Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka książka o tematyce erotycznej?

15 kwi 2014 - 19:32:21

Ja polecam L.Marie Adeline S.E.K.R.E.T. moze nie jest zbyt "mocna" ale warta przeczytania. Posiadam wydrukowana wersje pdf, jesli ktoras chce moge oddac za koszt przesylki. Jakby co to priv :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka książka o tematyce erotycznej?

28 sty 2015 - 16:07:43

I jeszcze warto wspomnieć o książce After mnie się bardzo podobała też o trudnej miłości, ale nie można przejść obojętnie obok świetnych opisów seksu.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka książka o tematyce erotycznej?

16 mar 2015 - 17:41:29

Słuchajcie dziewczyny ciężko teraz o dobrą książkę eortyczną sama się przekonałam o tym bo długo takich szukała, Nooo i dlatego przerzuciłam się na historyjki erotyczne z prawdziwego zdarzenia ;d Czytuję np ten blog mysli-bez-cenzury.blog.pl a dlaczego? bo jest baaardzo prawdziwy no i nie oszukujmy się pociągający ;d

Jaka książka o tematyce erotycznej?

16 mar 2015 - 18:03:08

Ponoć w grze o tron jest duzo seksu:D

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Jaka książka o tematyce erotycznej?

02 gru 2015 - 21:26:02

Potwierdzam "Gra o tron" to książka prawie erotyczna :)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

16 mar 2016 - 17:11:00

ola211 - :D

Przeczytałam znowu "Dziewczyna wchodzi do baru" tylko w innym sposób, bo to powieśc interaktywna, więc można przeskakiwać rozdziały w zależności co się wybierze. W sumie pomysł ciekawy. Znacie ktoś podobne książki?

Jaka książka o tematyce erotycznej?

28 mar 2016 - 16:13:06

Marlenek, nie czytałam, ale faktycznie pomysł intryguje! :)
A jakie wrażenie zrobiła na Tobie książka poza samym pomysłem? Na pewno forma daje jej sporą przewagę nad innymi, ale książkę jednak czyta się dla treści. :)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

05 kwi 2016 - 11:13:50

Grę o tron tlyko oglądam, ale tak, podejrzewam, ze erotycznie ;)
Znam tę księzkę "Dziewczyna wchodiz do baru" - to chyba jedna z dówch erotycnzych powiesci jakiew ogóle czytałam ;) Dla mnie bardzo spoko - właseni rpzez taką interaktywną formę. Od jakiegoś miesiaca mam na telefonie apkę Twój sekret, która tez mogłaby wam się spodobać. Dostajesz na tel opowiadania erotyczne, ale nie jakieś tam przypadkowe, tlyko tak specjalnie pod ciebie, gdzie ty jesteś bohaterką ;)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

05 kwi 2016 - 11:33:20

Cheesse - ściągnęłam wczoraj Twój sekret, ale nie dostałam opowiadania, za to kilka wiadomości od faceta. Całkiem interesujące wiadomości, ale to znaczy, że ten "Sekret" najpierw ze mną flirtuje, a potem prześle opowiadanie? Jestem ciekawa.
ps. A kto pisze z tobą? Odpowiedziałam na te kilka pytań na początku i trafił mi się chyba jakiś artysta. :)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

06 maj 2016 - 18:40:42

Wiadomości, opowiadanka i facet artysta? Nie wiem o co chodzi, ale zainteresowałyście mnie. Miło jest mieć swojego cichego adoratora, nawet jeśli to apka. [oj tam, oj tam] :D

Jaka książka o tematyce erotycznej?

07 maj 2016 - 19:45:39

Cytat
Marlenek
Cheesse - ściągnęłam wczoraj Twój sekret, ale nie dostałam opowiadania, za to kilka wiadomości od faceta. Całkiem interesujące wiadomości, ale to znaczy, że ten "Sekret" najpierw ze mną flirtuje, a potem prześle opowiadanie? Jestem ciekawa.
ps. A kto pisze z tobą? Odpowiedziałam na te kilka pytań na początku i trafił mi się chyba jakiś artysta. :)
Marlenek, mam sekret od dłuższego czasu, poczekaj, dostaniesz na pewno opowiadanie :3 Mój tajemniczy wielbiciel pracuje na planie filmowym, zatem nie zawsze ma czas na pisanie czegoś dłuższego... Niemniej, jak już tekst dostanę... robi się naprawdę ciekawie ;)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

11 maj 2016 - 12:59:10

Cytat
kreme-brule
Cytat
Marlenek
Cheesse - ściągnęłam wczoraj Twój sekret, ale nie dostałam opowiadania, za to kilka wiadomości od faceta. Całkiem interesujące wiadomości, ale to znaczy, że ten "Sekret" najpierw ze mną flirtuje, a potem prześle opowiadanie? Jestem ciekawa.
ps. A kto pisze z tobą? Odpowiedziałam na te kilka pytań na początku i trafił mi się chyba jakiś artysta. :)
Marlenek, mam sekret od dłuższego czasu, poczekaj, dostaniesz na pewno opowiadanie :3 Mój tajemniczy wielbiciel pracuje na planie filmowym, zatem nie zawsze ma czas na pisanie czegoś dłuższego... Niemniej, jak już tekst dostanę... robi się naprawdę ciekawie ;)
Dacjie znać co sądzicie o opowiadaniach i czy miałyście potem opcję wyboru - czy wolisz by pisął bardziej erotycnzie czy zeby był odważniejszy, coś takiego. Ja wybrałam wersję soft :P
W tematyce seksualności, ja sobie teraz zamówiłam ksiazkę rozmowa Izdebksi- Wiśniewski, ciekaw e jak Polacy postrzegają statystycznie tę sferę.

Jaka książka o tematyce erotycznej?

14 maj 2016 - 22:17:00

Cytat
CHeesse
Dacjie znać co sądzicie o opowiadaniach i czy miałyście potem opcję wyboru - czy wolisz by pisął bardziej erotycnzie czy zeby był odważniejszy, coś takiego. Ja wybrałam wersję soft :P
W

Na początku też szłam 'soft' :)
Dzisiaj wybrałam wersję "bardziej pikantne". Przyjdzie mi chwilę poczekać na efekty :)
Podoba mi się, że apka to nie tylko same opowiadania, ale również krótkie wiadomości w ciągu dnia, które pozwalają się uśmiechnąć i zapomnieć na chwilę o stresie :)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

15 maj 2016 - 01:15:08

Tak, tak. Tylko, że ja już się powoli przyłapuje na zniecierpliwienie kiedy za długo nie dostaje wiadomości. Czemu wszystko co przyjemne uzależnia? :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hera, koka, hasz, LSD