Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

04 wrz 2013 - 11:13:38

Ja ją czytałam jakieś 3 lata temu i powiem szczerze, że mój związek się po niej bardzo zmienił. Nie mówię, że wzięłam sobie do serca każdą pojedynczą radę i że robię wszystko dokładnie tak, jak w książce (większosći już nie pamiętam, a raczej ogólne wytyczne), ale po zmianie nadgorliwej JA na rzecz zołzy mój mąż dużo bardziej się o mnie stara i bardziej mu zależy.
Polecam wszystkim, które potrafią rady w książce odnieść do swojego związku, a nie brać je w ciemno (napisane jest że po takim czasie mam się tyle i tyle nie odzywać, to tak zrobię.)
Każdy związek jest inny, więc wiadomo, że trzeba brać ksiażkę z umiarem :)

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

04 wrz 2013 - 11:20:32

Cytat
Delicado93
Też czytałam i jesli ktoś chce do konca zycia pozostac samotną i nieszczesliwą to niech korzysta z tych rad. Owszem jest tam kilka rad jak się nie zachowywac aby się nie narzucac ale to powinna wiedziec kazda mądra kobieta, powinna mięc swoj honor i zasady. Ksiąza uczy jak stać się zarozumiała egoistką, jak wykorzystywać facetów i jak ich odpychać. Taki sztuczki działają tylko na taki typów ,,babiarzy''. Nie polecam...
Sądzę, że tak książka jest dla takich trochę nieogarniętych życiowo. Czytałam jej fragmenty, i chyba każda bardziej rozgarnięta, inteligentna kobieta wie, że raczej nikt nie lubi być kontrolowany, ograniczany, nie trzeba dzwonić do faceta co 5minut i trzeba mieć swoje życie i swoich przyjaciół. A reszta co tam jest napisana, to gruba przesada, właśnie tak jak piszesz, działająca na takich facetów "babiarzy" - jakieś olewanie, sprawianie, by facet za Tobą ganiał - w normalnym związku nie są potrzebne takie sztuczki i chyba każdy zna siebie i swojego partnera i wie, co u nich działa najlepiej.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

04 wrz 2013 - 11:29:06

również czytałam i powiem tak: niektóre fakty są naprawdę ciekawe, przesłanie ksiązki to:'jesli trochę olejemy faceta to on wtedy bardziej się stara', myślę, że jest w tym troche prawdy, jednak z drugij strony nie można przegiąć, bo łatwo mozemy sprawic wrazenie, ze juz całkiem sie nim nie interesujemy

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

05 wrz 2013 - 10:54:43

Cytat
skasna
Cytat
Delicado93
Też czytałam i jesli ktoś chce do konca zycia pozostac samotną i nieszczesliwą to niech korzysta z tych rad. Owszem jest tam kilka rad jak się nie zachowywac aby się nie narzucac ale to powinna wiedziec kazda mądra kobieta, powinna mięc swoj honor i zasady. Ksiąza uczy jak stać się zarozumiała egoistką, jak wykorzystywać facetów i jak ich odpychać. Taki sztuczki działają tylko na taki typów ,,babiarzy''. Nie polecam...
Sądzę, że tak książka jest dla takich trochę nieogarniętych życiowo. Czytałam jej fragmenty, i chyba każda bardziej rozgarnięta, inteligentna kobieta wie, że raczej nikt nie lubi być kontrolowany, ograniczany, nie trzeba dzwonić do faceta co 5minut i trzeba mieć swoje życie i swoich przyjaciół. A reszta co tam jest napisana, to gruba przesada, właśnie tak jak piszesz, działająca na takich facetów "babiarzy" - jakieś olewanie, sprawianie, by facet za Tobą ganiał - w normalnym związku nie są potrzebne takie sztuczki i chyba każdy zna siebie i swojego partnera i wie, co u nich działa najlepiej.

Dokładnie! Zgadzam się z tym co napisałaś :)

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

05 wrz 2013 - 10:59:04

Cytat
skasna
Cytat
Delicado93
Też czytałam i jesli ktoś chce do konca zycia pozostac samotną i nieszczesliwą to niech korzysta z tych rad. Owszem jest tam kilka rad jak się nie zachowywac aby się nie narzucac ale to powinna wiedziec kazda mądra kobieta, powinna mięc swoj honor i zasady. Ksiąza uczy jak stać się zarozumiała egoistką, jak wykorzystywać facetów i jak ich odpychać. Taki sztuczki działają tylko na taki typów ,,babiarzy''. Nie polecam...
Sądzę, że tak książka jest dla takich trochę nieogarniętych życiowo. Czytałam jej fragmenty, i chyba każda bardziej rozgarnięta, inteligentna kobieta wie, że raczej nikt nie lubi być kontrolowany, ograniczany, nie trzeba dzwonić do faceta co 5minut i trzeba mieć swoje życie i swoich przyjaciół. A reszta co tam jest napisana, to gruba przesada, właśnie tak jak piszesz, działająca na takich facetów "babiarzy" - jakieś olewanie, sprawianie, by facet za Tobą ganiał - w normalnym związku nie są potrzebne takie sztuczki i chyba każdy zna siebie i swojego partnera i wie, co u nich działa najlepiej.


Popieram i się pod tym podpisuję:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

05 wrz 2013 - 11:09:09

Cytat
Delicado93
Też czytałam i jesli ktoś chce do konca zycia pozostac samotną i nieszczesliwą to niech korzysta z tych rad.

Po pierwsze chyba prędzej sama zostanie 'miła dziewczyna', która swoje życie oddaje całkowicie mężczyźnie, a po drugie Twoja wypowiedź jest perfekcyjnym przykładem na to, że książka jest dla osób czytających ze zrozumieniem i mających dystans - i do siebie i do książki.

Jest w niej sporo prawdy, ale tak jak pisałam - nic na serio i trochę dystansu.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

08 wrz 2013 - 20:29:41

Cytat
matra
Cytat
Delicado93
Też czytałam i jesli ktoś chce do konca zycia pozostac samotną i nieszczesliwą to niech korzysta z tych rad.

Po pierwsze chyba prędzej sama zostanie 'miła dziewczyna', która swoje życie oddaje całkowicie mężczyźnie, a po drugie Twoja wypowiedź jest perfekcyjnym przykładem na to, że książka jest dla osób czytających ze zrozumieniem i mających dystans - i do siebie i do książki.

Jest w niej sporo prawdy, ale tak jak pisałam - nic na serio i trochę dystansu.

Nie twierdzę że to ta miła dziewczyna jest atrakcyjna.
Po prostu te rady, które są w tej książce są tylko dla tych kobiet które zupełnie nie mają pojęcia o relacjach damsko męskich, które są ZBYT miłe dla faceta takie ,,ciepłe kluchy'';(oczywiście nie ze wszystkich rad bo wiele z nich jest PRZESADZONYCH typu. ,,nawet jeśli masz ochotę spotkać się z facetem odmów mu chociaz z dwa razy tak zeby wiedział ze Ci nie zalezy tak mocno" - żałosne moim zdaniem.. bo zbudowanie związku to przede wszystkim szczerość). Nie od dziś wiadomo, że większość płci męskiej woli delikatnie niedostępne, tajemnicze i niegrzeczne kobiety :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podoba się?