Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

6 minut temu

elektryka sklep

11 minut temu

wakacje last minute

27 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:17:47

z Kwejka
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze ciągle jestem <moderacja>, wszyscy mnie <moderacja> a najbardziej wku*wia mnie to, że wszystko mnie wku*wia, proszę mi pomóc!
- Czy próbowała Pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku wśród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie. Kontakt z przyrodą bardzo pomaga...
- E tam, panie doktorze - ptaki mnie <moderacja> bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie... Nie, nie, przyroda mnie <moderacja>
- To może inny sposób, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce?
- E tam, panie doktorze, tego też próbowałam - piana mnie <moderacja> bo szczypie w oczy, muzyka mnie <moderacja> ta nastrojowa najbardziej mnie <moderacja> a te olejki zapachowe, to dopiero <moderacja>kleją się, lepią, plamią... Nie, nie olejki najbardziej mnie<moderacja>
- No dobrze, to może seks. Jak wygląda pani życie seksualne?
- Seks?! A co to takiego?
- Nie wie pani co to seks?! No dobrze, zaraz pani pokażę, proszę za parawan.
Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety:
- Panie doktorze, proszę się zdecydować! Wkłada pan czy wyciąga, bo już mnie pan zaczyna <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:41 przez moderator.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:18:20

2 koleżanki spotkały się po latach i postanowiły pójść razem się zabawić. Mężowie chcieli iść z nimi, ale po długim namawianiu poszły jednak same. Poszły do baru i się upiły. W drodze powrotnej zachciało im się do toalety, a że nigdzie nie było gdzie się załatwić postanowiły pójść na cmentarz. Pierwsza dziewczyna załatwiła się i nie miała się czym podetrzeć wiec postanowiła podetrzeć się majtkami. Druga załatwiła się, a że było jej żal nowych majtek od męża schowała je do kieszeni i podtarła się pierwszą lepszą wstążką. Na drugi dzień ich mężowie spotykają się na piwie i jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj. Wczoraj moja żona przyszła do domu cała rozczochrana i bez majtek - wyrzuciłem ją z domu!
- To jeszcze nic! Jak moja żona wróciła wczoraj do domu to była cała rozczochrana, bez majtek, a w dupie miała wstążkę z napisem: "Marek, Dawid, Artur oraz inni koledzy z siłowni - zawsze będziemy cie pamiętać"

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:18:24

Cytat
Alicja098
trushiit suchary są najlepsze ;D

Cytat
marieis
czemu macie dziś takie złe humory ?

No przecież go nie mamy.

Cytat
LatoNaKombajnie
Ja lubię kawały, które są niepoprawne politycznie.

Nie krępuj się. Może się przynajmniej pośmiejemy :P
zrobiłas już wszystko w kuchni ?:)

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:20:25

Alicja098 - a wiesz po czym poznać wysokiego Żyda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:20 przez trushiit.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:20:38

Cytat
kamila1989bdg
2 koleżanki spotkały się po latach i postanowiły pójść razem się zabawić. Mężowie chcieli iść z nimi, ale po długim namawianiu poszły jednak same. Poszły do baru i się upiły. W drodze powrotnej zachciało im się do toalety, a że nigdzie nie było gdzie się załatwić postanowiły pójść na cmentarz. Pierwsza dziewczyna załatwiła się i nie miała się czym podetrzeć wiec postanowiła podetrzeć się majtkami. Druga załatwiła się, a że było jej żal nowych majtek od męża schowała je do kieszeni i podtarła się pierwszą lepszą wstążką. Na drugi dzień ich mężowie spotykają się na piwie i jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj. Wczoraj moja żona przyszła do domu cała rozczochrana i bez majtek - wyrzuciłem ją z domu!
- To jeszcze nic! Jak moja żona wróciła wczoraj do domu to była cała rozczochrana, bez majtek, a w dupie miała wstążkę z napisem: "Marek, Dawid, Artur oraz inni koledzy z siłowni - zawsze będziemy cie pamiętać"
hehe

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:21:12

Cytat
trushiit
Kawały o murzynach/żydach/rumunach mogą być?

No właśnie też się zastanawiam.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:21:41

trushiit nie mam pojęcia.


marieis wyluzuj skrabie.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:21:51

kawał dobry, naprawde się uśmiałam ;)

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:22:05

ja lubie chamskie i rasistowskie wiec nic nie napisze, bo sie oburzycie :D

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:22:07

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
trushiit
Kawały o murzynach/żydach/rumunach mogą być?

No właśnie też się zastanawiam.

sądze, że nie laski. mi dano za to ostrzeżenie kiedyś

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:22:30

Cytat
emmmmmm90
z Kwejka
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze ciągle jestem <moderacja>, wszyscy mnie <moderacja> a najbardziej <moderacja> mnie to, że wszystko mnie <moderacja> proszę mi pomóc!
- Czy próbowała Pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku wśród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie. Kontakt z przyrodą bardzo pomaga...
- E tam, panie doktorze - ptaki mnie <moderacja> bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie... Nie, nie, przyroda mnie <moderacja>
- To może inny sposób, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce?
- E tam, panie doktorze, tego też próbowałam - piana mnie <moderacja> bo szczypie w oczy, muzyka mnie <moderacja> ta nastrojowa najbardziej mnie <moderacja> a te olejki zapachowe, to dopiero <moderacja>kleją się, lepią, plamią... Nie, nie olejki najbardziej mnie<moderacja>
- No dobrze, to może seks. Jak wygląda pani życie seksualne?
- Seks?! A co to takiego?
- Nie wie pani co to seks?! No dobrze, zaraz pani pokażę, proszę za parawan.
Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety:
- Panie doktorze, proszę się zdecydować! Wkłada pan czy wyciąga, bo już mnie pan zaczyna <moderacja>

Ahahahah to jest dobre! :D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:46 przez moderator.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:22:34

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
trushiit
Kawały o murzynach/żydach/rumunach mogą być?

No właśnie też się zastanawiam.
może lepiej nie :)
Cytat
Alicja098
trushiit nie mam pojęcia.


marieis wyluzuj skrabie.
skarbie może mówic do mnie tylko jedna osoba ? wiesz kto ? na pewno nie Ty:) dobra koniec już, ulży Ci jak Cie przeprosze ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:23 przez marieis.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:23:21

Lubię czarny humor.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:24:00

alicja098 - po tym, że mu nogi z pieca wystają.

Cytat
LatoNaKombajnie
Cytat
trushiit
Kawały o murzynach/żydach/rumunach mogą być?

No właśnie też się zastanawiam.

Taka jest tematyka wątku, więc w sumie nie powinnien się nikt burzyć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 17:25 przez trushiit.

Najśmieszniejszy kawał

22 gru 2012 - 17:26:50

marieis nie chce żadnych przeprosin.

trushiit :D:D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ugotowani :)