Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:37:27

Są tu jakieś fanki chirurgów? Oglądałyście ostatni (przepraszam za wprowadzenie w błąd, że finałowy) odcinek?
Ja jestem w szoku - powtórka ze Smoleńska?
Takie przykre zakończenie, ludzie z takimi planami...
Na bieżąco oglądałam wszystkie odcinki, sezonu a tu taki koniec z tą katastrofą samolotu...
Wie ktoś czy będzie następny sezon po czymś takim?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 18:19 przez malibu123.

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:40:35

ja oglądam :)
myślę, że z tym samolotem to już przesadzili. ciągle tam jakieś katastrofy

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:42:38

Dosłownie prawie zleciałam z fotela jak zobaczyłam końcówkę, praktycznie cały szpital tam leciał. aż się wkurzyłam, ze chociaż raz nie może się coś dobrze skończyć.

Faktycznie pierwsze wrażenie - Smoleńsk xdd moze inspirowali się naszym krajem, (smiech) ;)

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:45:23

dopiero na koniec jednego sezonu jakiś wariat ich powystrzelał a teraz katastrofa lotnicza.
ale to tylko oznacza to, że pewnie zostaną wszyscy w tym szpitalu i pewnie będą spore zmiany w obsadzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 17:45 przez kasiurek.

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:45:55

dziewczyny! na jakiej stronce moge polukać na grey' s anatomy? bez logowan i placenia?

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:48:46

finałowy odcinek będzie za tydzień... Kolejny sezon też będzie, ale będą ubytki w obsadzie, bo aktorzy rezygnują, ale nie wiem jacy :)

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:49:25

Spokojnie, to nie był finał ;) Będzie jeszcze jeden, obejrzyj sobie promo, nie chcę spoilerować, żeby nie zepsuć innym zabawy :>

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:51:07

Ale co się dziwicie? Tam wiecznie ktoś był na granicy śmierci lub umierał po kilka razy, więc w końcu załatwili ich raz a porządnie.
Ten szpital dotknęły już wszystkie możliwe katastrofy. Dla mnie to kabaret, a nie serial obyczajowy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 17:53 przez AgataBatycka.

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:53:24

nie no finał to jeszcze nie był

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:53:44

Cytat
fashioncat
Spokojnie, to nie był finał ;) Będzie jeszcze jeden, obejrzyj sobie promo, nie chcę spoilerować, żeby nie zepsuć innym zabawy :>

i dobrze :D właśnie mi się podoba, że nie ma cukierkowego zakończenia typu "i żyli długo i szczęśliwie" bo nie o tym jest ten serial. Takie jest życie i nieszczęścia się zdarzają.

Jestem fanką i oglądam każdy odcinek, znam ten serial na pamięć i uważam, że takie zakończenie tego sezonu będzie najlepsze.

Słyszałam, że w kolejnym sezonie mają być znowu burze między Mer i Der, ale szczerze, to liczę, że wyprowadzą się do Bostonu i Derek wyleczy Alzheimera ;)

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:54:48

No Shondę trochę ponosi z tymi ich wypadkami, to są najbardziej pechowe postacie ever ;D Ale i tak zginie tylko jedna osoba, obstawiam że Mark wyzna jej miłość i bęć, Ona umrze, bo na spoilerze widać jak jest przygnieciona jakimś fragmentem samolotu. To samo Arizona.

Chociaż mogę się mylić, bo spoilery zawsze zmylają ludzi. Druga opcja: ludzie z wypadku przeżyją, a Kepner popełni samobójstwo.

Według Shondy ma zginąć beloved character, nie wiadomo tylko ile w tym prawdy, a ile podpuchy..

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:56:34

też mi się wydaje, że Kepner coś sobie zrobi

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:57:15

ale to co?to ostatni odcinek? jeszcze nie oglądałam tego który jest na zalukaj, czekam na napisy..

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:58:19

Shonda ma mega wyobraźnie, ale to jest zaleta w tej branży ;)

Jestem ciekawa, czy któraś z Was ogląda też Prywatną Praktykę?

greys anatomy

12 maj 2012 - 17:58:19

To mnie dziewczyny pocieszyłyście, gdyż byłam pewna , że to finałowy :)
zaraz poszukam promo następnego. A co do Kepner to przewalone ma niestety. Całkiem możliwe, że coś sb zrobi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

must be the music