Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 20:38:55

Czy ktos posiada tą książkę na własność i może chce się jej pozbyć? Pożyczyłam ją od koleżanki i niestety zalałam a zależy mi żeby odkupic taką samą. Na all są ale z innego wydawnictwa. Poszukuje dokładnie takiego, w miare rozsądnej cenie (max 30zł):



S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 20:39:53

hihih, książka jest super, więc ja niestety CI jej nie odsprzedam:)

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 20:44:45

mam ją ale inne wydanie ;)

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 20:45:21

Tylko jedno wydawnictwo wydało tą książkę, wszystkie co są na allegro aktualnie są z Albatrosa, po prostu inne wydania. Ta książka, nie martwiąc cię w ogóle - aktualnie jest białym krukiem dla kolekcjonerów (którym jestem). Pozdrawiam i powodzenia w odkupowaniu :D.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 20:45 przez BadMedicine.

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 20:55:32

Cytat
BadMedicine
Tylko jedno wydawnictwo wydało tą książkę, wszystkie co są na allegro aktualnie są z Albatrosa, po prostu inne wydania. Ta książka, nie martwiąc cię w ogóle - aktualnie jest białym krukiem dla kolekcjonerów (którym jestem). Pozdrawiam i powodzenia w odkupowaniu :D.

aż tak? no to sie wkopałam, ale jeszcze mam nadzieje, może jakaś dobra dusza się znajdzie i sprzeda albo zamieni się na inne wydawnictwo?

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 21:12:18

wszystkie ksiązki kinga sa super

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 21:20:12

a jak dla mnie to King przynudza :P wolę innych.
Również życzę powodzenia, skoro to taki rarytas ;)

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 22:04:07

Mam i nie oddam. Za dobre.

S. King Zielona mila

04 cze 2013 - 22:05:02

Moja jest odrobinę inna (cała pomarańczowa, bez białego na górze), ale nie jest na sprzedaż. W każdym razie, może po prostu zadzwoń do tej osoby, powiedz co się stało i odkup nową? Ja bym nie miała nic przeciwko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy kostiumowe