Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką książkę teraz czytasz?

18 cze 2018 - 21:08:16

Ja wlasnie skonczylam czytac "Hate"- wbija w fotel. Tym barzdiej , ze jest oparta na faktach... Barzdo dobra powiesc, choc nie latwa, pokazujaca zycie rodzin po tragedii jaka przeszli. Mloda dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana przez nastolatkow, tylko dlatego, ze ubierala sie inaczej... Ksiazka o braku tolerancji w najmocniejszym wydaniu...

Jaką książkę teraz czytasz?

18 cze 2018 - 21:58:13

Po ostatniej wyprzedaży książek z magazynu, gdzie wszystko było po max. 5 zł, mam taki stos na szafce, że nie wiedziałam za co sie zabrać.
Zdecydowałam w końcu przeczytać "Hipotermię" - polecam!

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką książkę teraz czytasz?

19 cze 2018 - 09:53:48

Ja się wzięłam za serię o Poirot w oryginale:) akurat skończyłam orient express:)

Jaką książkę teraz czytasz?

20 cze 2018 - 17:40:09

"Gdy ogień Gaśnie" Willa Hilla. Historia dziewczyny która wychowała się w sekcie. Mocny temat.

Jaką książkę teraz czytasz?

20 cze 2018 - 21:26:15

"Sprzedana" - Sophie Hayes

Jaką książkę teraz czytasz?

22 cze 2018 - 00:31:50

Cytat
Sporti
"Gdy ogień Gaśnie" Willa Hilla. Historia dziewczyny która wychowała się w sekcie. Mocny temat.

Ja już tą książkę przeczytałam. Niesamowita historia tej głównej bohaterki Moonbeam jak i np guru sekty ojca Johna. Naprawdę jest to niesamowicie interesujące te wewnętrzne kwestie dotyczące działania sekty itp. Książka bardzo wciąga, przeczytałam ją w kilka dni.

Jaką książkę teraz czytasz?

22 cze 2018 - 06:32:41

Co prawda opowiada momentami o obrzydliwych dla mnie sprawach ale mimo to chce się poznać jak najszybciej całą treść, która chce nam przekazać autor.

Jaką książkę teraz czytasz?

25 cze 2018 - 20:54:49

A to na faktach jest?

Jaką książkę teraz czytasz?

25 cze 2018 - 21:02:29

Cytat
zafirka
A to na faktach jest?

Autor inspirował się wydarzeniami które miały miejsce w Texasie w latach 90-tych. Tam naprawdę miała miejsce akcja odbicia członków sekty połączona ze szturmem na ośrodek kontrolowany przez guru tak jak w książce. Prawdziwy dziki zachód:)

Jaką książkę teraz czytasz?

25 cze 2018 - 23:24:05

Harry Potter i Książę Półkrwi.

Jaką książkę teraz czytasz?

27 cze 2018 - 00:49:29

To jest możliwe tylko w stanach takie akcje :) Co jak co fajna książka, jak Harry Potter:)

Jaką książkę teraz czytasz?

27 cze 2018 - 06:32:24

Cytat
maora
To jest możliwe tylko w stanach takie akcje :) Co jak co fajna książka, jak Harry Potter:)

Tak jak to czytałam to historia a była po prostu nie z tej Ziemi a kiedy dotarłam do informacji, że jest zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami to był dla mnie po prostu szok! Jak coś tak popapranego mogło mieć miejsce? Aż niepojęte, że ludzie dają tak sobą manipulować i na własne życzenie przyjmują czyjeś zasady:o

Jaką książkę teraz czytasz?

29 cze 2018 - 06:40:19

Ja rozumiem dzieci czy młodzież :D Tylko żeby dorośli wykonywali jakieś dziwne polecenia i byli przy tym ślepo posłuszni to już naprawdę jest nie do uwierzenia. Zawsze wiedziałam, że sekty w sumie tak wyglądają, ale jednak przeczytanie takie książki pozwala zwizualizować sobie właśnie takie dziwne akcje ;/

Jaką książkę teraz czytasz?

29 cze 2018 - 12:03:49

"Tęsknię za tobą" Harlana Cobena

Jaką książkę teraz czytasz?

29 cze 2018 - 12:32:14

Cytat
maora
Ja rozumiem dzieci czy młodzież :D Tylko żeby dorośli wykonywali jakieś dziwne polecenia i byli przy tym ślepo posłuszni to już naprawdę jest nie do uwierzenia. Zawsze wiedziałam, że sekty w sumie tak wyglądają, ale jednak przeczytanie takie książki pozwala zwizualizować sobie właśnie takie dziwne akcje ;/

Przejrzyj sobie na youtube nagrania wypowiedzi osób biorących udział w akcjach odbijania ludzi z sekty na której inspirował się Hill. To są materiały z lat 90-tych. Ogląda się to jak jakieś Z archiwum X. Tam jest dużo wyjaśnień na temat tego co tam się działo i jak do tego doszło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najladniejsze szafiarenki ranking 2018