Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 6/5

ciekawa książka

23 wrz 2014 - 13:03:40

A to ja teraz nastawiam sie na czytanie Endgame. Ma wyjść dopiero 7 października. Ale już nie mogę sie doczekać. To chyba bedzie jedna z lepszych książek fantasy jakie były do tej pory. Ta książka doczekała sie nawet swojego trailera

Dziwnie to brzmi ale zapowiedz jest świetna. Takie połączenie realnego świata i fikcji. Do tego rozwiązywanie zagadek i łamigłówek po to aby poznać rozwiązanie i wygrać realne pieniądze. Bardzo zastanawia mnie komu uda sie to jako pierwszemu.

ciekawa książka

26 wrz 2014 - 11:33:15

Ja obecnie jestem mocno zafascynowana Grą o tron:)

ciekawa książka

27 wrz 2014 - 18:58:45

Polecam wszystkim książkę: "Oskar i Pani Róża" autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta. Piękna powieść o 10-letnim chłopcu, który przeżywa straszną tragedię- ma raka. W szpitalu odwiedza go codziennie Pani Róża, która daje nadzieje chłopców i pomaga mu przeżyć ostatnie dni jego życia. Bardzo poruszająca i wspaniała książka.

__________________
Profesjonalny audioprzewodnik okayo

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

ciekawa książka

25 sty 2015 - 14:40:02

pewnie, że możemy polecić :) mnie się bardzo podobała książka Pierwszy telefon z nieba. Pełna nieoczekiwanych wydarzeń, skłaniająca do przemyśleń o tym, co w życiu jest ważne. jedna z lepszych książek, jakie miałam okazję czytać ostatnio.

ciekawa książka

27 sty 2015 - 13:37:07

Lubię Sparksa, 50 twarzy greya, Paulo Coelho

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

ciekawa książka

13 mar 2015 - 00:23:18

Myślę, że większości spodoba się nowa książka polskiej autorki Małgorzata Halber "Najgorszy człowiek na świecie" opowieść o szukaniu nowej drogi i znajdowaniu odwagi, by wreszcie być sobą.
Na razie znalazłam do kupienia w Matrasie http://www.matras.pl/najgorszy-czlowiek-na-swiecie.html




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-13 00:23 przez Danusia01.

ciekawa książka

13 mar 2015 - 16:51:29

Ja zaczynam czytać "Zieloną wyspę" Igora Ostachowicza - inna niż poprzednia zupełnie.

ciekawa książka

13 mar 2015 - 18:14:11

Cytat
LeParis
"Ciało niczyje" K. Kofta. Polecam :)
Poza tym "Cień wiatru", "Gra Anioła", a następnie "Więzień Nieba"

też to polecam, super książki :)

ciekawa książka

26 mar 2015 - 14:47:47

Cytat
Dexa
Ja zaczynam czytać "Zieloną wyspę" Igora Ostachowicza - inna niż poprzednia zupełnie.
A to ja nie mam porównania, ale "Wyspa" jest świetna. :) W końcu jakaś kobieca bohaterka, która potrafi momentami przerazić. Ale, żeby niewprowadzać w błąd, to tam się dzieją różne rzeczy, ale im więcej się czyta, tym zaczyna to bardziej przechodzić w thrillerowy klimat.

ciekawa książka

27 mar 2015 - 12:14:29

O tak zdecydowanie, i te relacje damsko - męski ukazane w dość "wykrzywionym" zwierciadle. Zresztą dla mnie fenomenalny zabieg literacki to to, że autor facet narratorem uczynił kobietę, świetne moim zdaniem.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

ciekawa książka

22 kwi 2015 - 09:45:49

ja czytam dużo, też staram się, żeby zmieniać gatunki i po różne książki sięgam. Ostatnio miałam okazję przeczytać książkę Cuda Erica Metaxasa. Zrobiła ona mnie bardzo duże wrażenie, skłoniła do myślenia, zmieniła podejście. Jeśli lubicie taką tematykę warto po nią sięgnąć.

ciekawa książka

27 kwi 2015 - 13:37:59

Rewelacyjna książka o naszych czasach - czasach konsupcjonizmu - 29,99 Beigbedera.

Opis:W Paryżu, w jednym z najruchliwszych zakątków globalnej wioski, mieszkał pewien sympatyczny facet imieniem Octave. Pracował w reklamie i zarabiał kupę forsy. Był panem świata, zawsze miał mnóstwo pieniędzy, kokainy i sprzedajnych kobiet. Lecz pewnego dnia się zbuntował. Przestała mu odpowiadać rola współtwórcy nowego wspaniałego świata, w którym niewolników uczy się miłości do niewoli....

Genialna treść i język, w kórym sie zakochaąłm.

ciekawa książka

27 kwi 2015 - 13:40:11

Polecam całą sage Alchemika moge sie wymienic

Polecam całą sage Alchemika moge sie wymienic





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-27 13:40 przez uszas.

ciekawa książka

27 kwi 2015 - 14:14:28

Polecam książkę the secret. Fajna jest. Siła wizualizacji w niej ukazana daje do myślenia. Najlepsza na chandrę ;)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ciekawa książka

27 kwi 2015 - 14:22:26

mistrzyni gry !!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to było ?