Obecnie rozmawiamy o:

Znakomita restauracja

gorący temat

Hity Kosmetyczne

12 minut temu

Otwarcie sklepu online

dzisiaj o 8:12

FARBA A UTLENIACZ

dzisiaj o 7:11

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką książkę polecacie?

25 paź 2014 - 12:36:03

seria The Lying Game - Shepard ;)

Jaką książkę polecacie?

25 paź 2014 - 12:37:25

dla fanów "lekkich" kryminałów polecam wszystkie książki Olgi Rudnickiej, szczególnie "Cichy wielbiciel", no i oczywiście Erica Spindler. ;-)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką książkę polecacie?

26 paź 2014 - 00:11:51

Polecam książkę "Chłopiec z latawcem" autorstwa Khaleda Hosseiniego. Bardzo wzruszająca powieść o dwunastoletnim chłopcu, który wychowuje się bez matki. Za wszelką cenę chce zainponować ojcu. Przepięknie opowiedziana, poruszająca opowieść o chłopięcej przyjaźni, odpowiedzialności, zdradzie i próbie odkupienia win po wielu latach.

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 14:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką książkę polecacie?

02 gru 2014 - 11:51:26

Jestem na świeżo po przeczytaniu Kryształów Czasu, obu części i powiem, że książka robi wrażenie. Dawno nie czytałam tak dobrego fantasy. Akcja pędzi do przodu, ale łatwo się można połapać co i jak. Autor pisze zrozumiałym językiem, dobrze się to czyta. No i najważniejsze – nic w tej książce nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dużo zagadek się po drodze rozwiązuje, ale o tym już więcej nie będę pisał, żeby nie zdradzać. W każdym razie radzę uważać na paladynów ;P

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką książkę polecacie?

28 sty 2015 - 13:33:39

mnie się podobała bardzo książka M. Alboma Pierwszy telefon z nieba i ją właśnie polecam przeczytać.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką książkę polecacie?

27 kwi 2015 - 19:54:17

A jeśli lubisz powieści historyczne to polecam Ci przeczytać Spisek Tudorów, rewelacyjna książka, pełna intryg i zwrotów akcji.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Jaką książkę polecacie?

27 maj 2015 - 19:00:29

"Góra bezprawia" John Grisham OPIS KSIĄŻKI

Ciekawy horror, świetny język, ten styl mnie wciąga, chyba już jestem molem ksiązkowym, za dużo ich wchłaniam ostatnio, ale na szczęście w Matrasie nie jest tak drogo, ostatnio jakieś obniżki wprowadzili




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-27 19:01 przez madzik011.

Jaką książkę polecacie?

27 maj 2015 - 19:13:43

alibi na szczescie - ficner ogonowska i jej kontynuacje

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką książkę polecacie?

02 lip 2015 - 08:39:49

Moim zdaniem bardzo fajna jest książka ten słynny kostium N. M. Kelby, świetnie napisana, ciekawa, wielowątkowa opowieść.

Jaką książkę polecacie?

21 lip 2015 - 17:06:06

Polecam Dziennik o-błędnik Anity Sumi. Lekkie pióro, przystępność tekstu, nie można się oderwać od czytania. Nowoczesny i świeży punkt widzenia. Bardzo czekam na część drugą! Jestem zachwycona i bardzo serdecznie polecam!

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Jaką książkę polecacie?

18 sie 2015 - 15:00:39

o widzę, że nie tylko ja lubię kryminały. Wszystkim miłośnikom tego gatunku polecam przeczytać książkę Tajemnica domu Helclów. Jest bardzo dobrze napisana, mocno wciąga.

Jaką książkę polecacie?

29 sie 2015 - 14:32:00

a ja mogę polecić książkę Znikasz. Moim zdaniem super, jedna z lepszych, jakie miałam okazję do tej pory przeczytać. Jest super nie mogę przestać o niej myśleć.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką książkę polecacie?

01 wrz 2015 - 00:49:32

Dla mnie, jedną z lepszych jakie miałam ostatnio okazję przeczytać, jest "Widok z nieba". Ksiązka, pomimo tego, że z jednej strony lekka i przyjemna, z kolejnej daje do myślenia. Opowiada historię modelki Patrici, która ma wszystko. A krążą plotki, że główna bohaterka wzorowana była na Kate Moss :)

Jaką książkę polecacie?

08 lis 2015 - 14:59:57

ja polecam książki Witkowskiego, szczególnie tą nową Fynf und cfancyś, jest rewelacyjna.

Jaką książkę polecacie?

28 lis 2015 - 17:08:07

Żelazne damy, mnie się bardzo podobała i myślę, że wciągnie każdego, nie tylko miłośnika historii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tak czy nie??