Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

7 minut temu

Budowa domu

11 minut temu

Projekt wnętrza

45 minut temu

usługi stomatologiczne

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 17:37:08

Jeśli PRL to Głowiński, uwielbiam jego publikacje!

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 17:45:14

Cytat
nicolenkaa
ahh a ja jak to w dzień przed egzaminem kupiłam dziś książkę na której wydanie czekałam od prawie pól roku :D na szczęście moje studia są ścisłe i oprócz materiału do opanowania nie musze niczego czytać, więc mam czas na 'moje' ksiązki na które mam ochotę :)

Zazdroszczę czasu :)

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 17:46:22

II wojna światowa - zakazana - Mein kampf adolf hitler
przepraszm dopiero zauważyła ,że polska ksiażka
Grudzinski - inny świat II wojna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 17:48 przez Bina88.

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 17:48:51

mi przychodzi do glowy Adam Zalewski - Biala Wiedzma - horror w stylu S. Kinga i Jakub Malecki - Przemytnik Cudu, ale to już chyba mniej pasuje

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 17:49:56

opowiadania borowskiego II wojna .

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 17:55:28

Cytat
Bina88
II wojna światowa - zakazana - Mein kampf adolf hitler
przepraszm dopiero zauważyła ,że polska ksiażka
Grudzinski - inny świat II wojna

Grudziński to lektura szkolna, a takowe być nie mogą :)
Cytat
palka1238
opowiadania borowskiego II wojna .
Również jest to lektura :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 17:55 przez Cholerka.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 18:00:22

gdyby chodziło o horror anglojęzyczny to mogłabym coś doradzić bo właśnie piszę na ten temat magisterkę ale w polskim to niestety się nie orientuję... ale przynajmniej podbije :) może ktoś inny pomoże

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 18:01:54

Cytat
Finka1988
gdyby chodziło o horror anglojęzyczny to mogłabym coś doradzić bo właśnie piszę na ten temat magisterkę ale w polskim to niestety się nie orientuję... ale przynajmniej podbije :) może ktoś inny pomoże

Właśnie problem jest w tym, że horrorów i książek, o których mogłabym pisać autorów zagranicznych jest multum, a polskim mało :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 18:02 przez Cholerka.

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 19:11:31

a tak w ogole to szukasz tylko jednej ksiażki? i jak ta twoja praca ma wyglądac? jakis tytuł podaj albo cos...

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 19:14:31

panowie Sapkowski, Ziemkiewicz i spółka

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 19:15:51

Cytat
axa717
a tak w ogole to szukasz tylko jednej ksiażki? i jak ta twoja praca ma wyglądac? jakis tytuł podaj albo cos...

Szukam ogólnie książek z zakresów, o których pisałam... Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Ci z tytułem. Szukam wielu książek, ponieważ przed tym jak jakąś wybiorę muszę ją przeczytać i wtedy zdecydować, jak wiadomo każdy autor ma swój styl pisania i swoją wizję, nie wszystko musi mi się spodobać, dlatego pytam o różnych autorów i różne książki... Oczywiście efektem końcowym (czyli wyborem) bedzie jedna książka / seria książek itp. Moja praca ma być analizą dzieła bądź ma być związana z jego perypetiami...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 19:17 przez Cholerka.

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 19:18:54

Andrzej Sapkowski

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 20:13:29

Cytat
Cholerka
Cytat
axa717
a tak w ogole to szukasz tylko jednej ksiażki? i jak ta twoja praca ma wyglądac? jakis tytuł podaj albo cos...

Szukam ogólnie książek z zakresów, o których pisałam... Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Ci z tytułem. Szukam wielu książek, ponieważ przed tym jak jakąś wybiorę muszę ją przeczytać i wtedy zdecydować, jak wiadomo każdy autor ma swój styl pisania i swoją wizję, nie wszystko musi mi się spodobać, dlatego pytam o różnych autorów i różne książki... Oczywiście efektem końcowym (czyli wyborem) bedzie jedna książka / seria książek itp. Moja praca ma być analizą dzieła bądź ma być związana z jego perypetiami...

to może najpierw sprecyzuj motyw przewodni swojej pracy, np mitologia słowiańska i tutaj podciągnać kraszewskiego, sapkowskiego, tuwima itd badź też zagłada Polaków na kresach wschodnich, itp itd ect... myślę, że jak zdecydujesz się na konkretny motyw lepiej bedzie ci znaleźć odpowiednich autorów i ksiazki

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 20:16:53

Olga Rudnicka - "Natalii 5". Tyle, że to bardziej kryminał niż horror ale świetny :)

Pomocy! Książka polskiego autora!

16 maj 2013 - 20:29:24

Cytat
axa717
Cytat
Cholerka
Cytat
axa717
a tak w ogole to szukasz tylko jednej ksiażki? i jak ta twoja praca ma wyglądac? jakis tytuł podaj albo cos...

Szukam ogólnie książek z zakresów, o których pisałam... Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Ci z tytułem. Szukam wielu książek, ponieważ przed tym jak jakąś wybiorę muszę ją przeczytać i wtedy zdecydować, jak wiadomo każdy autor ma swój styl pisania i swoją wizję, nie wszystko musi mi się spodobać, dlatego pytam o różnych autorów i różne książki... Oczywiście efektem końcowym (czyli wyborem) bedzie jedna książka / seria książek itp. Moja praca ma być analizą dzieła bądź ma być związana z jego perypetiami...

to może najpierw sprecyzuj motyw przewodni swojej pracy, np mitologia słowiańska i tutaj podciągnać kraszewskiego, sapkowskiego, tuwima itd badź też zagłada Polaków na kresach wschodnich, itp itd ect... myślę, że jak zdecydujesz się na konkretny motyw lepiej bedzie ci znaleźć odpowiednich autorów i ksiazki

Najpierw wolę poszukać i obeznać się w polskiej literaturze z tych zakresów, a dopiero później wybrać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka to piosenka? pomozcie