Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam nadzieję że umieściłam ogłoszenie w dobrym miejscu- jeśli nie, bardzo proszę o przeniesienie do właściwej sekcji Forum.

Zapraszam serdecznie w imieniu Galerii Mieszczańskiej, mieszczącej się w Hali Targowej, na SWAP. Więcej informacji poniżej.

Zanim porwie Cię Noc Muzeów – wstąp do Hali Targowej... a tam …. SWAP – BEZGOTÓWKOWA wymiana ciuchów, książek i płyt itd.

Galeria Mieszczańska zaprasza na swap, który odbędzie się 18 maja (sobota) w godzinach 11-14:30 w Hali Targowej, lok. 161, piętro I. Przybądźcie na wymianę i korzystajcie z fantastycznych okazji!

Podstawowym założeniem eventu jest bezgotówkowa wymiana między uczestnikami wszystkich rzeczy zalegających w szafach i kątach mieszkań, takich jak:
- ubrania,
- biżuteria,
- dodatki,
- książki,
- płyty (muzyka, filmy itd.),
- zabawki,
- elementy wystroju wnętrz,
- instrumenty,
- etc.

Jak się przygotować:
1. Przygotujcie rzeczy, które chcecie wymieniać.
2. Pamiętajcie, że rzeczy przyniesione muszą być czyste i nadawać się do użytku.
3. Każdą rzecz oznaczcie swoim imieniem i nazwiskiem/pseudonimem, numerem telefonu oraz napiszcie [ometkujcie wg własnego uznania], ile dana rzecz jest warta – nie przesadzajcie z wygórowanymi cenami :).
4. Przybądźcie na wymianę i korzystajcie z fantastycznych okazji!
5. Po przyjściu każdy, kto przynosi rzeczy na wymianę musi się zarejestrować i otrzymuje od nas identyfikator z imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem, jakim podpisane są rzeczy.
6. Wieszacie swoje ubranie w wybranym lub wskazanym przez nas miejscu (proszę pamiętać o przyniesieniu własnych wieszaków, ekspozytorów, stoliczka etc. - gwarantujemy jedynie wolną przestrzeń, w zależności od ilości przybyłych uczestników - ok. 1 x 1,5 metra).
7. Zaczynacie oglądać to, co przyniosły inne osoby. Jeśli coś się spodoba i na Ciebie pasuje (będzie możliwość przymierzenia) szukasz właścicielki ubrania (po identyfikatorze) i wskazujesz jej swoje rzeczy. Jeśli znajdzie ona wśród nich coś, co i jej się podoba, wówczas dochodzi do wymiany. Jeśli nie znajdzie możesz zaproponować jej za ubranie sugerowaną kwotę, starajmy się jednak by spotkanie miało raczej charakter bezgotówkowej wymiany.

Osoby, które nie chcą przyjść z rzeczami na wymianę prosimy by się nie zniechęcały i koniecznie przybyły! W drodze wyjątku przewidujemy możliwość zakupu proponowanych ciuszków, płyt, etc. :).

Zgłoszenia i ewentualne pytania prosimy kierować mailowo pod adres: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) w tytule wpisując "SWAP".

Udział w wydarzeniu nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Można ale nie trzeba :). Wcześniejsze zgłoszenie będzie gwarantem otrzymania miejsca, na którym będzie można przygotować swoją ekspozycję :). Zarazem informujemy, iż ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA SIĘ, PRZYBYWANIA, WYMIENIANIA I CIESZENIA NOWYMI ZDOBYCZAMI!

WSTĘP WOLNY!

Event na FB: https://www.facebook.com/events/158360591007366/Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

książka