Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Meble

3 minuty temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 19:53:44

Witajcie moje kochane:)
mam ogromna prośbe poszukuje prostego polskiego programu do czytania ebooków na komputerze-laptopie.
Szukałam w googlach ale te które znalazłam były po angielsku,a raczej nie jestem dobra w tym języku.
A przy okazji jesli macie jakies ciekawe ebooki to bede bardzo wdzieczna za przesłanie.Lubie czytac ksiazki na faktach autentycznych, nie proponujcie mi horrorów lub fantastycznych bo takich nie lubie .
Dzieki serdeczne za pomoc:)
ps jesli źle umiesciłam to prosze o przeniesienie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-01 21:19 przez Magda2581.

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:02:58

nie mam pojęcia gdzie można znaleźć, ale może ktoś wie? chętnie też się dowiem:)

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:04:33

ebooki raczej są w PDF więc powinnas w Adobe Reader otworzyc ;]

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:05:53

Adobe Reader, czyta dokumenty pdf. Nie wiem gdzie można ściągnąć, ale szukaj w google :)

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:06:20

Cytat
kaska__1990
Adobe Reader, czyta dokumenty pdf. Nie wiem gdzie można ściągnąć, ale szukaj w google :)

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:07:45

Cytat
xAmi
ebooki raczej są w PDF więc powinnas w Adobe Reader otworzyc ;]

Też mi się tak zawsze wydawało, mam parę na komputerze i wszystkie są w PDFie. Ale nie lubię czytać na komputerze, nic moim zdaniem nie zastąpi prawdziwej książki w ręku :) Oczywiście każdy lubi co innego ;)

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:11:27

Ebooki z reguły są w formacie PDF, jeśli nie to łatwo znajdziesz konwertery, wystarczy wpisać w google.
Fakty zawsze są autentyczne, jeśli nie autentyczne to nie fakty.
"Nie lubię" pisze się oddzielnie.
Na Chomiku w tej chwili wyszukiwarka jest za darmo, więc tam szukaj, jest tego multum.

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:12:01

Cytat
vixen89
Cytat
xAmi
ebooki raczej są w PDF więc powinnas w Adobe Reader otworzyc ;]

Też mi się tak zawsze wydawało, mam parę na komputerze i wszystkie są w PDFie. Ale nie lubię czytać na komputerze, nic moim zdaniem nie zastąpi prawdziwej książki w ręku :) Oczywiście każdy lubi co innego ;)

masz racje nic nie zastapi ale czasami bywa tak że nie ma jej w bibliotece a bardzo chciałabym ja przeczytac.A co do Adrobe reader mam ale podobna sa takie w których jak zamknkne to otwieraja sie na tej samej stronie na której skończyłam czyli maja tak jakby zakładke:)
Cytat
Zuosnica
Ebooki z reguły są w formacie PDF, jeśli nie to łatwo znajdziesz konwertery, wystarczy wpisać w google.
Fakty zawsze są autentyczne, jeśli nie autentyczne to nie fakty.
"Nie lubię" pisze się oddzielnie.
Na Chomiku w tej chwili wyszukiwarka jest za darmo, więc tam szukaj, jest tego multum.
Na chomiku są ale płatne i w niektórych brakuje stron i to czasami sporo.Tak jak teraz ściągnęłam ksiązke pt,Arabska żona i okazuje się ze brakuje ok 50 stron.A co do błędu ort to każdemu może się zdarzyć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-01 21:17 przez Magda2581.

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:18:46

Tu się zgodzę, czasem jakąś książkę ciężko jest dostać. To może wypróbuj program Calibre Portable? Nie używałam, przeczytałam tylko opis i z tego co jest napisane, to jest on po polsku, ma dużo funkcji i czyta wiele formatów :)

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:21:37

Cytat
vixen89
Tu się zgodzę, czasem jakąś książkę ciężko jest dostać. To może wypróbuj program Calibre Portable? Nie używałam, przeczytałam tylko opis i z tego co jest napisane, to jest on po polsku, ma dużo funkcji i czyta wiele formatów :)

dzięki:) poczytam i sprawdzę:) pozdrawiam

Poszukuje programu do czytania ebooków

01 paź 2012 - 21:32:23

Cytat
Magda2581
Na chomiku są ale płatne i w niektórych brakuje stron i to czasami sporo.Tak jak teraz ściągnęłam ksiązke pt,Arabska żona i okazuje się ze brakuje ok 50 stron.A co do błędu ort to każdemu może się zdarzyć
Oczywiście, że może, ale kiedy ktoś go zauważy to może zwrócić uwagę.
Na chomiku płacisz za transfer. Ale to jest groszowa sprawa, bo książki z reguły mają bardzo mały rozmiar i można ich dużo ściągnąć. Ja głównie stamtąd pobieram i zawsze mam kompletne. Spróbuj znaleźć od kogoś innego, kompletną.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Poszukuje programu do czytania ebooków

13 paź 2012 - 11:39:04

Ja używam Calibre Portable, ale mam ebooka na tablecie. Zwykłe ebooki na komputerze otwiera najzwyklejszy Adobe Reader. Jak kupowałam ebooka na kurs języka angielskiegoto od razu sprzedający napisał czym otwierać i na co zwracać uwagę. Pozdrowienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 11:41 przez rufus90.

autorce chyba chodzi o program który czyta głosowo a nie otwiera e booki..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ksiązki o nastolatkach i ich problemach