Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

11 minut temu

kosmetyki samochodowe

56 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem wielkim miłośnikiem, a raczej miłośniczka filmów para psychologicznych. Jednak powoli konczą mi się inspiracje.
Na dniach obejrzałam wszystkie podane poniżej.Przyznam się, że niektóre z nich po raz kolejny.
Gorąco polecam i z góy przepraszam za pomyłki w tytule :D

*The Jacket(Obłęd),
*Lot nad kukułczym gniazdem,
*Stay(zostań) Experyment(eksperyment)...
*Hunger Point(szczyt głodu)
*Efekt Motyla (chyba tak było)



Fajnie mieć kilka wolnych dni.. :D Macie jeszcze jakieś pomysły idąc w tą stronę? A może coś z innej półki? :) Zapraszam do dzielenia się inspiracjami na wieczór.. :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-02 18:26 przez mrsgaladriela.

Wczoraj obejrzeliśmy z mężem dwa filmy: Kobieta w czerni (z aktorem, który grał Harry'ego Pottera) i Królewna Śnieżka i Łowca (z Kristen Stewart). Pierwszy to gatunek dramat/horror, ale mnie w ogóle nie przeraził, momentami nudny, ale szło przebrnąć. Drugi to film przygodowy, nie jest to mój ulubiony gatunek i jak dla mnie szału nie zrobił.
Uwielbiam za to filmu Burton'a - m.in. Edward Nożycoręki, Gnijąca Panna Młoda, Sweeney Todd, Alicja w Krainie Czarów, Sok z żuka, Charlie i fabryka czekolady. Klimat dość specyficzny i mroczny, obecnie czekam na Frankenweenie a w 2014 nową Rodzinę Addamsów :)

Cytat
vixen89
Wczoraj obejrzeliśmy z mężem dwa filmy: Kobieta w czerni (z aktorem, który grał Harry'ego Pottera) i Królewna Śnieżka i Łowca (z Kristen Stewart). Pierwszy to gatunek dramat/horror, ale mnie w ogóle nie przeraził, momentami nudny, ale szło przebrnąć. Drugi to film przygodowy, nie jest to mój ulubiony gatunek i jak dla mnie szału nie zrobił.
Uwielbiam za to filmu Burton'a - m.in. Edward Nożycoręki, Gnijąca Panna Młoda, Sweeney Todd, Alicja w Krainie Czarów, Sok z żuka, Charlie i fabryka czekolady. Klimat dość specyficzny i mroczny, obecnie czekam na Frankenweenie a w 2014 nową Rodzinę Addamsów :)

Wszystkie oprócz "Kobiety w czerni" oglądałam, dzięki za pomysl na wieczór z rodziną, już szykuje popcorn :)) A co do Królewny i łowcy, po 30 minutach wyłączyłam, tak samo, nie spodobał mi się.

Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc :)

Ostatnio widziałam w kinie Skyfall;)
A na necie to dzis widziałam dwie komedie : Wieczór panienski;) i Spadaj tato:)
Obydwa są ciekawe i zabawne;)

"Kocha,lubi,szanuje" świetna komedia z niesamowice seksownym i cuddownym Ryanem Goslingiem :)

Cytat
gabix14
Ostatnio widziałam w kinie Skyfall;)
A na necie to dzis widziałam dwie komedie : Wieczór panienski;) i Spadaj tato:)
Obydwa są ciekawe i zabawne;)

I jak Skyfall? Warto iść do kina?

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

wymarzone urodziny
spadaj, tato
na zalukaj

Ja właśnie męczę Paranormal Activity 4 :P

według mnie zdecydowanie warto iść na Skyfall :)

Też ostatnio byłam na Skufall i na Uprowadzona dwa i te filmy polecam :)

Pamiętam, oglądałam kiedyś film "Bunkier" o 4 nastolatków. Świetny.
Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć, wszędzie jest tylko BUNKIER SS, a to całkowicie inny film.
Bardzo lubię również "Legion" o końcu świata :)

Cytat
jola1966
według mnie zdecydowanie warto iść na Skyfall :)

to może i ja się wybiorę.. ;))

ja byłam ostatnio na nocy horrorów.
I mnie bardzo spodobał się film Kobieta w czerni:) i wg mnie był straszny.
Kronika opętania, też była przerażająca, Internat - taki sobie, myślałam że się rozkręca a tu koniec (ale tak to fajny)

A no i omijaj szerokim łukiem "dom w głębi lasu" w życiu nie widziałam tak nudnego filmu.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

"Przebudzenie" z 2007 lub 2008 roku! swietny film!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wasze ulubione horrory