "moj facet i tak woli moje B niz jakiekolwiek piersi innych lasek" itd... :D
ja tez chcialabym sobie powiekszyc kiedys biust, bo od dawna to moj wielki kompleks i uwazam ze jesli ktos jest w podobnej sytuacji i tez chce powiekszyc to ok, lepsze to niz jak ma ie przez cale zycie nieakceptowac z tego powodu, zle ie czuc itd. ale jak ktos robi z siebie karykature (czyli swoje naturalnie miala A a robi piersi wielkosci prawie pilek do kosza) i potem wlasnie na kazdym kroku slit focia, latanie bez przerwy z wieki dekoltem i "co to ona nie jest bo ma taki fajny biust" to to juz jest zalosne, bo silikon to chyba nic czym warto byloby sie chwalic (swoja droga ciekawe ile z tych lasek sie przyznaje, a ile twierdzi ze to ich naturalne, poznajac oczywiscie nowych znajomych, ktorzy ich nie znali przed operacja)

Cytat
klaudunia161
ja np. zrobię sobie operacje piersi na 100% i nie mam nic przeciwko temu. Biust to coś na co nie masz wpływu, wiec czemu go nie zmienić jeśli masz taka możliwość i oczywiście potrzebę?
dokładnie. jak ktos zrobi sobie normalny biust i nie bedzie robil z niego obiektu czci i chwaly to raczej nikt mu zlego slowa nie powie (chociaz w sumie i tak zawsze sie znajdzie ktos komu to nie bedzie pasowac). jak ktos ma nadwage moze sie odchudzac, cwiczyc i poprawi swoj wyglad i dopiero puste jest robienie sobie odsysania tluszczu, bo sie komus nie chce ruszyc tylka, a jak sie ma maly biust to niewiele mozna zrobic. no chyba ze przytyc, ale to raczej mija sie z celem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-04 12:12 przez kamila249.

cycki

04 sty 2014 - 12:12:44

No nie oszukujmy się, większość facetów lubi duże "balony" i nie koniecznie muszą być sztuczne, ważne, żeby były duże ;) Ja mam mały biust, no cóż taka moja uroda i mój chłopak musi to zaakceptować. Na pewno chciałyby, żebym miała większe ,ale i tak mi wciska, że moje mu starczają, przynajmniej mam taką nadzieje haha :)

Cytat
klaudunia161
ja np. zrobię sobie operacje piersi na 100% i nie mam nic przeciwko temu. Biust to coś na co nie masz wpływu, wiec czemu go nie zmienić jeśli masz taka możliwość i oczywiście potrzebę?

Ja gdybym miała pieniądze to też bym sobie zrobiła większe :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-04 12:14 przez Karolaa2111.

cycki

04 sty 2014 - 12:25:07

Mam B i nigdy się tym nie przejmowałam. Zazdroszczę kobietom większego biustu o ile jest naturalny. Ja też powiedziałam facetowi tak w żartach że sobie kiedyś powiększe to powiedział że on sztucznych cycków macał nie będzie.

cycki

04 sty 2014 - 12:28:23

A ja chętnie oddałabym 1/3 swoich :)

duże cycuszki męczą, wierzcie na słowo :)
Mam 22 lata rozmiar 80E więc 'letko' nie jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-04 12:28 przez Kinga-666.

cycki

04 sty 2014 - 12:34:50

Cytat
roksolana83
jest spora różnica w dotyku. Koleżanka sobie zafundowała i dała się "pomacać". Masakrycznie czuć, że to nie są prawdziwe. Małe cycorki też mają swój urok. Normalny facet kocha nie za rozmiar biustu, a nienormalny chyba nikomu nie jest potrzebny, prawda?
pewnie ze prawda, ale jak wyzej ktoras z dziewczyn napisala ze zrobilaby sobie biust, nie dla faceta, tylko dla siebie. idac takim tokiem rozumowania to po co mam sie malowac, przeciez facet nie kocha mnie za makijaz, szpilek tez nie mam po co zakladac bo przeciez to nie tak ze jak je zdejme to przestanie kochac itp itd ;)

cycki

04 sty 2014 - 12:41:52

też chce sobie powiększyć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak kogos poznac?