Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciekawe książki - co polecacie?

30 cze 2013 - 23:47:02

Ja w weekend przeczytałam Bezpieczną przystań Nicholasa Sparksa - POLECAM ;)

Ciekawe książki - co polecacie?

30 cze 2013 - 23:47:40

J.K. Rowling- Trafny wybór (prześwietna książka!)
Stieg Larsson- Millenium- trylogia (jeśli nie oglądalaś 'dziewczyny z tatuazem' to nie oglądaj, bo trylogia jest nieziemska)
Camila Lackberg- cala saga o Erice Falk tez jest dobra.

Ciekawe książki - co polecacie?

30 cze 2013 - 23:50:21

Cytat
8miki8
Mój mąż czyta kryminał saga Camilla Läckberg , jest kilka części, mówi,że bardzo wciągające, 1 część przeczytał wieczorami w tydzień :)

Czytałam jej "Księżniczkę z lodu". Ogólnie nie lubię kryminałów, nigdy nie czytałam, ale koleżanka mi kupiła, więc się skusiłam:) Nie mam porównania, czy jest dobra, czy zła, ale dobrze się czytało:) Podobno bestseller:)

Ciekawe książki - co polecacie?

30 cze 2013 - 23:50:21

Moja ostatnia lektura, którą z chęcią przeczytałam "Pies Baskerville'ów", co jest rzadkością, że jakaś lektura przypadnie mi do gustu. Jest to powieść detektywistyczna.

Ciekawe książki - co polecacie?

30 cze 2013 - 23:56:33

To troszkę inna kategoria niż chciałas, ale jeśli szukasz książek wciągających to polecam Stephena Kinga. Jest to literatura grozy, ale baaaaaardzo wkręca!
początkowo polecam Cmętarz zwieżąt, potem Miasteczko Salem; później czas na Bastion. Ma 1200 stron , jest nazwana najwybitniejszym dziełem Kinga. Naprawdę warto przeczytać... Ja po pierwszej książce pokochałam go calym sercem i pochłonęłam wszystkie do tej pory!:) ciągle poluję na nowości. Bez dwóch zdań to mój ukochany pisarz. Nikt tak jak on nie dozuje napięcia i nikt nie ma takiej wyobraźni.

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:04:09

Nie Twoja kategoria, ale skończyłam właśnie " Pięćdziesiąt twarzy Greya ", trylogia. Jedna z lepszych jakie czytałam.

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:07:17

Duzo czytam choc ostatnio nie mam czasu ale wakacje wiec bede nadrabiac ostatnio ciekawe ktore przeczytałam Emilly Gryffin "100 dni po ślubie" "Cos niebieskiego" "Cos pożyczonego" a najlepsza "Dzieciak" autora nie pamietam.

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:08:51

wszystko od terrego pratchetta
a co do kryminalow - nie przepadam za nimi, ale raz wygladam ksiazke
'' Marionetki'' - Pawla Jaszczuka i tak mnie wciagnela, ze kupilam kolejna czasc:D
moj chlopak rowniez bardzo chetnie je przeczytal.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 00:12 przez lezysz2.

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:12:07

Eric Emmanuel Schmidt- wszystkie jego książki są wartościowe, możesz zacząć od ,,Oskar i Pani Róża", bardzo gorąco polecam :)

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:16:57

Maeve Binchy - "echa" , "noce deszczu i gwiazd", irlandzka autorka świetnie pisze obyczajowo i normalnie.

Ken follet - "filary ziemi" 3 części, i "świat bez końca" - kontynuacja filarów.

Harlan Coben - "nie mów nikomu" , "w głębi lasu" oj dużo tego.... acha i wszystkie mam w wersji elektronicznej jak coś ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 00:24 przez Lilith7.

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:24:11

11 minut aktualnie czytam :) Na faktach, jak na razie OK :)

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:24:12

Polecam książki Barbary Rosiek jeśli kogoś interesują tematy o narkomanach, patologii itp. (np. "Kokaina", "Pamiętnik narkomanki";).
Jedną z lepszych jakie czytałam to "My, dzieci z dworca zoo" Christiane F.

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:25:02

"Drugie spojrzenie" i całą resztę książek Jodi Picoult. Książka jest rewelacyjna, nie jest to horror ani jakaś kiczowata powieść, mimo że o miłości i duchach, polecam :D

Cytat
violaa09
Polecam książki Barbary Rosiek jeśli kogoś interesują tematy o narkomanach, patologii itp. (np. "Kokaina", "Pamiętnik narkomanki";).
Jedną z lepszych jakie czytałam to "My, dzieci z dworca zoo" Christiane F.

"Dzieci z dworca Zoo również polecam, bardzo dobra książka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-01 00:26 przez Jednafiga.

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:31:34

najlepsze kryminały/thrillery to tylko HARLAN COBEN!
nie przesadzam z tym, że każda strona zaskakuje a końcówki czyli juz rozwiazanie sprawy są kompletnie z kosmosu :D polecam Klinike Śmierci, Nie mów nikomu, Zostań przy mnie.... Generalnie wszystkie trzymają wysoki poziom i poleecam na pewno!

Ciekawe książki - co polecacie?

01 lip 2013 - 00:33:37

Cytat
lady_hancz
Właśnie chodzi mi o coś ciekawego, ale żadnych mdłych romantycznych historii, zależy mi na czymś zaskakującym, co pochłonęłoby mnie :)

LuxLuxBaby - możesz podać kilka ciekawych propozycji kryminałów :) ostatnio stanęłam na literaturze Chmielewskiej, ale średnio mi podeszła :)

Przyznam, że nie odkryłam uroku "Lesia", którego tak chwalą. Zapewne nie w moim typie. Natomiast moje ulubione to "Romans wszech czasów" i "całe zdanie nieboszczyka". Płaczę ze śmiechu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszkodowane?