Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Was dziewczyny :)
Czy są tu osoby, które tak jak ja po obejrzeniu pierwszej części TRZY METRY NAD NIEBEM, jak i kolejnej TYLKO CIEBIE CHCĘ - chcą kolejnych części ? Czy wiecie czy jest już dostępna kolejna III część filmu?
Dziś zamówiłam sobie wszystkie książki z tej serii (5 książek). Na pewno będzie więcej emocji niż przy oglądaniu filmu :)
Pozdrawiam!
Dziewczyny łączmy się ;-)))

najlepiej gdyby byl jakis sezon:D bo 3 czesc chyba nie wystarczy:D 3 czesci z tego co wiem to nie ma jeszcze ma byc za rok chyba:)albo mam bledne info:)

no ja właśnie słyszałam, że w tym roku ma być premiera :D już się nie mogę doczekać!

Chętnie poczytam dlaczego ten film Was tak fascynuje,ja na nim zasnęłam z nudów.

Cytat
keyy
Chętnie poczytam dlaczego ten film Was tak fascynuje,ja na nim zasnęłam z nudów.

ja zaczęłam oglądać ale nie dotrwałam do końca i też mnie fascynuje ten fenomen

ja obejrzałam, ale szału nie ma. obejrzę też następną cześć z czystej ciekawości :)

Pewnie Babi do niego wróci !!! Na bank.

zależy co kto lubi, u mnie były osoby które płakały przy tym filmie, a mi się po prostu podobał, a po obejrzeniu drugiej części chciałabym zobaczyć kolejne - ciekawość i pytanie - jak to wszystko się potoczy.

Cytat
keyy
Chętnie poczytam dlaczego ten film Was tak fascynuje,ja na nim zasnęłam z nudów.

nie każdemu musi się podobać film, to tak jak bardzo dużo ludzi szalało za "ZMIERZCH" a mnie ani troche nie zainteresował :D

Jakbyś mogła podaj tytuły tych 5 książek :)

Cytat
MaJorkaaa
nie każdemu musi się podobać film, to tak jak bardzo dużo ludzi szalało za "ZMIERZCH" a mnie ani troche nie zainteresował :D

Dla mnie Zmierz i te 3 metry obie części to jedna ekipa :P masakra

o, fajnie, że powstał ten wątek, bo od obejrzenia obu części nurtuje mnie pytanie - czemu dziewczyny zachwycają się tym filmem? Co jest fajnego w tym, że dziewczyna zaczyna być z facetem, który pobił jej mężczyznę i drwił z niej przez cały czas, łamie prawo itp, a potem kiedy ostatecznie zmienia się dla niej, ona go rzuca? Uświadomcie mnie, dziewczyny! :)

Film przepiękny, tym bardziej że uwielbiam Aktora MARIO CASAS.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ADOPCJA przez heteroseksualistów