Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:23:32

Hej wszystkim :)

Właśnie oglądam sobie po raz kolejny moje ulubione odcinki Ugotowanych online. Jestem ciekawa,czy Wy również lubicie ten program ? jaki jest Wasz ulubiony odcinek,a który był wg Was największą porażką ?
Moim ulubionym jest odcinek,w którym występował Pan Grzegorz,przesympatyczny facet :D Nie mogę za to zdzierżyć odcinka Podhale,jak widzę te kobity i słyszę co gadają,to już mam dość :P


A tak w ogóle,to Wesołych Świąt wszystkim ! :D

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:26:24

Hmm ulubionego to nie pamiętam dokładnie ale porażką byli górale;D tak zamulali,

Wesołych:*!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:26 przez Eirenee.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:28:23

fanem nie jestem, ale jeżeli akurat oglądam TV i jest odcinek to zobaczę :) jednak zawsze się robię głodna!:D

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:28:32

Cytat
Eirenee
Hmm ulubionego to nie pamiętam dokładnie ale porażką byli górale;D tak zamulali,

Wesołych:*!:)

To był właśnie odcinek "Podhale" :D masakra jakaś :P
Cytat
MalaaaaMi
fanem nie jestem, ale jeżeli akurat oglądam TV i jest odcinek to zobaczę :) jednak zawsze się robię głodna!:D

Mam dokładnie tak samo moja droga. Dlatego nie polecam tego programu osobom bedącym na diecie xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:29 przez candyyyyx.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:28:47

Czasami to oglądałam,jak mi się nudziło o tej porze :P
Podobało mi się jak gościu miał taki wyczesany dom-właściwie pałac, z windą na jedzenie, basenem w środku, sufitem na wysokości 5m itd :)

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:29:05

ja ostatnio oglądałam odcinek i nic mi sie nie spodobało, nie pamiętam skąd to było ale facet mieszkał w pałacu, był starszy i bardzo zarozumiały aa miał basen w domu i winde.. uwaga na jedzenie :D WIEC TEN ODCINEK BYŁ NIECIEKAWY POD WZGLĘDEM KULINARNYM :p

ale kiedyś takie ciasteczka z szpinaku i szynki parmeńskiej robili i inne sałatki mniami!

wesołych :):*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:29 przez kamila1989bdg.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:29:25

Strasznie lubię ten program ale mało kto wie, że jest tam dużo 'reżyserki' :)

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:29:35

czasem z nudów jak nie mam co oglądac, to padnie na to

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:31:19

dokładnie, ten odcinek z Podhala był chyba najgorszy z tej serii :) Uczestnicy niestety nie byli dopasowani do siebie, przez co nie mogli znaleźć wspólnego języka.. Wszystkie odcinki były ciekawe, mam nadzieję, że będzie następna seria ;D
a najbardziej chyba pamiętam odcinek z sołtysem, który szukał kandydatki na żonę i to jego poczucie humoru.. takie suchary ;DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:33 przez claudelle.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:31:30

A często oglądam. Chamstwo niektórych osób mnie zadziwia;P

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:32:09

Cytat
kamila1989bdg
ja ostatnio oglądałam odcinek i nic mi sie nie spodobało, nie pamiętam skąd to było ale facet mieszkał w pałacu, był starszy i bardzo zarozumiały aa miał basen w domu i winde.. uwaga na jedzenie :D WIEC TEN ODCINEK BYŁ NIECIEKAWY POD WZGLĘDEM KULINARNYM :p
wesołych :):*

Najgorszy odcinek moim zdaniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:33 przez pttysia.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:32:25

Cytat
klaudiii_6
Strasznie lubię ten program ale mało kto wie, że jest tam dużo 'reżyserki' :)
\

Opowiesz coś więcej na ten temat ? Bardzo mnie zawsze interesują kulisy takich programów :D
Cytat
claudelle
dokładnie, ten odcinek z Podhala był chyba najgorszy z tej serii :) Uczestnicy niestety nie byli dopasowani do siebie, przez co nie mogli znaleźć wspólnego języka.. Wszystkie odcinki były ciekawe, mam nadzieję, że będzie następna seria ;D

Najbardziej mnie irytowała ta babka,która miała to stoisko z pamiątkami :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:33 przez candyyyyx.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:33:10

A może któraś z was miała okazję wystąpić w tym programie? :)

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:33:39

Cytat
pttysia
Cytat
kamila1989bdg
ja ostatnio oglądałam odcinek i nic mi sie nie spodobało, nie pamiętam skąd to było ale facet mieszkał w pałacu, był starszy i bardzo zarozumiały aa miał basen w domu i winde.. uwaga na jedzenie :D WIEC TEN ODCINEK BYŁ NIECIEKAWY POD WZGLĘDEM KULINARNYM :p
wesołych :):*

Najgorszy odcinek moim zdaniem tak zamulali :D

dokładnie!!
najgorzej ten z tego pałacu.. a na koniec co? okazało się że ten pałac, to mieszkanie jego kobiety i rodziców jej :] a on wszystko na pokaz! ;/
ale wiecie co zauważyłam, że często są Ci sami ludzie: m.in był tam chłoap bardzo miły fryzjer, który występował potem w Masrtechefie i co ciekawe ostatnio oglądałam Sekrety Chirurgi... i był tam taki chłopak którego lekrza nie zakwalifikował do opercacji ponieważ był niedojrzały psychicznie, miał dość odmienne imię.. i co ciekawe on był też u Ewy Drzyzgi.. i jeszcze pare razy widziałam że są ludzie co występują w kilku programach w TVN. ale ugotowani są bardzo fajni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:36 przez kamila1989bdg.

Ugotowani :)

22 gru 2012 - 17:36:04

Cytat
kamila1989bdg
dokładnie!!
najgorzej ten z tego pałacu.. a na koniec co? okazało się że ten pałac, to mieszkanie jego kobiety i rodziców jej :] a on wszystko na pokaz! ;/

Ogólnie ta cała atmosfera w tym odcinku nie za ciekawa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

słodki listopad