Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:26:03

Kochane, zapewne już nie jedna z Was zastanawia sie nad kupnem jesiennych rzeczy. Dokladnie chodzi mi o kurtki(nie płaszczyki). Szukam modnych ale rowniez cieplych rzeczy, bo nie chce kolejny rok marznac na przystanku w oczekiwaniu na autobus ;)
Napiszcie swoje pomysly, pochwalcie sie jesiennymi łupami.

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:31:54

Parka ;) Ciepla, praktyczna i bardzo modna :)

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:36:45

Wybacz, że się wtrącę, ale odnośnie jesiennych trendów- załamała mnie moda na gumowe oficerki, które wyglądają jak kalosze i do obornika. I co więcej- jak widzę dziewczynę w takich i w sukience....
A co do kurtki- ważna jest też jakaś gruba chusta, cieńszy szalik pod szyjkę :)

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:39:56

Zgadzam się w tych obydwu kwestiach. Oficerki jak do jazdy konnej, a gruba chusta zawsze musi byc! Nie wiem skąd się biorą niektóre pomysły, tak jak z tymi butami, ale świat wariuje pod różnymi względami.

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:41:25

a ja lubię kalosze! szkoda, że nie stać mnie na te z huntera :(

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:42:17

ja uważam że obowiązkowy jest ciepły sweter,<moderacja> uważam że to najwaniejsza rzecz na jesień :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-31 20:22 przez moderator.

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:42:39

Był już taki wątek. : )

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:42:56

Oczywiście kalosze kaloszami. Też nie mam nic przeciwko. Ale jak widać ze wszystkim można przesadzić.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:42:57

Cytat
wyimagin0wana
Wybacz, że się wtrącę, ale odnośnie jesiennych trendów- załamała mnie moda na gumowe oficerki, które wyglądają jak kalosze i do obornika. I co więcej- jak widzę dziewczynę w takich i w sukience....
A co do kurtki- ważna jest też jakaś gruba chusta, cieńszy szalik pod szyjkę :)
Fakt. Nie ze wszystkim takie buty dobrze wyglądają.

Ale jeśli mocno leje na dworze to już wolę wyskoczyć do miasta na zakupy w kaloszach (kij tam, że może to modnie nie wygląda) ale przynajmniej stópki suche. Kalosze czy gumowe oficerki do sukienki ? Nie. Dziękuje :)

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:43:38

Cytat
Rocka_Rolla
Parka ;) Ciepla, praktyczna i bardzo modna :)

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:47:47

Jejku, to ja zawsze cierpiałam jak musiałam kalosze zakładać idąc na grzyby, a teraz się dziewczyny tym jarają :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:47:47

Cytat
polyanna
a ja lubię kalosze! szkoda, że nie stać mnie na te z huntera :(
Też lubię. Trzeba będzie kupić jakieś nowe bo te co mam tak potwornie śmierdzą gumą, że tej jesieni chyba tego już nie zniesę :D

Jesienne trendy

27 sie 2012 - 23:51:29

Właśnie mam pytanie ,ktoś może polecić jakąś stronę z aktualnymi trędami modą?;> oprócz tej ofc

Jesienne trendy

23 paź 2013 - 18:31:10

ale kalosze i sukienka to fajne polaczenie,moze nie kazda wygląda jak modelka ale jakby się tak przejmować co inni pomysla to człowiek nic by nie alozyl na siebie .nos co chesz i daj innym nosic.ja jak jestem fajnie ubrana i modnie od razu widze zawistny wzrok innych dziewczyn ale czy ja imi bronie się tak ubrac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

górnik zbarze