Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką książkę teraz czytasz?

10 lut 2018 - 17:30:38

właśnie czytam



Jaką książkę teraz czytasz?

10 lut 2018 - 19:25:39

ogród kości Grietssen, bomba!

Jaką książkę teraz czytasz?

10 lut 2018 - 20:19:21

"Hyperion" Dan Simmons

Jaką książkę teraz czytasz?

11 lut 2018 - 14:01:37

Bellagrand - Paullina Simons



Jaką książkę teraz czytasz?

11 lut 2018 - 17:28:40

"Rose Madder" Stephena Kinga ;)

Jaką książkę teraz czytasz?

18 lut 2018 - 19:48:41

Czytam teraz "Gdzie niebo mieni się czerwienią" - dawno nie czytałam nic fantasy, ale tu jest taki mroczny i tajemniczy klimat, że jest w moim typie jak najbardziej.

Jaką książkę teraz czytasz?

18 lut 2018 - 20:04:42

Ponad wszystko Nicola Yoon

Jaką książkę teraz czytasz?

18 lut 2018 - 22:39:04

Plastusiowy pamiętnik. Maria Kownacka

Jaką książkę teraz czytasz?

03 mar 2018 - 19:43:18

Cytat
Marlenek
Czytam teraz "Gdzie niebo mieni się czerwienią" - dawno nie czytałam nic fantasy, ale tu jest taki mroczny i tajemniczy klimat, że jest w moim typie jak najbardziej.

Ja również czytam teraz tą książkę. Przyznam, że czytając o niej w internecie byłam nastawiona dość neutralnie - fabuła raczej klasyczna. Jednak w miarę czytania coraz bardziej przekonywałam się do tej książki. Końcowo uznaję ją za jedną z najciekawszych książek ostatnio przeczytanych. Dobry warsztat i fabuła choć nie odkrywcza to wciągająca trzymająca się "kupy".

Jaką książkę teraz czytasz?

03 mar 2018 - 22:15:48

"Kolekcjoner motyli", bo zaciekawił mnie opis oraz opinie fejsbukowych ludzi. Sam początek nienajlepszy, dziwnie napisany i mogę się jedynie domyślać o co tam chodzi (a może to problem z moją koncentracją przez pewne leki... ale wątpię), jednakże później jest ciekawiej i polecam :D

Jaką książkę teraz czytasz?

04 mar 2018 - 00:11:53

Właśnie skończyłam "Noc Ognia" Erica-Emmanuela Schmiitta serce I z całego serduszka polecam wszystkie pozycje tego autora! serce

Jaką książkę teraz czytasz?

04 mar 2018 - 15:08:29

"Łóżko" Wiśniewskiego, tego od samotności w sieci

Jaką książkę teraz czytasz?

08 mar 2018 - 09:10:48

Cytat
maora
Końcowo uznaję ją za jedną z najciekawszych książek ostatnio przeczytanych. Dobry warsztat i fabuła choć nie odkrywcza to wciągająca

Fajnie, że ci się podobało, ale zupełnie nie mogę się zgodzić. :) Mam na myśli tę fabułę - prosta raczej nie była do końca, bo autorka kilka razy zmieniła kierunek akcji, ale jeszcze ok. Tylko czasami boję się sięgać po fantastykę, jak ktoś kreuje świat od A do Z z obcymi nazwami, innymi prawami itp, że trzeba pierwsze rozdziały książki czytać po kilka razy, żeby się domyślić, o co w ogóle chodzi. A tu może masz rację, było prościej, ale za to zrozumiale i chwała Lisie Lueddecke za to, że te wszystkie nadprzyrodzone elementy wprowadzała stopniowo.

Jaką książkę teraz czytasz?

14 mar 2018 - 11:10:13

Cytat
Marlenek

Końcowo uznaję ją za jedną z najciekawszych książek ostatnio przeczytanych. Dobry warsztat i fabuła choć nie odkrywcza to wciągająca

Fajnie, że ci się podobało, ale zupełnie nie mogę się zgodzić. :) Mam na myśli tę fabułę - prosta raczej nie była do końca, bo autorka kilka razy zmieniła kierunek akcji, ale jeszcze ok. Tylko czasami boję się sięgać po fantastykę, jak ktoś kreuje świat od A do Z z obcymi nazwami, innymi prawami itp, że trzeba pierwsze rozdziały książki czytać po kilka razy, żeby się domyślić, o co w ogóle chodzi. A tu może masz rację, było prościej, ale za to zrozumiale i chwała Lisie Lueddecke za to, że te wszystkie nadprzyrodzone elementy wprowadzała stopniowo.

Chyba źle się wyraziłam :) Chodziło mi bardziej o to, że koncepcja ratunku świata przez samotnego bohatera wbrew innym jest już znana, co jednak nie szkodzi z niej korzystać kolejnym autorom z sukcesem. Takie książki czyta się super, bo każdy może wczuć się w takiego bohatera :D Ja potrafiłam wczuć się w Ossę, jej relacje z rodziną czy Ivarem. Dla mnie to własnie największy plus tej książki.

Jaką książkę teraz czytasz?

05 cze 2018 - 11:35:02

Czytałam teraz "Tortilla Flat" - nawet nie wiem, skąd ją mieliśmy, ale całkiem zabawna lektura. :)

I coś drugiej stronie, bo nie zabawna historia, ale dająca do myślenia. "Hate" Alan Gibbons.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupujecie książki?