Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

37 minut temu

wakacje last minute

58 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką książkę teraz czytasz?

10 lut 2018 - 17:30:38

właśnie czytam



Jaką książkę teraz czytasz?

10 lut 2018 - 19:25:39

ogród kości Grietssen, bomba!

Jaką książkę teraz czytasz?

10 lut 2018 - 20:19:21

"Hyperion" Dan Simmons

Jaką książkę teraz czytasz?

11 lut 2018 - 14:01:37

Bellagrand - Paullina Simons



Jaką książkę teraz czytasz?

11 lut 2018 - 17:28:40

"Rose Madder" Stephena Kinga ;)

Jaką książkę teraz czytasz?

18 lut 2018 - 19:48:41

Czytam teraz "Gdzie niebo mieni się czerwienią" - dawno nie czytałam nic fantasy, ale tu jest taki mroczny i tajemniczy klimat, że jest w moim typie jak najbardziej.

Jaką książkę teraz czytasz?

18 lut 2018 - 20:04:42

Ponad wszystko Nicola Yoon

Jaką książkę teraz czytasz?

18 lut 2018 - 22:39:04

Plastusiowy pamiętnik. Maria Kownacka

Jaką książkę teraz czytasz?

03 mar 2018 - 19:43:18

Cytat
Marlenek
Czytam teraz "Gdzie niebo mieni się czerwienią" - dawno nie czytałam nic fantasy, ale tu jest taki mroczny i tajemniczy klimat, że jest w moim typie jak najbardziej.

Ja również czytam teraz tą książkę. Przyznam, że czytając o niej w internecie byłam nastawiona dość neutralnie - fabuła raczej klasyczna. Jednak w miarę czytania coraz bardziej przekonywałam się do tej książki. Końcowo uznaję ją za jedną z najciekawszych książek ostatnio przeczytanych. Dobry warsztat i fabuła choć nie odkrywcza to wciągająca trzymająca się "kupy".

Jaką książkę teraz czytasz?

03 mar 2018 - 22:15:48

"Kolekcjoner motyli", bo zaciekawił mnie opis oraz opinie fejsbukowych ludzi. Sam początek nienajlepszy, dziwnie napisany i mogę się jedynie domyślać o co tam chodzi (a może to problem z moją koncentracją przez pewne leki... ale wątpię), jednakże później jest ciekawiej i polecam :D

Jaką książkę teraz czytasz?

04 mar 2018 - 00:11:53

Właśnie skończyłam "Noc Ognia" Erica-Emmanuela Schmiitta serce I z całego serduszka polecam wszystkie pozycje tego autora! serce

Jaką książkę teraz czytasz?

04 mar 2018 - 15:08:29

"Łóżko" Wiśniewskiego, tego od samotności w sieci

Jaką książkę teraz czytasz?

08 mar 2018 - 09:10:48

Cytat
maora
Końcowo uznaję ją za jedną z najciekawszych książek ostatnio przeczytanych. Dobry warsztat i fabuła choć nie odkrywcza to wciągająca

Fajnie, że ci się podobało, ale zupełnie nie mogę się zgodzić. :) Mam na myśli tę fabułę - prosta raczej nie była do końca, bo autorka kilka razy zmieniła kierunek akcji, ale jeszcze ok. Tylko czasami boję się sięgać po fantastykę, jak ktoś kreuje świat od A do Z z obcymi nazwami, innymi prawami itp, że trzeba pierwsze rozdziały książki czytać po kilka razy, żeby się domyślić, o co w ogóle chodzi. A tu może masz rację, było prościej, ale za to zrozumiale i chwała Lisie Lueddecke za to, że te wszystkie nadprzyrodzone elementy wprowadzała stopniowo.

Jaką książkę teraz czytasz?

14 mar 2018 - 11:10:13

Cytat
Marlenek

Końcowo uznaję ją za jedną z najciekawszych książek ostatnio przeczytanych. Dobry warsztat i fabuła choć nie odkrywcza to wciągająca

Fajnie, że ci się podobało, ale zupełnie nie mogę się zgodzić. :) Mam na myśli tę fabułę - prosta raczej nie była do końca, bo autorka kilka razy zmieniła kierunek akcji, ale jeszcze ok. Tylko czasami boję się sięgać po fantastykę, jak ktoś kreuje świat od A do Z z obcymi nazwami, innymi prawami itp, że trzeba pierwsze rozdziały książki czytać po kilka razy, żeby się domyślić, o co w ogóle chodzi. A tu może masz rację, było prościej, ale za to zrozumiale i chwała Lisie Lueddecke za to, że te wszystkie nadprzyrodzone elementy wprowadzała stopniowo.

Chyba źle się wyraziłam :) Chodziło mi bardziej o to, że koncepcja ratunku świata przez samotnego bohatera wbrew innym jest już znana, co jednak nie szkodzi z niej korzystać kolejnym autorom z sukcesem. Takie książki czyta się super, bo każdy może wczuć się w takiego bohatera :D Ja potrafiłam wczuć się w Ossę, jej relacje z rodziną czy Ivarem. Dla mnie to własnie największy plus tej książki.

Jaką książkę teraz czytasz?

05 cze 2018 - 11:35:02

Czytałam teraz "Tortilla Flat" - nawet nie wiem, skąd ją mieliśmy, ale całkiem zabawna lektura. :)

I coś drugiej stronie, bo nie zabawna historia, ale dająca do myślenia. "Hate" Alan Gibbons.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupujecie książki?