Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

38 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 16:03:34

Dwa powodu, dla którego się wybiorę. Riddick jako film i Vin Diesel. :)
Co myślicie o postaci mrocznego Furianina? Pamiętacie w ogóle te filmy? Ostatni był w końcu 9 lat temu.

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 16:06:18

lubie go :P fajna bajka... ps ; furiona , a nie furianina :p

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 16:08:42

To bajka na dobranoc ,bo nie kojarzę ? :D

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 16:12:29

Oj tak lubie :) Ze wzgledu na Vin Diesela, no nie wiem czemu ale mam do niego słabośc ;)
mówisz , że bedzie II?:D :D
Kiedyś nie znałam Vin'a i ogladnełam kawałek tego filmu w nocy i potem utknoł mi w głowie "ten facet" i ten film, postanowiłam nie znając tytułu odnaleźć ten film i oglądnąć go całego. Zapomniałam o tym potem jak Vin Diesela zobaczyłam w innym filmie i poznałam jego nazwisko odnalazłam ten film i oglądnełam sobie go całego wiedząc już jaki to aktor mnie te kilka lat wczesniej "zauroczył" ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-20 16:18 przez bessi.

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 17:02:31

Nelly- może bajka bo trochę to klimat sci-fi, i na dobranoc, bo to trochę mroczna historia. Na szczęscie Diesiel wszystko równoważył swoich humorem.
bessi- Jaka tam dwójka. To już będzie trzecia część. :)

Pamiętasz którą część oglądałaś? Pierwsza nazywała się Pitch Black i jest z 2000 roku, cztery lata później były już "Kroniki Riddicka", a dopiero teraz trzecia część - po prostu "Riddick".
Ja to je pamiętam tak, że w pierwszej było więcej potworów niż ludzi, a w drugiej już działo się tak bardziej między ludźmi (ludźmi, czy kosmitami - tam nie było tak prosto.

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 22:19:48

ja oglądałam Kroniki Riddicka ;]

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

20 sie 2013 - 22:19:52

Było 2 części :

Pitch Black (2000) jako początek serii . Tam dowiadujemy się kim jest tak naprawdę riddick.

Kroniki Riddica (2004) - dalsza historia , ucieczka przed łowcami nagród i poznanie go jako ostatniego furiona .

Riddic (2013) - zapewne rozwinięcie wątku bycia furionem + masa wątków pobocznych . Ponoć w tej części nie ma być ``słodziakiem `` zabijającym tylko tych złych i to tylko w ostateczności , a prawdziwą maszyną do zabijania . Nie jestem do końca pewna czy to dobrze ...

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

21 sie 2013 - 11:59:04

Według mnie dwie pierwsze części były świetne. Ten film ma coś w sobie, ma jakiś klimat. Może to właśnie dzięki postaci Riddicka - już nie wspominając o tym, że Vin Diesel jest niezastąpiony w tej roli. Dlatego też bardzo chętnie obejrzę 3 część tego filmu:)
Jedyne co mnie dziwi, to dlaczego tak długo czekali z adaptacją. Może ze względu na inne role Diesela..

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

21 sie 2013 - 12:37:13

Pamiętam ten film, ale tak trochę przez mgłę bo byłam bardzo młoda wtedy, chociaż samo to że zapadł mi w ogóle w pamięć dobrze świadczy. Riddick to chyba najciekawsza premiera jaka się pojawi, bo jakoś niespecjalnie było się na com wybrać ostatnio. Mnie bardzo przekonuje Van Diesel, pójdę na pewno w większości ze względu na aktora.

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

21 sie 2013 - 12:38:06

A ten film to jakies SF? W jakim klimacie jest mniej wiecej? Mozna na nieh=go iśc z facetem?

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

21 sie 2013 - 16:12:13

Cytat
meggszulc
A ten film to jakies SF? W jakim klimacie jest mniej wiecej? Mozna na nieh=go iśc z facetem?

Prawdopodobnie ci podziękuje, że go nie zabierasz na melodramat.;) Riddick, to nie tylko S/F. Tam chodzi bardziej o akcje, napięcie i co tu dużo mówić efekty specjalne jak przystojny Diesel wyskakuje ze skarpy na 10 metrów w zabija jakiegoś niepokornego kosmitę.:)

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

26 sie 2013 - 10:47:47

Naprawdę mozna nie kojarzyć Riddicka? Ja mimo, ze niespaecjalnie kocham tego typu filmy, to fanką serii jestem :D
Oczywiscie za sprawa głównego bohater - po prosyu nikt inny nie mógłby tej roli zagrać!
Nie byłby to juz Riddick...

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

26 sie 2013 - 11:03:27

Ano mozna nie kojarzyć jak sie nie ogląda zbyt dużo filmów akcji ;) Vin Diesla oczywiście kojarze, ale z ta seria o Riddicku to juz tochę gorzej :) Z facetem sobie pójde an niego, ja sobie na Vina popatrzę ;P hehehehhehehe - jest na co bo to ciacho. A rzucisz jakimś streszczeniem poprzednich części?? :)

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

26 sie 2013 - 11:48:20

meggszulc- Znalazłam takie opisy na filmebie.

Najpierw z pierwszej części - Pitch Black:

Statek kosmiczny przewożący więźnia-mordercę ulega awarii. Podczas przymusowego lądowania na nieznanej planecie dochodzi do katastrofy. Ci, którzy przeżyli, znaleźli się w trudnej sytuacji. Planeta jest piaszczysta i pozbawiona roślinności. Panuje na niej nieznośny upał. A noc zapada tu raz na 22 lata. Gdy wreszcie nastają ciemności, wraz z nimi pojawiają się okrutni drapieżcy, którzy rozpoczynają polowanie na rozbitków.
I druga część - Kroniki Riddicka
Armia okrutnych Necromongerów najeżdża galaktykę. Jedyną istotą, która może im się przeciwstawić, jest awanturnik i ścigany więzień Riddick, mający dar widzenia w ciemności.
Tylko po tych opisach, to rzeczywiście wygląda, jak jakaś kosmiczna nawalanka, a wierz mi, że ogląda się dobrze. Jest sporo scen walki, bo to w końcu film akcji, ale Diesiel gra tam ciekawą rolę. Nie głupiego zabijaki. Bo chociaż Riddick skrupułów niema, to na ludzi się złości, tylko jak ci próbują go dorwać. ;)

Vin Diesel powraca jako Riddick :)

26 sie 2013 - 12:33:38

Przyznaję dziewczynom rację - seria jest świetna. Chociaż nie wiedziałam, że trzecia część wychodzi. Druga część wyszła tak dawno, że nawet się nie spodziewałam, że kolejna część w ogóle wyjdzie! Jestem średnio z aktualnościami kinowymi, ale na ten film faktycznie mam chęć się wybrać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moccia Trzy metry nad niebem i kolejne części..