Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja wczoraj obejrzałam "Keith" i nie mogę zapomnieć o tym filmie. Czułam niedosyt i dziś włączyłam go po raz drugi. Chyba nigdy mi się nie znudzi. Jest to naprawdę urzekająca historia. Polecam i gwarantuję, że nie będzie to stracony czas.
Mam takie wrażenie, że dobry film to taki, gdy po jego obejrzeniu czujesz się dziwnie... Myślisz o tym filmie, później zapominasz, robisz coś innego, ale ciągle w sercu czujesz coś dziwnego, nagle zdajesz sobie sprawę, że to wszystko przez ten film i znów analizujesz fabułę... tak w kółko i kółko.
Co Wy na ten temat sądzicie? Macie niezapomniane filmy?

Ja tak miałam np. z "Czarnym łabędziem". Nie mogłam się powstrzymać od oglądania go ciągle (z napisami, bez napisów, z obcojęzycznym lektorem...). Nie wiem dlaczego to robiłam :p

Kiedyś też miałam fazę na "Dom nad jeziorem" i po milion razy przewijałam na scenę, w której Sandra Bullock mówi: "You waited."

Teraz rzadko mi się zdarza takie nakręcenie na jakiś film.

"Nietykalni",jak sobie jeszcze jakiś przypomnę to dopiszę ;)

Ostatni cesarz - film trwa ponad 3h ale jest świetny ;)

pozostałe filmy jakoś nie zapadają mi w pamięć ;)

"Grace odeszła"

Cytat
Mee1990
"Nietykalni",jak sobie jeszcze jakiś przypomnę to dopiszę ;)

"Forrest Gump"

"Wsypa skazańców" - piekny film, do dzisiaj mi nie daje spokoju; trudny, nie każdemu polecam

Cytat
kami_g1
"Grace odeszła"

To jest ten film o dziewczynie która zmarła i powraca żeby pomóc koleżance wyjaśnić jak umarła? Z 2012? Bo ja oglądałam ale pod tytułem "Pamięć Grace",bardzo fajny :)

"W lepszym świecie"

"Into The Wild", "Siedem Dusz" i "Gladiator" póki co tyle mi się przypomina :)

Cytat
julianne09
"Wsypa skazańców" - piekny film, do dzisiaj mi nie daje spokoju; trudny, nie każdemu polecam

nom tak też mi się podobał

Moje ulubione: “ Upiór w operze" "Dirty Dancing" i kilka Allena, m.in. "Śpioch" "Wszystko, co chcielibyście wiedziećo seksie" "Zelig", oj długo by wymieniać.
Poza tym film o chłopcu, który uciekł z obozu koncentracyjnego i przez całe Włochy wracał do matki do Niemiec, tytułu nie pamiętam i nadal szukam, bo od paru lat nie mogę o tym filmie zapomnieć.

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 1/5

"Władca Pierścieni","Forrest Gump","Księżna";(coś wspaniałego).

Służba, Eden Lake

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

zobacz sobie ''miłośc i inne używki'' świetny, no i ''last night'' kocham ten film ale jest przygnębiający

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HORROR!