Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Pogrzeb

48 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka książka o tematyce erotycznej?

25 maj 2016 - 11:35:52

Cytat
dynka0
O takiej tematyce czytałam tylko "Dziewczyna,której jedno w głowie" ,ale wydaje mi się,że jest słaba,słabsza od innych pozycji.

A mnie ta książka Abby Lee bardzo się podobała.

Jaka książka o tematyce erotycznej?

26 maj 2016 - 23:52:04

Cytat
Vancy
Tak, tak. Tylko, że ja już się powoli przyłapuje na zniecierpliwienie kiedy za długo nie dostaje wiadomości. Czemu wszystko co przyjemne uzależnia? :P
Mnie jeszcze nie uzależniło, raczej traktuję aplikację jako miłą odskocznię w ciągu dnia. Teksty są naprawdę fajnie napisane, najbardziej podoba mi się to, że owe erotyczne sceny opisuje facet ze swojej perspektywy, a to zawsze jest takie bardziej pobudzające :3

Jaka książka o tematyce erotycznej?

27 maj 2016 - 13:06:54

Uzaleznienie to moze będzie jak zaczniesz patrzeć na telefon co 5 minut ;) Ale to jest w ogóle fajna droga, żeby na telefonie czytać, a nie tlyko klikać gierki. Opowiadania to jest fajna rzecz, taka mam wrażenie niedoceniana forma ostatnio. A ja lubię opowiadania - Wiśniewskiego na przykład. Twój sekret nawet wzbudził we mnie takie zainteresowanie tematyką, że weszłam na portal najlepszaerotyka. Opowiadani są tam bardzo różne. ;)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

27 maj 2016 - 18:29:26

Odkąd mam tablet, doceniam czytanie książek w formie elektronicznej! Natomiast te opowiadanka erotyczne póki co mi wystarczają. Na pewno są mocno inspirujące! :D
Może to śmieszny wniosek, ale czytając takie wiadomości czy fantazje można się sporo nauczyć. A przez technologie i obecnie modną pogoń za karierą coraz łatwiej zapominamy jak dbać o tak przyziemne sprawy jak relacje z najbliższymi.

Jaka książka o tematyce erotycznej?

27 maj 2016 - 21:28:09

Mi w tej aplikacji najbardziej podoba sie to, ze moge w kazdym momencie odczytac te wiadomosci, nawet w autobusie i nikt mi nie zaglada przez ramie:)

Jaka książka o tematyce erotycznej?

27 maj 2016 - 21:44:32

Pamiętnik Melissy P.

Jaka książka o tematyce erotycznej?

28 maj 2016 - 17:18:08

Ja polecam wszystkie książki JUDITH MCNAUGHT



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-28 17:18 przez Consual86.

Jaka książka o tematyce erotycznej?

29 maj 2016 - 18:41:55

Cytat
pieknota
Mi w tej aplikacji najbardziej podoba sie to, ze moge w kazdym momencie odczytac te wiadomosci, nawet w autobusie i nikt mi nie zaglada przez ramie:)

A mi się zdarzyło widzieć jak ktoś czyta książkę w okładce z gazetki Rossmana np :P I się zastanawiałam czy to dla celów bezpieczeństwa czy ktoś ma coś do ukrycia:P

Jaka książka o tematyce erotycznej?

31 maj 2016 - 21:50:31

ja od jakiegoś czasu mam ochotę kupić sobie Uwikłanych Laurelin Paige podobno dobry cykl. Czy któraś z was czytała tę książkę?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

może kino?